Zakurzona BibliotekaCosplay - Niara

Twórczość Własna i Archiwum: W tym miejscu można się podzielić z resztą swoimi dziełami - opowiadaniami, poezją, rysunkiem oraz poczytać stare nieaktywne już tematy.
Wielkie regały, z półkami uginającymi się od ciężkich tomiszczy, ciągną się kilometrami w wielkiej bibliotece. Zgromadzona tu przez eony wiedza stała się źródłem pożądania każdego maga żyjącego na przestrzeni wieków.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Cosplay - Niara

Post autor: Niara »

Nie wszyscy pewnie wiedzą, ale dość intensywnie zajmuje się szyciem strojów cosplay. I tak postanowiłam się podzielić swoimi pracami tutaj. Jest ich bardzo dużo, będę pewnie wrzucać po kolei. Dzisiaj strój Anny z Frozen. Gorset jest uszyty cały przeze mnie, haft na nim jest ręczny, nie maszynowy i też moimi rencoma zrobiony. Jedyne co jest tutaj kupione to turkusowa koszula ze stójką i manekin :P Niestety nie miałam wtedy białej kalki, więc rysunek na gorsecie jest wykonany kredą i to od ręcznie, a ja raczej mam kiepskie zdolności rysownicze. Poza tym strój jest wykonany z flauszu i można by go spokojnie nosić zimą, tak jak to czyniła Anna :)
Gdybyście chcieli znaleźć zdjęcia, gdzie stroje już są noszone przez różne osoby zapraszam na FB, można mnie wyszukać pod hasłem Niara - cospaly :) A na deviantarcie można mnie znaleźć pod nickiem Aruviel :)

Obrazek
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakurzona Biblioteka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość