Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Wrocław 2018

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.

Gdzie rewolta?

Gdańsk
5
21%
Poznań
8
33%
Wrocław
11
46%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

To może spotkajmy się około 16.00 pod fontanną na rynku, a potem gdzieś pójdziemy usiąść, w zależności od tego ile nas będzie i jakie będą warunki atmosferyczne? Frigg wspominała o jakiejś fajnej miejscówce z jedzeniem i piwem albo o pizzerii, więc może to będzie kierunek dla nas! Też jeszcze zgłębię temat gdzie dałoby się pójść tak, by pieseł mógł siedzieć z nami ^^
Też z tego co widzę większość to albo lokalesi albo osoby, które i tak nie zamierzają nocować, więc nie ma chyba sensu robić rezerwacji grupowej, bo grupa się zwyczajnie nie zbiera xD Gdyby ktoś miał problem coś sobie znaleźć, trzaskać do mnie na sb albo inne prywatne kanały, to podam namiary na sprawdzone hostele ;)
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

A nie dałoby rady wcześniej, np. 14-15? O 19.13 mam ostatni (najbardziej odpowiadający mi ze względu na finanse i Talara) pociąg, więc prawdopodobnie najpóźniej o 18.30 zwijalibyśmy się na dworzec. (chyba że to strasznie daleko od dworca spacerkiem i ucieczka o 18 to by była najpóźniej). Jak coś ja będę we wrocku prawdopodobnie już o 9.18 albo 11.39 jakby ktoś był wcześniej i chciał potowarzyszyć albo wspólnie czekać :)
Awatar użytkownika
Finua
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 132
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Artysta , Złodziej , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Finua »

Ja planuję być koło 12 we Wrocławiu i nocować na miejscu. Jak ktoś jeszcze się chce w ciągu dnia poszlajać (nigdy nie zwiedzalam Wrocławia, więc warto skorzystać) albo ogarnąć nocleg gdzieś w jednej okolicy, żeby wracać nocą stadnie, dajcie wiadomość na PW. Warto wymienić się sensowniejszymi kontaktami ;)
BTW, jeśli nie macie nic przeciw, zamierzam zabrać ze sobą karcianke czy dwie, jakbyśmy się zasiedzieli do późna.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Hm... Wiem o kilku osobach, które mogą tylko wieczorem, sama jak będę to ta 16.00 to takie moje optimum... Najwyżej będzie rotacyjnie~ Trzeba się tylko wymienić telefonami by się znaleźć xP
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Niestety w ten dzień pracuje, bede dostepna dopiero od 17. Postaram sie wyjsc wczesniej z pracy, przebrac w lazience w galerii xD i do Was podjechac :D takze max 17:30 bede na Rynku
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Ja będę dostępny dopiero późnym wieczorem od 19-20, więc pewnie spotkamy się tylko z nocującymi i lokalnymi bywalcami. Bycie upadłym zobowiązuje, tylko wychodzę jak słońce zachodzi xD
Awatar użytkownika
Imelda
Błądzący na granicy światów
Posty: 12
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Satyr
Profesje: Opiekun , Nauczyciel
Kontakt:

Post autor: Imelda »

Jakby co już wszystko wiem, nie będzie mnie, wyjazd.
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Ja powinnam być 17/17:30, w zależności od tego czy dotrę bez problemów, czy też się zgubię albo przybędę z Żabą xP
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Będę o 15.30 we Wrocławiu, o ile PKP nie zawiedzie tak jak to było w przypadku zlotu w Poznaniu. Z racji tego, że docieramy na miejsce w bardzo różnych godzinach, sugeruję wymienić się kontaktami przez PW, by potem się znaleźć.
Z tego co widzę sporo osób zamiaruje być dopiero w godzinach wieczornych, więc niech oficjalnym początkiem zlotu będzie pojawienie się pierwszego Granicznika z Wrocka, czyli Żaby, która ma ogarnięte jakieś miejscówki i wskaże nam takie miejsce, gdzie posadzimy zadki aż nas nie wyrzucą xD Wcześniej zakładam pewną mobilność i zgadywanie się na telefon :D
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Proszę jeszcze raz osoby, które na 100% pojawią się 7 lipca na zjeździe. Muszę popatrzeć na restauracje gdzie się zmieścimy wszyscy z piesełem, a mam dwie fajne restauracje, które chyba przypadną nam do gustu! Oraz bar w razie dalszej wędrówki po ewentualne driny :D możecie zgłaszać mi to tutaj w postach, na pw, albo na gg, zrobię sobie listę. Chciałabym żebyśmy wszyscy się zmieścili xD
Awatar użytkownika
Finua
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 132
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Artysta , Złodziej , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Finua »

Niestety odpadam
Ostatnio edytowane przez Finua 5 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Będę ja i Vealikaso
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Jednych chciałbym poznać, a z innymi spotkać się ponownie, ale niestety mnie nie będzie
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Nanwe
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 103
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Uczeń , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Nanwe »

Wychodzi na to że jednak nie za bardzo jestem w stanie udać się tam z wami. Połączenia kolejowe nie są jakoś szczególnie dobre stąd gdzie mieszkam i gdybym zdecydował się przyjechać miałbym czas od 12 do 16, a to tylko od pociągu do pociągu. Byłoby nawet w porządku gdybyście też byli w tych godzinach, ale większość jest znacznie później i z tego co widzę nawet byśmy nie zdążyli się poznać. Przy okazji ceny biletów też nie wyglądają zbyt zachęcająco. Z tych właśnie powodów niestety mnie tam nie będzie :( szkoda bo naprawdę chciałem się pojawić.
Awatar użytkownika
Lullasy
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 136
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Eugona
Profesje: Służący , Kurtyzana
Kontakt:

Post autor: Lullasy »

Potwierdzam obecność moją (Wenszu, kierownik do spraw genderu i (nie)równouprawnienia) oraz Erremira (Gołomp, po prostu gołomp)

Około 17 wyjedziemy z opola w stronę wrocłwawia, więc spodziewajcie się nas adekwatnie później :D

Wojenka tymczasem jest na wczasach w Chorwacji - czyli niestety nie będzie jej z nami - więc nie zdziwcie się, jak będę robił wszystkim zdjęcia co pięć sekund na miejscu - Poprosiła bowiem o raport ze spotkania ^^
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość