Projekt GrymuarHerby - Runda 1

W tym dziale powstają tematy w których umieszczane są zestawy grafik, które mogą znaleźć się w grymuarze. Znajdziecie pakiety z grafikami zwierząt, roślin, eliksirów, lekarstw, alchemii, kuchni i wielu, wielu innych. Każdy użytkownik może wybrać sobie grafikę do opisania - schematy opisów, zasady i więcej szczegółów znajdziecie w poszczególnych tematach.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Herby - Runda 1

Post autor: Niara »

Tym razem coś innego - herby. Zrobiłam kilka herbów, które nie są dopasowane do żadnego kraju. Wybieracie sobie herb, piszecie w poście " Biorę 2" i odzywacie się do mnie na PW, albo na discord. Piszecie jakie miasto wybraliście do opisania, a ja przedstawiam Wam szczegóły - dosyłam grafiki, dodaje jakieś informacje, które miałam w głowie robiąc dany herb. Ot cała filozofia. Herbów nie będę skreślać, żeby cały czas była widoczna grafika, będę podpisywać kto daną grafikę zgarnął. 1 - wybrała sobie Sani w przedbiegach, ale dodałam go do zestawu, bo być może ktoś chciałby opisać herb numer 2 jako kraj sąsiadujący, sojuszniczy, czy np. taki gdzie rządzi krewny od herbu numer 1. Dla jasności: Wybieracie herb i opisujecie do niego wybrane państwo widoczne na mapie!

Na disord były prośby:
Pszczoły - uwzględniłam prośbę w numerze 5
Hiacynty - herb numer 6
Kaktusy - numer 8

*Grafiki nie są wrzucone w najwyższej możliwej jakości, ze względu na ładowanie, dlatego jak coś, to proście o oryginały w PNG

Obrazek
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Malfo
Szukający drogi
Posty: 33
Rejestracja: 3 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Szlachcic , Wędrowiec , Mag
Kontakt:

Post autor: Malfo »

Ja z Arnulfem zamawiamy 5 :D
Zablokowany

Wróć do „Projekt Grymuar”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość