Projekt GrymuarKsięga Opowieści

W tym dziale powstają tematy w których umieszczane są zestawy grafik, które mogą znaleźć się w grymuarze. Znajdziecie pakiety z grafikami zwierząt, roślin, eliksirów, lekarstw, alchemii, kuchni i wielu, wielu innych. Każdy użytkownik może wybrać sobie grafikę do opisania - schematy opisów, zasady i więcej szczegółów znajdziecie w poszczególnych tematach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Księga Opowieści

Post autor: Niara »

Pamiętacie jeszcze Księgę Opowieści w Grymuarze? Nie? No to przypomnę :)
Na początek link: Księga Opowieści
Do powstania tego zestawienia natchnęła mnie Aalliya i Malfo, ponieważ w ich artykułach znalazłam fragmenty legend, mitów i opowiastek, które ciut rozszerzone idealnie nadawałby się do Księgo Opowieści. Myślę też, że wielu z was ma ogromny potencjał i jestem przekonana, że mogłoby napisać jakiś wiersz, lub piosenkę. Może kołysankę? Sama mam ochotę naskrobać coś takiego <3
Wrzucam tutaj jedynie zestawienie obrazków, niektóre są mroczne, dziwne, abstrakcyjne, inne bardziej pastelowe, wyszukałam rysunki o różnej kresce i stylu, ponieważ mają być inspiracją. W Księdze Opowieści nie ma schematu, piszecie tak jak wam wygodnie. Czy to będzie długie, czy krótsze, czy mit, czy bajka, czy wiersz biały, czy rymowany, wszystko zależy od was :) A jeśli wymyślicie nową kategorię? To się ją doda! Jeśli zainspiruje was coś innego niż w zestawieniu, to też super, możecie wszystkie swoje prace przysyłać mi na mail: granicapbf@gmail.com

A oto i grafiki:
Obrazek
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Primrose
Zbłąkana Dusza
Posty: 6
Rejestracja: 2 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Rybak , Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Primrose »

Na dwie legendy/opowieści. 19 i 17 :spirala
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekt Grymuar”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości