PrzygodyRegulamin Misji.

W ciemnej krainie, w mrocznej dolinie Zło się budzi by zniszczyć ludzi... Tylko smoczy wrzask, lub mocy blask Zło przepędzi i ludzi oszczędzi...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pani Losu
Splatający Przeznaczenie
Posty: 637
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Regulamin Misji.

Post autor: Pani Losu »

Regulamin Misji.

1. Użytkownicy chętni do wzięcia udziału w misjach organizują się we własnym zakresie.
2. Po organizacji grupy wysyłacie pw do Niary, w wiadomości uwzględniając postacie, które chcą wziąć udział i tytuł misji.
3. W przypadku, gdy do jednej misji zgłosi się więcej niż jedna grupa, wygrywa ta, która zgłosi się pierwsza.
4. Głównym celem misji jest dostarczenie rozrywki graczom, jednak, z każdej można wynieść również nowe doświadczenia, zdobyć umiejętności, można również się wzbogacić. Wiele zależy od fantazji graczy.
5. Do misji od czasu do czasu będzie wtrącać się postać Pani Losu, spodziewajcie się, więc nagłych zwrotów akcji.
6. Długość trwania misji zależy od inwencji twórczej graczy.
Awatar użytkownika
Naeve
Szukający drogi
Posty: 35
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek/Pradawny (czarodziejka)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Naeve »

Przepraszam, jesli pytanie gdzies juz padlo - jestem na forum od niedawna i powoli zapoznaje sie z zawartoscia forum, ale nie wszedzie jeszcze dotarlam ;)
Czy do trwajacej juz przygody mozna sie dolaczyc? Oczywiscie, powiedzmy po ustaleniu tego z graczami bioracymi udzial w misji, ale czy jest taka mozliwosc? Czy grupa, ktora wykonuje misje jest zamknieta?
Awatar użytkownika
Aurill
Zsyłający Sny
Posty: 309
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aurill »

Regulaminu nie pisałam, ale myślę że nie będzie z tym problemu i można spokojnie dołączać do grup (oczywiście za pozwoleniem graczy) :)
[url=http://img65.imageshack.us/img65/2990/h1tc8.jpg]Euri[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przygody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość