Projekt GrymuarKrólestwa

W tym dziale powstają tematy w których umieszczane są zestawy grafik, które mogą znaleźć się w grymuarze. Znajdziecie pakiety z grafikami zwierząt, roślin, eliksirów, lekarstw, alchemii, kuchni i wielu, wielu innych. Każdy użytkownik może wybrać sobie grafikę do opisania - schematy opisów, zasady i więcej szczegółów znajdziecie w poszczególnych tematach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Królestwa

Post autor: Niara »

Miałam wrzucić to już bardzo dawno, ale jakoś wylatywało mi z głowy. To lista królestw/państw które są do opisania. Część z nich ma tylko szczątkowe informacje, część ma ciut więcej. Tak, czy owak, mają luki i jestem pewna, że sama tego nie ogarnę. No nie jestem w stanie zajmować się tak obszernymi opisami do grymuaru, pisaniem postów i adminowaniem. Może gdybym miała tyle głów co moja hydra to dałabym radę, ale niestety mam tylko jedną ;)

Zasady są proste. Wybieracie państwo, lub państwa z listy wpisując to w poście, po czym wysyłacie mi PW z mailem na który mam przysłać wam pakiet grafik pod dane państwo i ewentualne dodatkowe informacje. Grafiki wybieram ja dlatego, że po pierwsze: nie będę miała problemu z dopasowaniem ich do artykułu. Po drugie: dzięki nim będziecie mieli mniej więcej obraz tego, jakie ja mam wyobrażenie o danym miejscu. Do części państw będę miała drobne uwagi, ewentualnie będę wam dopisywać informacje dodatkowe o których wiem ja, a nie ma ich nigdzie indziej. W liście nie ma wszystkich państw z grymuaru, dlatego, że niektóre należą już do jakiegoś gracza, albo zostały zaklepane wcześniej, albo ja mam już do nich gdzieś opisy.

Podsumowując: Wybieracie państwo/a z listy, podajcie maila w PW, na discordzie, jak wam wygodniej, resztę dostajecie w mailu ode mnie :) (ja oczywiście skreślę te wybrane)

UWAGA: Opisujecie wg schematu z Adrionu!

Arturon
Demara
Ekradon
Elfidrania
Elisia
Fargoth
Kryształowe Królestwo
Limaria
Lydia
Nandan-Ther
Nowa Aeria
Ostatni Bastion
Rapsodia
Renidia
Rubidia
Serenaa
Shari
Thenderion
Turmalia

Mały dopisek: Przyjmuję wszelkie pytania, sugestię, propozycję odnośnie zmiany ustroju państwa, zmiany płci władcy, zmiany tytulatury np. zamiast królowa - arcyksiężna itp. Pomysłów na rasy władców - nie muszą być to ludzie i elfy. Grafik będę się starać dostarczyć więcej niż potrzeba, żeby był wybór, można też rzucać mi propozycję z nim i omawiać ze mną pomysły, ale wtedy to najlepiej na discord, bo tam jestem prawie cały czas - ściskam :usciski :iloveyou
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Ogana
Szukający drogi
Posty: 39
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Pokusa
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin
Kontakt:

Post autor: Ogana »

Poproszę Maurię i Katimę.

Edit: mój mail masz ;)
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Poproszę Menaos i Efne.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Poproszę Leonię i Trytonię.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Zamiast skreślać, po prostu usuwam miasta, które zgarniacie (zgarnia Sanaya :D)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Malfo
Szukający drogi
Posty: 33
Rejestracja: 3 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Szlachcic , Wędrowiec , Mag
Kontakt:

Post autor: Malfo »

Poproszę Kryształowe Królestwo i Ekradon
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Niechaj będzie Turmalia i Thenderion :mojpost
Awatar użytkownika
Malfo
Szukający drogi
Posty: 33
Rejestracja: 3 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Szlachcic , Wędrowiec , Mag
Kontakt:

Post autor: Malfo »

Poproszę Elfidranie :jelen i Shari :klacz
Awatar użytkownika
Arnulf
Szukający drogi
Posty: 29
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Błogosławiony
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Arnulf »

Poproszę Lydię :tiara
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Zmieniłam system wysyłania grafik. Obecnie wpisuje w szablony wybranego państwa. Układ/wygląd zależy od ilości napisanych znaków, wielkości grafiki i rozdzielczości ekranu. Dlatego ostateczny wygląd można zobaczyć dopiero po dodaniu całego i pełnego opisu jaki zrobicie, ale grafiki się nie zmienią.

I tak:
Malfo i Arnulf prosili o Lillavo dla herbu z pszczółkami:
1.Architektura znajduje się w obrazku na samym dole.
2.Magiczne drzewa przy ciekawostkach są dla Was do opisania.
3.Dodatkowo macie grafikę do jednej z formacji wojskowych.
4.Dodałam grafikę do kuchni, ponieważ aż szkoda nie wykorzystać tej fioletowej potrawy dla Lillavo.
5. Wypełniłam krótkie informacje w tabelach władców.

Link tutaj: Lillavo

Arnulf zaklepał Lydię, soł...
Wszystkie grafiki, które bym chciała są wgrane na grymuar. Tak jak w Lillavo, w Lydii jest grafika do armii i do kuchni. Nie ma do ciekawostek. Opis siedziby, architektury, ciekawostek i opis ogólny armii zostawiłam tak jak był, można, a nawet dobrze by było go rozszerzyć, zwłaszcza opisać formację w armii.
Link tutaj: Lydia
Dla Malfo:

Elfidrania:
1. Zmieniłam ustrój na monarchię konstytucyjną, więc musisz pokombinować.
2. Zmieniłam też z tego powodu odrobinę herb i flagę. Na herbie dałam prostą koronę, sowa przeniosła się na flagę i dostała tą samą koronę nad głową.
Link tutaj: Elfidrania

Shari:
1. Usunęłam opis dworu, bo nie pasuje do obecnej grafiki i jej konceptu.
2. Podobnie sprawa ma się z architekturą, także opis robisz na podstawie grafiki.
3. W ciekawostkach była informacja, że Shari jest jedyną monarchią matriarchalną, co nie zgadza się obecnie z realiami, także było do usunięcia.
Link tutaj: Shari

Co do Ekradonu i Kryształowego Królestwa odezwę się na discord - pewnie w najbliższych dniach.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Arturon proszę raz!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekt Grymuar”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość