Księga Boskich PrawAkceptacja KP po zmianach w Kreatorze Postaci.

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yva
Szukający drogi
Posty: 45
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Inna , Artysta , Mag
Kontakt:

Post autor: Yva »

Porządków ciąg dalszy :) Tym razem leci: Nick, Mimi, Yva i Vera

1. Mimi
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.

2. Nick
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Opis posiadłości
Jazda konna z podstawowej na opanowaną -> Rammi zdążył go nauczyć w czasie wspólnej podróży.
Krótkie uzupełnienie historii

3. Vera
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Opisałam chatkę Very oraz herbaciarnię.
Zmieniłam też cechę skrzypiec (Divina) z “Zaklęty” na “Tajemny”, wydaje mi się że bardziej pasuje.

4. Yva
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Opisałam pokój "Pod Oceanicznym Kumkwatem"
Zmieniłam opis przedmiotów (w magicznej pomarańczy zostały 2 cząstki, Yva też poznała już właściwości różdżki)
Dodałam Petro jako towarzysza Pozwoliłam sobie wpisać też jego aurę, bo dostał ją od Kany w czasie naszego wątku.
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
"(...)Albo była magnesem na kłopoty, albo była magnesem na kłopoty i innego wytłumaczenia nie przyjmował nawet do wiadomości. " ~dzięki Noa! <3

Magia wody
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Proszę o dprawdzenie poprawek w KP Funci ~

1. Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
- Wpisana posiadłość

2. Uzupełnione zostały także:

ATRYBUTY
- w prezencji ,,Godny" zamiast ,,Przeciętny" - w wątkach wyszło na to, że to dobrze wychowana i ułożona dziewczyna, a nie z lekka buntowniczka jak zakładałam XD

CECHY

- usunęłam ,,Talent plastyczny", bo uznałam, że to nie jakiś talent, a praktyka i nauka. Jest więc jak była w umiejkach.
- ,,Talent do magii i czytania aur" zamieniony został na dwie osobne cechy: Szósty zmysł (czytanie aur) i Talent magiczny (wrodzone predyspozycje do używania magii - w założeniu innej niż inkantacje, które ma teraz, bo jej KP pisałam przed nowymi opisami magii i przed pojawieniem się źródła. W założeniu zawsze miała mieć talent do magii po elfach, ale potem opisane zostało, że inkantacji może nauczyć się każdy, a do ,,talentów" zalicza się moce i rozkazy. Chciałabym to wyjaśnić przez PW)
- Dodałam ,,mieszaną rodzinkę" - cechę, która sprawia, że Funcia jako w 1/4 elf starzeje się nieznacznie wolniej niż przeciętni ludzie (czego nie widać jeszcze w jej wieku, ale potem mogłoby być ciekawym smaczkiem)

UMIEJĘTNOŚCI
Po 3 wątkach nieco się pozmieniało...

Odnajdywanie źródeł magii - z automatycznego B -> Z
Malarstwo - z B -> Z
Znajomość Wspólnej Mowy B + Język elfów O + Znajomość języków dawnych P -> Poliglotyzm Z (z zaznaczeniem stopnia znajomości odpowiadającego poprzednim umiejętnością (może lepiej zna Elficki teraz))
Czytanie aur - O -> Z (uwzględniłam cechę specjalną i to co wyszło w wątkach - dla Yuumi czytanie aur to jednak podstawa)
Kaligrafia - O -> Z (lepiej moim zdaniem pasuje do skali)
Rysunek - O -> Z (jak wyżej + bardziej pasuje do wątków)
Bestiologia O + Anatomia P + Obliczenia P + (Wiedza Szkolna, którą bym dopisała osobno XD) -> Wiedza szkolna O - umiejka opisująca ogólne wykształcenie jakie odebrała Yuumi - z zaznaczeniem słabych i mocniejszych stron, w tym bestiologii i anatomii właśnie. Dobrze pokazuje co dziewczyna umie i co może wykorzystać w wątku (wyjaśnia też skąd znała pingwiny XD).
Gotowanie - P -> O (ze względu na nową skalę i jej pracę jako gosposi)
Pismo runiczne - P -> O (ze względu na nową skalę)
Wiedza tajemna - P -> Z Tu nie tylko ze względu na nową skalę (choć też), ale i w wątkach dobrze wypadała na tle pozostałych postaci. Z początku dzieliłam jej umiejętności na artystyczne/magiczne/biologiczne - żeby potem wybrała kierunki, które bardziej ją interesują. Wyszło na to, że biologia odpadła, więc bardziej skupiam się na magii - ona też, i posiada zaskakującą (choć oczywiście niekompletną) wiedzę.

Dodane:
Prace domowe Z - Funcia miała być porządną, choć chyba nieco rozpieszczoną dziewczyną, która co prawda pochodzi ze wsi, ale przez większość roku, w Kryształowym Królestwie w zasadzie nie ma na głowie domowych prac. Wyszła natomiast na pracowitą małą gosposię, która nie tylko sprząta po sobie, ale i porządkuje mieszkania przyjaciół... zatrudnia się też jako pomoc domowa. Potrzebowała tej umiejki XD
Rasologia O - I tak jak z początku miała lepiej znać tylko elfy, ludzi i może jakiś zmiennokształtnych tak już w pierwszym wątku wyszło na to, że ma poza nimi kontakt nie tylko z maie, ale i nemorianinem, smokołakiem, demonami, wie sporo o czarodziejach... więc postanowiłam to wpisać.

(także poprawiłam/dopasowałam większość opisów przy tych umiejkach)


PRZEDMIOTY
Dodane:
Mechaniczny Wróbelek (Zaklęty) - przedmiot z wątku w Turmalii
Kolekcja Koszul (Wyjątkowy) - em... kolekcja zaczęta w Turmalii XD

TOWARZYSZ
Jest jaki był, ale nie wybrałam mu płci (hermafrodyta) i wieku (bo nie mam pojęcia ile ma - chciałam go ewentualnie wykorzystać do połączenia z inną postacią, ale to mi tylko utrudnia. Nie zdecydowałam jeszcze jak ma wyglądać jego historia i jeszcze nie wyszło to z żadnego wątku).

CHARAKTER i WYGLĄD
Drobne poprawki, głównie stylistyczne - nic co wpływałoby na odbiór postaci.

HISTORIA
Dopisane wydarzenia z wątków w Turmalii i na Równinach. Jest tego trochę... ale wolałam wpisać szczegóły w KP i mieć w jednym miejscu niż później szukać po wątkach x'3


Myślę, że to wszystko - bardzo uprzejmie jeszcze raz proszę o sprawdzenie :motyl
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Valerian
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 55
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Wilkołak
Profesje: Chłop , Żołnierz , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Valerian »

U Valeriana podobnie jak u Deidre pojawiło się sporo zmian oprócz tych związanych z nowym kreatorem, jak sława i profesja. Przez to co dzieje się obecnie u nas w wątku zmienione zostało:
* Cechy specjalne - takie jak Niemowa zostało usunięte, dzięki mocy Ducha Lasu, dopisane zostało jego błogosławieństwo oraz uzupełnione cechy rasowe.
* Umiejętności - wraz z odzyskaniem wspomnień pojawiło się kilka, kilka pozmieniało swój poziom (nie na większy) no i doczekały się w końcu swoich opisów xP
* Wygląd - Valerian się ucywilizował
* Charakter - jak wyżej
* Historia - wiadomo
* W Towarzyszu się nic praktycznie nie zmieniło, zostało tylko delikatnie uzupełnione.

Po akceptacji, jak wszystko będzie dobrze, będę pisała prośbę o zmianę/poprawę aury przez "przemianę" Vala, więc tutaj bez stresu ;)
Z góry dziękuję za pomoc ;*
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Feliks
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 96
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Eravallian
Profesje: Najemnik , Skrytobójca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Feliks »

Witam, poproszę o skontrolowanie oraz akceptację zmian w KP Feliksa.

Zmiany jakie zaszły, to uzupełnienie dodatkowych opcji powstałych przy pojawieniu się nowego kreatora: Rasa, majątek, sława, profesje.
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Nathanea
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Najemnik
Kontakt:

Post autor: Nathanea »

Proszę o akceptację KP po dodaniu i wprowadzeniu zmian (majątek, sława itp.). Nic poza nowymi polami się nie zmieniło
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Rosa
Szukający drogi
Posty: 32
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Mieszczanin , Uczeń , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Rosa »

Oddaję następną kartę ~
1. Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp
2. Dodałam także:

PRZEDMIOTY
Szpadę, która pojawiała się w wątkach - jest ,,wyjątkowa".

POSIADŁOŚĆ
Wpisałam dom rosy w Nandan-Ther

CECHY
Kotka - zmieniona na rasową

UMIEJĘTNOŚCI
Dopasowane do nowej skali:
Uniki O ->Z
Kilka z P na O (Wiedza ogólna, etykieta, polowanie, rasologia - obecny poziom opanowany lepiej oddaje w tych przypadkach to co prezentował wcześniej podstawowy)
Dodałam Rzucanie nożami O - pojawiło się w sumie w historii Rosy, ale wpisałam tylko władanie puginałem, ze względu na jej obecną niechęć do do tego rodzaju broni. Zdolność jednak jako taka mogłaby jej się przydać i może nauczy się z niej korzystać częściej.

HISTORIA
Poprawiłam błędy, wprowadziłam odstępy i dopisałam historie z trzech wątków.

To zdaje się wszystko, proszę o sprawdzenie ^ ^
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Sargybinis
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Włóczęga , Żołnierz
Kontakt:

Post autor: Sargybinis »

Dodałem u Sargybinisa brakujące o nim informacje w dodanych polach, oprócz tego wpisałem opowiadania Riveneth jako przedmiot sentymentalny, teraz kiedy jest na to odpowiednia kategoria, a poza tym to wszystko.
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Llewellyn
Szukający drogi
Posty: 28
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Myśliwy
Kontakt:

Post autor: Llewellyn »

Prosiłabym o sprawdzenie kart Hecate i Llewellyna. W tej pierwszej zmieniłam jedno słowo w wyglądzie (taak... pomyłka :"D), dodałam umiejętność odnajdywania źródeł magii i zmieniłam opis demonologii, bo wcześniej był taki... nijakim. Natomiast panterołaka odnowiłam niemal całkowicie, oczywiście uzupełniając przy tym nowe pola po zmianach w kreatorze, takie jak majątek i profesja.

Atrybuty - uznałam, że obecne będą pasować lepiej. Parę po prostu zredukowałam, natomiast ulepszony został węch.

Umiejętności - dostosowane zostały nowe stopnie po zmianach w kreatorze. Niektóre umiejętności pousuwałam, a tak to wszystkie opisy zostały usunięte lub zmienione (nie podobały mi się, a i tak w większości nie były potrzebne :p). Pojawił się też kamuflaż, o którym wcześniej zapomniałam.

Cechy specjalne - Cztery pierwsze ustawione zostały jako "rasowe" i zostały napisane od nowa. Dodatkowo doszła jeszcze jedna cecha "Lęk przed pająkami" (pomyślałam, że skoro jest tak wielki, to zasłużył na bycie wadą), a "Kocie Aspekty" wzbogacone zostały o umiejętność porozumiewania się z kotowatymi x3 :kot :pant :lew :tiger

Przedmioty magiczne - Łuk ma status "wyjątkowy" i również otrzymał nowy opis. Poza tym, dodałam bransoletkę przechowującą ubrania w zwierzęcej postaci.

Charakter - został napisany od nowa, jednak informacje w nim zawarte nie różnią się od poprzedniego.

Wygląd - jak wyżej.

Posiadłość - została dodana.

Historia - poprawiłam kilka literówek i zmieniłam niektóre zdania tak, aby brzmiały trochę lepiej.

Latro też już gotowa. Uzupełniłam oczywiście nowe pola, dodałam "posiadłość", ale oprócz tego lepiej dopasowałam stopnie w umiejętnościach, cechach i przedmiotach po zmianach w kreatorze oraz dodałam kilka nowych umiejętności - bestiologię i botanikę (wcześniej jakoś mi umknęły ;P ), a także zielarstwo, o którym Latro dowiedziała się troszkę od Alantara w trakcie wątku z nim.
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 2 razy.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Dragosani
Błądzący na granicy światów
Posty: 21
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Strażnik , Łowca , Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Dragosani »

Proszę o akceptację KP Dragosani, gdzie uzupełnione zostały jedynie pola wprowadzone po zmianach w Kreatorze:
- Towarzysz (przywrócony, bo to pole całkiem zniknęło, nic się jednak w treści nie zmieniło)
- Profesje
- Sława
- Majątek
- Imię, nazwisko do odpowiednich kolumn wstawione
- Płeć, rasa (ta jedynie odpowiednio zaznaczona na liście)
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Lasota
Szukający drogi
Posty: 49
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard
Kontakt:

Post autor: Lasota »

Z głębokim ukłonem proszę o zerknięcie na zmiany w Karcie LASOTY, i póki co jegoż tylko. Zmiany jedynie związane z uzupełnieniem dodatkowych pól wynikających z poszerzeniem Kreatora Postaci, dokładniej rzecz ujmując, pojawiły się: Przydomek, płeć, wyszczególniona rasa, na jaki wygląda wiek, profesja, sława oraz majątek.
Z głębokim ukłonem~
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Kito
Szukający drogi
Posty: 28
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje: Szaman , Zielarz , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Kito »

Proszę o sprawdzenie poprawek u kucyka ~

1. Uzupełnione zostały nowe pola

2. UMIEJĘTNOŚCI
- dopasowane lepiej do postaci (po rozegraniu nią wątków) i jednocześnie dostosowane do nowej skali:

Meteorologia - Biegły -> Zaawansowany
Poliglotyzm - Biegły -> Zaawansowany (bez zmiany w opisie, ale biorę poprawkę na to, że jest niepiśmienny)
Geografia Alaranii - Zaawansowany -> Biegły
Bestiologia - Zaawansowany -> Biegły
Wiedza tajemna - Zaawansowany -> Biegły
Uniki - Opanowany -> Zaawansowany
Botanika - Opanowany -> Zaawansowany
Medycyna - Opanowany -> Zaawansowany
Poezja - Podstawowy -> Opanowany

Część z tych zmian wprowadzona została, bo obecnie ,,opanowana" umiejętność oznacza zdecydowanie mniejszą ilość wiedzy niż wcześniejsza. Lepiej też rozumiem jakie doświadczenia mógł Kito zdobyć przez lata podróży i w jaki sposób chcę nim grać.

3. CECHY SPECJALNE
- Z tego co pamiętam pozmieniały się lekko nazwy, a poza tym zostały inaczej posegregowane. Mowa roślin i zwierząt została podzielona na dwie osobne umiejętności (rasowe).

4. MAGIA
Już wcześniej ją u Kito zmieniałam, żeby nie była za silna, a teraz dostosowałam ją do nowej skali i opisów:

- Powietrza i Ducha były automatycznie na Adepcie (nie pamiętam jak były wcześniej)
- Ziemi z Czeladnika zmieniłam na Adepta

3x ,,mag z wieloletnim doświadczeniem" chyba najlepiej pasuje zarówno do KP jak i do jego wątków.

5. Towarzysz
- uzupełnione

6. HISTORIA
- Dopisane wydarzenia z wątków
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Mój kompan Fikuś.
Pączek, kolejny przyjaciel.
A to jest Koko. Jest kim jest. Czasami się widujemy.
Huhuhu.
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Dzień dobry :) Jako że robię porządek w swoich wątkach i kartach, pomyślałam że zgłoszę te poprawki, które wprowadziłam po zmianach w kreatorze. Wrzucam wszystko hurtowo, w razie czego proszę pisać na PW Hashiry. Dziękuję i ściskam was mocno kochani :kocham

1. Barabasz
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Plus jedno dodatkowe zdanie na koniec historii.

2. Bjornolf
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Dodałam chatę, którą posiada Bjornolf w wiosce na północy.
Uzupełniłam historię o ostatnie wydarzenia.

3. Fobos
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Opisałam Dwór lorda.
Uzupełniłam historię (tej jest dosyć dużo)

4. Mel
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Uzupełniłam opis charakteru
Dodałam towarzysza (wynika z fabuły) i uzupełniłam historię (dwa akapity)

5. Nahir
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.

6. Sapphire
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Krótkie uzupełnienie historii.
Dodanie umiejętności: czytanie i pisanie, rzeźbiarstwo, strzelanie z łuku i gotowanie.
Wyrzuciłam cechę specjalną dotyczącą wpadania w szał w reakcji na krew, bo po namyśle nie pasowała do postaci.
Niewielkie uzupełnienie charakteru.

7.Vestra
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Uzupełniłam charakter Vestry, wyrzuciłam z umiejętności mowę zwierząt, która była jej niepotrzebna.
Uzupełniłam też ostatni akapit historii.
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Lotta
Szukający drogi
Posty: 36
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Lotta »

Proszę o sprawdzenie zmian w KP Lotty ~

1. Uzupełnione nowe pola

2. CECHY SPECJALNE
- Zmieniona nazwa ostatniej z nich
- Lotta w formie niedźwiedzia może teraz chronić się przed przegrzaniem

3. UMIEJĘTNOŚCI
- Dostosowane do nowej skali
- Dodałam ,,Ziołownictwo" co wyniknęło poniekąd z wątku, ale też wpasowuje się w jej tryb życia i historię

4. MAGIA
- Dostosowana do nowej skali (z zachowaniem, że samego ognia Lotta używa gorzej niż magii lodu, a poziom jest wybrany pomiędzy.)

5. PRZEDMIOTY
- Koraliki i Rzemyczek - z Baśniowych zmienione na Zaczarowane
- Lotta w formie niedźwiedzia może teraz używać magii, ale nadal w ograniczonym stopniu

6. HISTORIA
- Poprawiona wizualnie

Z góry dziękuję :motyl
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Morrun
Błądzący na granicy światów
Posty: 15
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Mędrzec , Mag
Kontakt:

Post autor: Morrun »

[Morrun]
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.

[Laimëhín]
1.Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
2.Zmieniłem cechę przedmiotu Krasnoludzki Czasomierz z Tajemny na Legendarny zgodnie z opisem przedmiotu jednak jest to tylko dla informacji gdyż przedmiot pełni rolę jedynie fabularnej motywacji postaci i nie da się z niego korzystać.
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
"Cierpienie jest ogniem, w którym hartuje się nasza dusza"

"Nwalme se i-nár, ya olnorna fëalva."
Awatar użytkownika
Loneyethe
Błądzący na granicy światów
Posty: 16
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Arystokrata , Szlachcic , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Loneyethe »

To teraz czas na moją gromadkę ;P Poproszę o sprawdzenie po zmianach w KP

Jane:
1. Zostały dodane nowe pola; majątek, profesja, sława.

Isara:
1. Zostały dodane nowe pola; majątek, profesja, sława.

Keira:
1. Zostały dodane nowe pola; majątek, profesja, sława.

Sevi:
1. Zostały dodane nowe pola; majątek, profesja, sława.

Eliae:
1. Zostały dodane nowe pola; majątek, profesja, sława.

Aureola:
1. Zostały dodane nowe pola; majątek, profesja, sława.

Loneyethe:
1. Zostały dodane nowe pola; majątek, profesja, sława.
Dodatkowo dodałam pole z posiadłością postaci ^^

Camelia:
1. Zostały dodane nowe pola; majątek, profesja, sława.

Quillithea:
1. Zostały dodane nowe pola; majątek, profesja, sława.

Rheyaen:
1. Zostały dodane nowe pola; majątek, profesja, sława.

Dla wszystkich:
2. Dodatkowo poprawiłam nieco historie postaci, bo wkradł mi się jakiś kod zamiast spacji. Tyle :D
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Morengvarg
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Kolekcjoner , Rozbójnik
Kontakt:

Post autor: Morengvarg »

[Morengvarg]

W karcie dodałem posiadłość, profesję (jeśli można to tak nazwać), oraz dostosowałem cechy specjalne żeby lepiej pasowały do nowego systemu, poza tym bez zmian.
Ostatnio edytowane przez Niara 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości