Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Zmiana planów - pochorowalam sie na maxa, mam piasek na nerce, zdycham to malo powiedziane. Wasz najwiekszy wrog nie powinien nawet tak cierpiec xP nie ma mnie do momentu wyzdrowienia, trudno mi okreslic jak dlugo to potrwa, moze kilka dni, moze tydzien, oby dluzej nie.
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Sezon przeziębień! Co prawda trzymam się jakoś, ale że choroba i planowany wyjazd niebezpiecznie się do siebie zbliżają, a więc napiszę.

W najbliższych dniach skupię się na aurach i PL'kach, bo się rozmnożyły, jednak co do PL'ek - najpewniej nie będę się rozpisywać nie wiadomo jak, wybaczcie x'3 Chcę się wyrobić przed wyjazdem (który w sumie nie wiadomo czy dojdzie do skutku), a że właśnie przed nim jestem podziębiona to nie mam siły siedzieć i knuć ponad miarę. Ale Was powyciągam ~

Muszę też priorytetowo skończyć KP, więc obsuną mi się trochę odpisy w wątkach - proszę Was (innych i tych samych) o cierpliwość i zrozumienie x'3
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Pisze jeszcze raz gównie dla moich współwątkowiczów. Nadal jestem chora. Katar i kaszel mi nie odpuszczają, nie mogę spać bo się duszę kaszlem. Ogólnie jestem do niczego. Chciałam bardzo przeprosić moich towarzyszy za obsuwy, ale naprawdę jestem chora i gównie leżę w łóżku, nie mam na nic siły, a co za tym idzie też weny do pisania. Jeszcze raz bardzo przepraszam.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Przyszła i moja kolej na urlop! ^^
Od 06.10-14.10 nie będzie mnie najpewniej wcale, w następnym tygodniu (14.10-21.10) postaram się zaglądać, ale mogę nie mieć czasu na odpisy ;) W razie czego w tym drugim tygodniu będę dostępna na GG.
Miłego dzionka wszystkim :*
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Nie ma mnie w dniach 5-7, 12-14 i 19-21 października - znowu zaczynają mi się zajęcia ^^
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Mam niespodziewana delegacje, nie bedzie mnie do soboty 6 pazdziernika wlacznie
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nie jest to do końca nieobecność, ale mogą się pojawić obsuwy w odpisach. Jak większość z Was wie od kwietnia ciągle jestem na jakiś badaniach, bo choruję, a lekarze nie wiedzą co mi jest. W tym tygodniu znów byłam na badaniach. I już wiedzą co mi jest. Czuję się przytłoczona i zmęczona wiadomościami. Ale spokojnie, nie umieram. Po prostu muszę przetrawić informacje o kolejnej chorobie z którą trzeba będzie funkcjonować do końca życia. Nie martwcie się, nie zamierzam opuścić forum i wykitować. Będę funkcjonować normalnie, ale potrzebuję kilku dni odpoczynku. Po prostu muszę złapać oddech.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Życie mnie dopadło. Znowu. Bezczelne i uparte, tak swoją drogą. W każdym razie będzie mnie mniej ogólnie. Nie powinnam się jakoś opóźniać z postami czy adminowaniem, ale gdyby było trudniej mnie złapać, to wiecie czemu.

xoxo
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Nie będzie mnie w terminie 26.10 - 02.11.2018
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nie będzie mnie w tym tygodnie - będą obsuwy w odpisach i to spore. Moje hydra rośnie, a ja nie mam kiedy odpisać. Ale pracuję nad innym projektem dla Granicy, który wkrótce zobaczycie w grymuarze.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Tak więc wyjeżdżam dzisiaj i nie będzie mnie prawdopodobnie przez cały następny tydzień, aż do niedzieli (4.11) Nie wiem jak w nowym domu stoimy z kwestią łącza internetowego, więc możliwe, że będę zaglądać na forum, a możliwe, że zostanę odcięta od cywilizacji. Jeśli chodzi o komunikację, może być ciężko się do mnie dobić przez GG, więc gdyby ktoś miał do mnie pilną sprawę, Jane ma ze mną stały kontakt, więc uderzać przez nią ;D Pozdrawiam cieplutko ^^
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Oki, oficjalnie tydzień 05.11-11.11 będzie dla mnie wielkim kolcem w łapie, więc mało prawdopodobne bym była w tym czasie bardzo produktywna. Będę się pojawiać, czasem może coś na skrobię, ale ostrzegam, że mogę też zniknąć na całe dnie i być trudniej dostępna na gg. Jak przeżyję, to wrócę ^^
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

Zgłaszam nieobecność do piątku. Ten tydzień okazał się bardziej uciążliwy niż zakładałem. Wątpię, abym pojawiał się na SB, ale w razie czego na GG powinienem być dostępny.
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

U mnie w chwili obecnej dramat, katastrofa i tonięcie pod stertą książków na egzaminy i kolokwia, więc będę nieobecna przez najbliższy tydzień, odpisów w tym czasie też nie będzie. ^^
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Chyba dla przyzwoitości i mocy oficjalnych słów - byłam nieźle zawalona przez ostatnie 2 tygodnie i tak do najbliższego wtorku - będę x'3 Wygrzebuję czas na Panią Losu i aury ~
Od odpisów muszę się do tego czasu wymigać xD
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Chyba wiadomo z jakich przyczyn w terminie 16-19.11.2018 mnie nie będzie robaczki :*

Zgłaszam na zaś, że w grudniu również nastanie u mnie zastój z odpisami, ponieważ przychodzi okres przedświąteczny, a jak wiadomo ludziom odwala, chcą mieć wszystko i nic, wiec przeczuwam tegoroczny zapierdziel w pracy. Niestety nie ma mocnych na szaleńczy umysł zakupoholików. Im bliżej świąt tym rzadziej będę się pojawiać. Siły wyższe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości