Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Conan
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 73
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Pradawny Czarodziej
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Conan »

Szop zgłasza nieobecność na czas jednego miesiąca. Powodów jest wiele, ale najważniejszym jest brak czasu xd No więc wszystkich przepraszam za niedogodności związane z moim zniknięciem, ale no nie opanowałem jeszcze umiejętności rozdwajania się... może kiedyś da radę xd Także ten... jeżeli idzie o moje postaci w wątkach to wepchnijcie je w jakieś chaszcze czy coś, czy tam zamknijcie w jakiejś piwnicy xd Wracam za miesiąc z nowymi pomysłami i zapasem sił (o ile jakieś mi zostaną po tym wrześniu, no i jeżeli jakoś go przeżyje XD) . Raz jeszcze sorry!
"Trudno być człowiekiem, ale trzeba próbować" ~ Stanisław Galas

A tutaj wygląd pupilka czarodzieja: Gecko

Jeremy
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Jako że ostatnio złapałam już względną systematyczność pisania, daję znać - tydzień wolnego, najprawdopodobniej nie będzie wtedy żadnych postów. Chyba że wena mnie napadnie ;)
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Wczoraj odeszła nasza przyjaciółka, córka, nasza księżniczka, kotka, Shana, po długiej walce pozwoliliśmy jej odejść... Ci, którzy kochają tak jak my, psy, chomiki, szczury, koty, świnki morskie, węże, pająki, Ci którzy mają swoich przyjaciół w postaciach innych niż ludzkie na pewno zrozumieją. Nie da się opisać tego bólu, dlatego proszę... Proszę... Dajcie mi kilka dni, chwilę oddechu... Chwilę żeby pozbierać pęknięte na milion kawałków serce i rozerwaną duszę...

Jej ostatnie zdjęcie... Dzień przed tym zanim odeszła do Krainy Wiecznych Łowów, za Tęczowy Most, a może do Najwyższego i Arkadii, czy Matki Natury...

Obrazek
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Całkowita nieobecność od 07.09 do 23-26.09. Wyjeżdżam do Francji, mogę być prawie że w ogóle niedostępna internetowo, chyba że coś złapię I czasem odpiszę na wiadomość ;)
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Do 23.09.2019 w sprawach administracyjnych proszę kontaktować się z Niarą lub Callisto (objęte przeze mnie KP będą jednak na spokojnie sprawdzone).
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Nieobecność to nie jest, ale chciałam poinformować o zmniejszonej częstotliwości odpisywania na posty przez mieszkanie na swoim i pracę. W zależności od czasu (i ilości odpisów do zrobienia) minimum raz w tygodniu jakiś mój odpis się pojawi. Proszę więc jedynie o cierpliwość, bo tak łatwo się mnie nie pozbędziecie z forum ;P <3
Awatar użytkownika
Emigo
Zbłąkana Dusza
Posty: 9
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Krasnolud
Profesje: Mędrzec , Badacz , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Emigo »

Jako że szkoła pochłania większość mojego czasu, bardzo możliwe, że nie będę mógł tak często odpisywać. Poza tym robię "drobne" poprawki w mojej postaci Emigo, jednak nie mam czasu się tym zbytnio zająć więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Hej kochani! :kocham Jako że wielki dzień zbliża się dużymi krokami, pomyślałam że i ja się odmelduję. Ślub jest 5-tego <3 , a przygotowań nadal sporo, więc już teraz może być mi trudniej z postami. Później będę na dwóch tygodniach urlopo-podróży poślubnej, a co za tym idzie, moja aktywność na Granicy na pewno się zmniejszy. Reasumując - do końca tego tygodnia postaram się coś jeszcze naskrobać, później mogę być słabiej osiągalna :D Ale w razie czego będę opisywać na GG! Ściskam wszystkich gorąco! :motyl
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Jestem trochę chora (i niestety żaden z lekarzy na ten moment nie wie, co mi jest) więc na forum z moją obecnością będzie różnie, zależy jak będę się czuła. Ogólnie jestem dostępna tylko mogę trochę wolniej odpowiadać
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Soł... Mam remont. Remont jest dość złożony, a ja jestem ambitna i zawzięta, więc dużo rzeczy robię w nim sama. A z tego wynika że będę miała mniej czasu i sił na odpisywanie. Postaram się byście tego jakoś mocno nie odczuli, ale proszę o wyrozumiałość przez najbliższy miesiąc, może dwa. Wynagrodzę wam to, obiecuję! :*
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

12-13.10.2019 (sob-nd) jestem nie dostępna odpisowo, ale na gg w razie co wbijać i pisać. Mam wyjazd i nie biorę laptopa, ale będę mieć inne urządzenia do kontaktu <3

:zaba :zaba :zaba
Awatar użytkownika
Tesusil
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 109
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Włóczęga , Mieszczanin
Kontakt:

Post autor: Tesusil »

Cześć, krotka informacja. Przepraszam, że zniknąłem tak nagle, ale padła mi matryca w lapku, czekam na nowe części (są trudno dostępne, ale w końcu udało się je jakoś dostać), prawdopodobnie w następnym tygodniu wrócę, najpóźniej za 2 tyg.
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Niara jest chora i przemęczona, dlatego do niedzieli (20 październik), wypisuję jej urlop :P Także, jeśli macie jakieś problemy proszę kierować je w tym czasie do którejś z pozostałych dwóch adminek :)
Awatar użytkownika
Aki
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 120
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aki »

Zaczęła mi się uczelnia + dodatkowe szkolenia w pracy + coś mnie rozkłada więc przepraszam za nieobecność. Postaram się jak najszybciej wrócić.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

To może nie nieobecność, ale do piątku (25.11) jestem wycięta z życia, bo mam nawał roboty w pracy więc pisać można, ale sprawdzanie KP i odpisy przesuną się na kolejny tydzień (oby tylko<3)
26-27.10.2019 - nie ma mnie w ogóle z powodu wyjazdu
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niestety ja również nie mogę jeszcze wrócić na forum. Prosimy o czytanie ogłoszenia na Stronie Głównej, dotyczącego nieobecności administracji.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości