Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

Zgłaszam nieobecność do piątku. Ten tydzień okazał się bardziej uciążliwy niż zakładałem. Wątpię, abym pojawiał się na SB, ale w razie czego na GG powinienem być dostępny.
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

U mnie w chwili obecnej dramat, katastrofa i tonięcie pod stertą książków na egzaminy i kolokwia, więc będę nieobecna przez najbliższy tydzień, odpisów w tym czasie też nie będzie. ^^
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Chyba dla przyzwoitości i mocy oficjalnych słów - byłam nieźle zawalona przez ostatnie 2 tygodnie i tak do najbliższego wtorku - będę x'3 Wygrzebuję czas na Panią Losu i aury ~
Od odpisów muszę się do tego czasu wymigać xD
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Chyba wiadomo z jakich przyczyn w terminie 16-19.11.2018 mnie nie będzie robaczki :*

Zgłaszam na zaś, że w grudniu również nastanie u mnie zastój z odpisami, ponieważ przychodzi okres przedświąteczny, a jak wiadomo ludziom odwala, chcą mieć wszystko i nic, wiec przeczuwam tegoroczny zapierdziel w pracy. Niestety nie ma mocnych na szaleńczy umysł zakupoholików. Im bliżej świąt tym rzadziej będę się pojawiać. Siły wyższe.
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

Znikam jutro, wracam 6.XII. Plus minus, zależy jak zawieje.
Pozdro
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Aki
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 120
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aki »

Moja nieobecność przedłuży się jeszcze kilka dni. Zbliża mi się egzamin i mam trochę zaległości na zajęcia które muszę wcisnąć między pracę, a uczelnię.
Przepraszam za kłopot.
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

U mnie pogrom i armagedon dalej trwają, więc wrócę na stałe dopiero w piątek za tydzień. Współwątkowiczów bardzo przepraszam :x
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Z wiadomych przyczyn mnie również nie będzie w ten weekend.

Poza tym ogólnie mi się wszystko sypie na głowę w robocie, więc jak widać - jestem nieco rzadziej. Mam nadzieję, że z czasem się to rozładuje, ale póki co postaram się nie zalegać z odpisami i sprawdzaniem KP, a jedynie mogę się rzadziej pojawiać na sb i gg. Ale jakby się paliło to walcie ;)

UPDATE

Ciągle jestem zabiegana, więc zamiast udawać, że nie, to oficjalnie informuję, że mniej więcej do końca miesiąca będę trudno dostępna. Przejęte KP sprawdzę normalnie, podobnie postaram się w wolnych chwilach pracować nad odpisami, ale nie ukrywam, że to może potrwać. Na sb raczej mnie nie będzie i na gg mogę odpowiadać z opóźnieniem (ale oczywiście jakby się paliło to jestem xP). Mam nadzieję, że w grudniu będzie trochę lepiej, ale cóż, to się okaże. Bardzo was proszę o cierpliwość i ściskam wszystkich mocno <3
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Myślałam, że wyjdzie trochę inaczej, ale wlasciwie od dwoch dni mnie nie ma i nie bedzie mnie do wtorku, robota zawala, ale na gg jestem w razie potrzeby ^^ również 28-29 będę względnie na forum, jako administrator będę aktywna, ale posty się nie pojawią, taki mój tydzień
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Nie będzie mnie 29.11-02.12 (czwartek-niedziela), wyjeżdżam i na granicę nie będę zaglądać. Jak będzie paląca potrzeba, to trzaskać na komunikatory, będę spoglądać od czasu do czasu.
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Zgłaszam ograniczoną aktywność do końca tego tygodnia. Przywaliła mnie cała masa zajęć i przeróżnych załatwień, i nie wiem czy znajdę czas, żeby oddychać x'D Postaram się nie zwlekać z odpisami, ale przez najbliższe dni może być ciężko. Jakby co, szturchać mnie przez GG ;)
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Kavika
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 114
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kavika »

Nie będzie mnie od jutra 6.12 do 9.12, względnie, bo w razie potrzeby zapraszam na gg.
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

Znowu mam bałagan na uczelni, także znikam do świąt, ale można mnie jeszcze łapać na GG. Baju :D
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Rozchorowałam się i umieram, jestem cały czas dostępna, ale odpisy i sprawdzanie KP może sie troche osunąć, proszę o wyrozumiałość xP
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Okres przed świętami to dużo przygotowań i pracy, a po świętach dla odmiany dużo pracy ^^ Może być mnie mniej przez najbliższe dwa tygodnie (co nie znaczy, że nie będzie mnie wcale, oo, co to to nie! :p). W razie zasypania śniegiem i pracą możliwe obsuwy w odpisach :)
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Niestety poza świątecznym chaosem dopadły mnie zawirowania w życiu osobistym. Oficjalnie znikam pod powierzchnią ziemi co najmniej do Wigilii. Niestety nie będzie w tym czasie odpisów. Mam nadzieję, że wrócę z nimi już w drugie święto. Póki co ściskam i proszę o cierpliwość.

Calli
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości