Księga Boskich PrawAkceptacja KP po zmianach w Kreatorze Postaci.

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kéytha
Błądzący na granicy światów
Posty: 17
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Kurtyzana
Kontakt:

Post autor: Kéytha »

[Kéytha]
Adjust do kreatora
Znaczki-krzaczki w opisach
Cechy rasowe zmienione na cechę "rasowa"
ułomna zmiennokształtność z "klątwy" na mniejszą "wadę"
Ostatnio edytowane przez Niara 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Zrobione
                ||> Main Character Theme <||
Awatar użytkownika
Quirrito
Szukający drogi
Posty: 37
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Mag , Wędrowiec , Badacz
Kontakt:

Post autor: Quirrito »

[Quirrito]
adjust pól do nowego kreatora
sława ustawiona na najwyższą, ale w domyśle negatywną – postać jest wrabiana, iż rozpętała wojnę między Ekradonem i Maurią
władanie dźwiękiem z "Fenomenu" na "Moc" – jest jedynym magiem tej dziedziny
cechy rasowe do poziomu "rasowa"
teoria muzyki (umiejętność zwykła) z "Mistrz" na "AM" – przez wzgląd na magię dźwięku
tatuaż z ostrzami – poziom niżej z Tajemnego na Zaklęty – bardziej pasuje opisowi
Ostatnio edytowane przez Niara 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Zrobione
                ||> Main Character Theme <||
Awatar użytkownika
Ezechiel
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 125
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Maie
Profesje: Mędrzec , Mag
Kontakt:

Post autor: Ezechiel »

Grzecznie proszę o zaakceptowanie zmian w KP:

        Ezechiel :zaba
1. Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp
2. Uzupełnione zostały także:
- Podniesienie zdolności zielarstwo, w konsekwencji toczonego wątku


        Angven :dag
1. Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp
2. Uzupełnione zostały także:
- Dopisanie kilku zdań w historii, nie zmieniają nic wielkiego
- Uzupełnienie na nowo dziedziczny magii, które zniknęły. Wynikają z historii postaci


        Syntiel O:)
1. Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp
2. Uzupełnione zostały także:
- Dopisanie nazwiska. Jako szanujący się mieszkaniec niebios, powinien jakieś mieć.
Ostatnio edytowane przez Niara 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Zrobione
Awel
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 104
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Mag , Pirat , Złodziej
Kontakt:

Post autor: Awel »

[Awel, Feyla, Bluen]

Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Ostatnio edytowane przez Niara 4 lat temu, edytowano łącznie 2 razy.
Powód: Zrobione
Awatar użytkownika
Noa
Szukający drogi
Posty: 35
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Dhampir
Profesje: Artysta , Mag , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Noa »

1. Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp
I dalej, korzystając z okazji do poprawek po przetestowaniu postaci w wątku:

ATRYBUTY
- zmiana ,,delikatny" -> ,,wrażliwy", przeciętny -> ,,niezbyt wyrwały", ,,bardzo zręczny" -> ,,zręczny" - uznałam, że lepiej oddają kondycję dhampirka.

UMIEJĘTNOŚCI
- Usunięte ,,Trafianie do celu" (Biegły) - miało służyć do walki i obrony, ale ostatecznie w wątku zupełnie o tym zapomniałam, a wyznaję zasadę, że jeżeli o czymś (na takim poziomie!) się zapomina to jednak nie było potrzebne x'3 Jest też to związane ze zmianami w magii.

- Poliglotyzm, Śpiew i Gra na instrumentach - z Mistrza -> Ekspert (Teraz Noa ma tylko jednego Mistrza i jest to Aktorstwo)
- Gimnastyka, Wiedza ogólna, Demonologia, Pismo runiczne, Zastawianie magicznych pułapek - Opanowany -> Zaawansowany
Czytanie i Pisanie O -> Pisanie O (po przejrzeniu KP doszłam do wniosku, że Noa nie ma problemów z czytaniem, a jedynie z zapisem, bo rzadko to robi)

Dodane:
- Odnajdywanie źródeł magii (nie wiem czemu pominęłam wcześniej) na poziomie Biegły
- Geografia na poziomie Opanowany (ze względu na liczne podróże)
- Przetrwanie na Podstawowym (wyjaśnione w charakterze i historii)

- Lekko zmienione opisy Czytania Aur i Pisma Runicznego.
- Zmieniony opis Wiedzy Tajemnej.

CECHY

- Usunięta cecha mówiąca o lęku przed płazami (w czasie gry okazała się zbędna)
- Wampirze Dziecko jest teraz cechą Rasową
Dodane:
- Poszukiwany (Wada) - nawiązuje do niechlubnej sławy dhampira i trudności z nią związanych
- Luksusowy Towar (Wada) - w wątku wyszło na to, że Noa w zasadzie nie znosi całej przyrody
- Zraniony (Skaza) - Skrótowe opisanie kondycji psychicznej Noi, która co prawda jest też w charakterze, ale jest na tyle ważna dla zrozumienia postaci (także jej zachowania w fabule), że postanowiłam ją wpisać także do cech.

MAGIA
Tu najwięcej zmian i chętnie porozmawiam o tym przez pw x'3

Zamieniłam sposób rzucania zaklęć z Inkantacji na Rozkazy - z uwzględnieniem, że Noa często pomaga sobie gestami i formułkami używanych do inkantacji. Nie zmieniła się przy tym jego historia i umiejętności związane z magią (pismo runiczne, wiedza tajemna - choć mają inne opisy). Pasuje mi to bardziej do dynamiki jego działania, wrodzonego uporu, a także do talentu magicznego, który wpisany był w cechach rasowych.

Po grze Noą postanowiłam też obniżyć mu Magię przestrzeni (teraz Czeladnik) na rzecz Magii Demonów (Adept). Wcześniej ta pierwsza była u niego dominującą, ale przy jego fascynacji demonami wydaje się mniej istotna. Ma też dzięki temu więcej ograniczeń jeżeli chodzi o kontrolowanie przedmiotów, a więcej możliwości przyzywania i interakcji z demonami co fabularnie wydaje mi się u niego ciekawsze.

PRZEDMIOTY
- Poprawione poziomy

TOWARZYSZ
- Wpisane kocie demony

CHARAKTER
- Dopisanie dwóch zdań nieco wyjaśniających zachowanie postaci
Ostatnio edytowane przez Frigg 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Louin - 155 cm (niech go!), morski elf, chłopak (nie Noi - chodzi o płeć).
Her i Nuko - koci (?) towarzysze (?) chłopców (?).

,,Bo chyba płeć robi jakąś różnicę, nie? No chyba, że mówimy o Noanie? Noii? Noem? Jak to się odmienia!?" (Conan)
,,Tak czy siak już współczuję naszym bohaterom : D Będzie ekstra!" (Hashira o wątku Yvy i Noi xD)

Noa kiedy dorośnie: :noa
Feyla
Kroczący w Snach
Posty: 246
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Kupiec
Kontakt:

Post autor: Feyla »

[Escrim, Groszek Ilia, Iru, Nurdin, Nyllef, Winka ]

Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Ostatnio edytowane przez Frigg 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Deidre
Szukający drogi
Posty: 39
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Deidre »

U Deidre pojawiło się dosyć dużo zmian, wynikających z fabuły wątku :) Razem z Valerianem spotkali Ducha Lasu, który zdjął z driady (z resztą z Vala też) klątwę i obdarował ją swoją maską.
Na początek standardowo:
*Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
*Opisałam chatkę Deidre w Szepczącym Lesie
A teraz reszta:
*Uzupełniłam fabułę
*W związku z fabułą usunęłam cechy związane z Pechem, niezdarnością i wieszczeniem. Dodałam cechę “Opiekunka”.
*W magii usunęłam magię umysłu, bo driada już nie przepowiada przyszłości.
*Dodałam skradanie się w umiejętnościach.
*Usunęłam z opisu wyglądu głośne chodzenie.
*W atrybutach zwiększyłam jej zwinność, szybkość i precyzję, bo nie jest już niezdarą.
*W przedmiotach pojawił się Mörskrik, chciałabym żeby był “legendarny”, bo to bardzo potężny artefakt, ale automatycznie zmienia mi na “mroczny”.
*Dodatkowo zmieniłam opis wyglądu i charakteru, przede wszystkim wyrzucając to co związane z Pechem i wieszczeniem.
Ostatnio edytowane przez Frigg 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Nimroth
Szukający drogi
Posty: 38
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Lisołak
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Łowca
Kontakt:

Post autor: Nimroth »

Nimroth:
- ogólnie chodzi o to, że podmieniło mi całą jego KP (oprócz avatara, aury i podpisu) na KP Frigg, więc usunąłem jej dane i wpisałem te, które związane z Nimrothem.
Ostatnio edytowane przez Frigg 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

8 KP całej mojej bandy przedstawiam do sprawdzenia.

Wszystkim pouzupełniałem opcje wprowadzone w nowym kreatorze (rasa, profesje, majątek, sława).

Wszystkim przejrzałem historię i opisy: polikwidowałem literówki, powstawiałem entery.

Know, Oswald i Walt - ich zwierzęcy towarzysze zostali wciśnięci w podany schemat.

Dima, Rufus, Oswald, Know, Walt - cechy specjalne rasowe oznaczone jako rasowe.

Agelatus - oddzieliłem cechę specjalną wygraną na loterii od tej, do której została dopisana.

Korzystając z tego, że magia i umiejki mają teraz 7 a nie 5 poziomów rozwoju wprowadziłem zmiany w stosunku tego co miałem poprzednio:
1) Agelatus:
        magia natury z 2/5 na 3/7 - 100-letni szaman to już nie uczeń. Wie za mało na adepta, ale czeladnik jest w sam raz.
2) Niphred:
        pismo runiczne z 3/5 na 5/7 - od wieków głównie czyta. Zna się na piśmie lepiej niż biegle.
3) Dima:
        musztra z 3/5 na 5/7 - wojskowy po prostu umie maszerować.
        gra na instrumentach z 3/5 na 5/7 - te, na których naukę studiował, ma w małym palcu.
        orientacja w terenie z 2/5 na 3/7 - zwiadowca, no to jak to tak z uczniowską orientacją. Czeladnik już ok.
4) Rufus:
        uniki z 3/5 na 5/7 - wciąż żywy 145-letni niepokonany mistrz Colloseum w Meot. Radzi sobie z tym.
        zapasy z 3/5 na 5/7 - wciąż żywy 145-letni niepokonany mistrz Colloseum w Meot. Radzi sobie.
        hodowla roślin i zwierząt z 2/5 na 3/7 - Kiedyś był dobry w te klocki. Wiedział dużo więcej niż uczniak, ale już nie wszystko pamięta - dlatego czeladnik.
5) Oswald:
        nawigacja z 3/5 na 5/7 - stary, doświadczony dowódca okrętu. Wie o co pięć.
        dowodzenie z 3/5 na 5/7 - j/w
6) Know:
        ukrywanie się z 3/5 na 5/7 - działa bardziej na zasadzie "niezwracania uwagi" niż aktywnego ukrywania. Nikt nie przejmuje się żebrakami. A już Knowem to zwłaszcza.

Nie mam pojęcia jak zlikwidować okno z magią/przedmiotami magicznymi/cechami u tych postaci, które magii/przedmiotów/cech nie mają. (Kasuję krzyżykiem tą jedyną pustą linijkę i zapisuję, ale potem w profilu i tak powraca przedmiot "mroczny nic", magia "nowicjusz niczego", cechy specjalne "klątwa pusto"). Nie umiem, albo to coś nie działa.
Ostatnio edytowane przez Frigg 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

To i ja się rzucę tutaj.

Mereve:
Tylko usunęłam jej przydomek, bo i tak go nie używam xD

Nuka:
Tutaj dodałam cechę specjalną "Wyostrzone zmysły", bo używam tego w wątku, a nigdzie nie było. I do historii dodałam sytuację rodzinną Bubusia - jest opisana niemal na samym końcu.

Pozdrawiam!
PS: Nani jeszcze nie ogarnęłam do końca, więc niech na razie zostanie tak jak jest xD
Ostatnio edytowane przez Frigg 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Anaya
Szukający drogi
Posty: 40
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje: Łowca , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Anaya »

PW Wracam do grania po dłuższej przerwie, karty pisałam ze cztery lata temu, wprowadziłam więc jeszcze kilka zmian poza koniecznymi, żeby dobrze mi się pisało tymi postaciami.

Anaya
1. Podstawowe dane uzupełnione.
2. Pozostałe zmiany:
- Przeredagowałam wygląd i charakter tak, by lepiej się czytało. Nie wprowadziłam żadnych istotnych zmian poza stylistyką
- Zrezygnowałam z magii (i tak postać nigdy z niej nie korzystała) oraz kilku niepotrzebnych umiejętności
- Poprawiłam historię stylistycznie i dopisałam akapit związany z przeszłymi wątkami

Eloise
1. Podstawowe dane także uzupełnione.
2. Pozostałe zmiany:
- Ponownie poprawki stylistyczne w treści wyglądu, charakteru i historii
- Pozbyłam się bezużytecznych umiejętności, z których nigdy nie korzystała (np. Rysowanie)
Ostatnio edytowane przez Niara 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Zrobione
Awatar użytkownika
Alestar
Szukający Snów
Posty: 173
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Łowca
Kontakt:

Post autor: Alestar »

Alestar
1. Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
2. Drobne poprawki w opisach jak literówki.
Ostatnio edytowane przez Frigg 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Saaviel
Szukający drogi
Posty: 31
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Najemnik , Arystokrata
Kontakt:

Post autor: Saaviel »

Hej :) W końcu się zabrałem za skończenie KP po zmianach :P

Saaviel

1. Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp

2. Uzupełnione zostały także:

- historia postaci aby nieco lepiej wytłumaczyć posiadłość jak i majątek (majątek jest brany pod uwagę jako to co posiada w piekle głównie). w trakcie odgrywania postaci wizja bohatera nieco lepiej mi się ukształtowała i uznałem że wraz z zmianami mogę nieco zmodyfikować tak by odpowiadało temu co dzieje się w wątku.

- cechy, zmieniłem błyskotliwość z przeciętnej na poziom wyżej, tak samo jak wcześniej pasuje to lepiej do sposobu w jaki odgrywam Saaviela

- umiejętności, dodałem etykietę na zaawansowanym i chyba dostosowałem kilka umek by lepiej pasowały do postaci, nic drastycznego. z jakiegoś powodu zapomniałem dodać etykietę jak robiłem postać i to był idealny moment żeby dodać.

- do magicznej broni dodałem zapisek że ostrze jest niezwykle trudne do złamania. Jest to jego ostrze z czasów kiedy był aniołem światła i jak na mocny magiczny przedmiot światełko i nie tępienie się wydawały się nieco nieadekwatne.


Alantar

1. Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp

2. Uzupełnione zostały także:
- zdaje się że coś tam zmieniłem w umkach delikatnie tak by poprawnie odzwierciedlały umiejętności Alanatara.

prócz tego nie kojarzę więcej zmian, coś drobnego mogło być, ale alantar był dużo bardziej przemyślaną postacią jeśli chodzi o proces robienia KP więc mało co miałem do roboty.
Ostatnio edytowane przez Frigg 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Gwenfyvar
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 88
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zielarz , Bard
Kontakt:

Post autor: Gwenfyvar »

Proszę o zaakceptowanie zmian w KP:
Gwenfyvar
Uzupełnione zostały podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator: majątek, sława, profesje itp.
Ostatnio edytowane przez Frigg 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Gwenfyvar
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 88
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zielarz , Bard
Kontakt:

Post autor: Gwenfyvar »

Proszę o zaakceptowanie zmian w KP:
Gavin, Rakhszasa, Atristan, Carmen
Dodałam rzeczy wymagane w nowym kreatorze postaci, nie zmieniałam żadnych innych szczegółów
Ostatnio edytowane przez Frigg 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Yao
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 62
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Najemnik , Arystokrata , Kupiec
Kontakt:

Post autor: Yao »

We wszystkich postaciach uzupełnione zostały jedynie podstawowe dane wprowadzone przez nowy kreator postaci.
Naniesione zostały również drobne poprawki. (literówki, interpunkcja, wizualna edycja tekstu)

Yao
memberlist.php?mode=viewprofile&u=4853

Frey
memberlist.php?mode=viewprofile&u=4901

Lilianna
memberlist.php?mode=viewprofile&u=6235

Sven
memberlist.php?mode=viewprofile&u=5709

Pozdrawiam uprzejmie, dużo serduszek.

Yao
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
"Jestem szarością dnia codziennego,
kimś kto jest gdy nie ma niczego.
Jestem cieniem nicości,
a mym więzieniem to ciało, te kości..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości