Równina MauratPogoń za szczęściem... i jedzeniem.

Równina rozciągająca się od Gór Dasso, aż po Warownie Nandan -Ther, zamieszkała przez istoty wszelkiego rodzaju, jednak jej ogromne przestrzenie są przede wszystkim krainą dzikich koni, które galopują w bezkresie jej zieleni w poszukiwaniu swoich braci.
Awatar użytkownika
Erian
Szukający drogi
Posty: 30
Rejestracja: 5 lat temu
Inne Postacie: Laven
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Re: Pogoń za szczęściem... i jedzeniem.

Post autor: Erian » 5 lat temu

Nie zdążył zareagować na przebieg sytuacji, więc z westchnieniem powlókł się za anielicą.
Ziewnął, nawet nie raczywszy ust zatkać łapą. Elisja. To daleka droga, nawet z jego umiejętnościami. Poprowadzi ich przez lasy, gdy znajdzie to też łąki, lecz kluczenie ich nie ominie Zaczęło chodzić mu po głowie, czy nie postąpił nierozsądnie nie biorąc zapłaty. Teoretycznie była to niezła sumka. W końcu jednak przywołał się do porządku. Forsa to nie wszystko. Istnieją wyższe cele. Sprawdził, czy ma wszystko przy sobie, po czym podbiegł do idącej przed nim Luxurii.
- No, to idziemy - uśmiechnął się. - Gotowa na zastrzyk przygody?
Nie czekając na odpowiedź ruszył przodem, prowadząc anioła do Elisji.

Zablokowany

Wróć do „Równina Maurat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość