Pałac Króla ArataPokój Niliany

Pałac w którym swoją siedzibę ma Król Nandan -Ther'u - Arat, syn słynnego w całej Allaranii Nermara znanego ze swojej dyplomacji i działania na rzecz pokoju podczas ostatniej wojny prowadzonej na Równinie Maurat. Arat jest młodym acz niezwykle mądrym władcą, wraz ze swoją żoną Alanti zamieszkuje komnaty pałacu położonego w centralnej cześć miasta.
Awatar użytkownika
Niliana
Kroczący w Snach
Posty: 225
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek - Bard
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niliana »

Patrzyła na niego jak na anioła. Przepiękną istotę posiadającą moc uszczęśliwienia jej w każdej najdrobniejszej cząstce jej osoby. Wrócił. Nie poddał się. Dał jej nadzieję. A może to był tylko kolejny szturm na jej serce? Strach wrócił na jedną chwilę, ale szybko stopniał, gdy złączyła z Daimonem spojrzenie. Nie dałaby rady ponownie się z nim rozstać.
- Nie śmiej się nigdy, gdy okazuję słabość z tęsknoty za tobą... - szepnęła i także zrobiła krok w jego stronę. Objęła go i wtuliła się w niego. Nic już nie była w stanie dodać, tylko chłonęła jego bliskość, pragnąc zatrzymać tą chwilę jak najdłużej.
Awatar użytkownika
Daimon
Szukający Snów
Posty: 164
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Daimon »

Gdy zbliżyła się do niego, objął ją ramionami i przycisnął mocno do siebie, jego twarz schowała się we włosach Niliany, ich zapach oszałamiał go. Kiedy Niliana opierała głowę na jego torsie, bez problemu mogła usłyszeć szybkie i regularne bicie jego serca.
Przeczesał jej włosy dłonią i wreszcie odważył się wyszeptać jej na ucho.
- Kocham Cię Niliano. -
Po czym zamilkł, nadal obejmując ją i przyciskając mocno do siebie. Nie chciał jej puścić za żadne skarby.
Awatar użytkownika
Niliana
Kroczący w Snach
Posty: 225
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek - Bard
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niliana »

Pod powiekami zebrały jej się łzy. Ledwo mogła oddychać. Jak to możliwe, że tak bardzo stali się sobie drodzy w tak krótkim czasie? Przypomniała sobie lochy... i to ze nie byl dla niej nikim z tytułem, czy majątkiem. Był tylko sobą. Eleganckim, milym i szczerym mężczyzną.
- Ja także cię kocham... - wyjąkała, nie podnosząc głowy.
- Przeraża mnie to, bo... chyba nie umiem zyć z kimś. Dotąd wszystko miałam tak poukładane. Boję się, że miłość zbyt wiele zmieni... - odsunęła się i popatrzyła na niego z miłością i obawą. Dotknęła jego twarzy i włosów. Przesunęła mu na bok grzywkę.
- Obiecaj mi, że nie będziemy zachowywać się niestosownie. To dla mnie bardzo ważne. Jestem osobą reprezentacyjną. - mówiła cicho i miekkim tonem. - Chcę zapomnieć o takich wybrykach jak dziś rano i muszę bardziej uważać na wino. Chcę być spokojna, że codziennie cię ujrzę...
Awatar użytkownika
Daimon
Szukający Snów
Posty: 164
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Daimon »

Kiedy usłyszał te dwa magiczne słowa które wypłynęły z ust Niliany, zamarł. Ich złączone ciała i uczucia, były cudowne, Daimon chciał zatrzymać tą chwile na wieki, byłby w stanie zrobić wszystko, aby to uczynić.
Choć ze smutkiem, pozwolił jej się odsunąć, odwzajemnił jej spojrzenie, jednakże w jego nie było nawet najmniejszej obawy.
Kiedy Niliana dotknęła jego twarzy, Daimon chwycił jej dłoń w swoją, aby nie oddzielała jej od jego policzka, wyglądał teraz jak łaszący się kot który chciał, aby jego pani pieściła go dalej.
Przytaknął na jej słowa.
- Oczywiście, obiecuje. - Jego głos był spokojny, mówił powoli.
- Możesz mnie ujrzeć kiedy tylko zechcesz. -
Awatar użytkownika
Niliana
Kroczący w Snach
Posty: 225
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek - Bard
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niliana »

Uśmiechnęła się do niego, uspokojona i uszczęśliwiona jego słowami i gestem. Pogładziła go kciukiem, nie odejmując dłoni od jego twarzy.
- Postaraj się zdobyć jakąś pracę na zamku. Na pewno wiele potrafisz. Przedstawię cie w tej sprawie komu trzeba, tylko mi powiedz, czym mógłbyś się zając. Chciałabym, żebyś zamieszkał w pałacu. Moglibyśmy się wtedy widywać, tak często, jakbyśmy chcieli, nie wzbudzając kolejnych plotek.
Spojrzała na swój stolik i plik papierów. Westchnęła ciężko.
- Niestety powinnam już iść. Mam zaraz występ – cofnęła dłoń niechętnie, ale nie przestawała się uśmiechać – Chodź ze mną. No… może nie dokładnie ze mną, ale cie zapraszam. W sali kominkowej zagram kilka utworów. Tak naprawdę będzie tam tylko kilku prawdziwych miłośników sztuki. Większość osób przyjdzie bo wypada, a jeszcze więcej traktuje to jako pretekst, by się spotkać i nawiązać jakieś interesy.
Podeszła do biurka i kilka zeszytów z nutami przełożyła na osobną kupkę i wzięła ze sobą. Ponownie odwróciła się do Daimona i uśmiechnęła, troszkę konspiracyjnie.
Awatar użytkownika
Daimon
Szukający Snów
Posty: 164
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Daimon »

Jakiż przyjemny był dla niego dotyk dłoni Niliany, gdy pogładziła jego policzek kciukiem, myślał, że się rozpłynie.
Przez dłuższą chwilę zastanawiał się czym mógłby się zajmować w zamku i nagle go olśniło.
- No cóż znam się na historii i bardzo lubię czytać, więc myślę, że mógłbym pomagać w bibliotece. -
Oznajmił Nilianie z promiennym uśmiechem na twarzy, miał nadzieję, że będzie jej odpowiadać ta odpowiedz.
Co prawda pieniędzy mu nie brakowało, a plotki go specjalnie nie obchodziły, jednak Niliana była ważną osobą i nie mogła sobie pozwolić, aby inni ludzie mieli jakieś głupie skojarzenia czy dziwne domysły co do jej osoby.
Pomasował się po karku gdy Niliana odeszła do biurka. Nie był pewny czy będzie to odpowiednie miejsce dla niego, ale skoro Niliana go zaprasza, a on chciał być z nią tyle ile się da, to pójdzie.
- No dobrze. Z chęcią będę Ci towarzyszyć. -
Szybkim krokiem podszedł do Niliany, aby spojrzeć przez jej ramie co ze sobą zabiera, zauważył jak chwyta jakieś zeszyty z nutami, nie znał się na tym, było to dla niego jak czarna magia, dziwne wywijasy i znaczki zwane potocznie nutami wyglądałby dla niego przynajmniej dziwnie, jednak skoro dla Niliany były ważne, to dla niego również. Podszedł do drzwi, otworzył je i poczekał, aż Niliana wyjdzie po czym ruszył za nią.



Koncert Niliany
Zablokowany

Wróć do „Pałac Króla Arata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości