Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Nieobecności

Post autor: Meridion »

W tym wątku należy zgłaszać co dłuższe nieobecności swoich postaci, tak aby pozostali gracze wiedzieli "na czym stoją".
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Niestety wakacje się kończą i przychodzi mi wracać do domu, no i w końcu zaliczyć semestr (trzymajcie kciuki) Nie mam tam dostępu do neta więc nie będę miał się jak zajmować forum. W związku z tym wszelkie sprawy administracyjne należy kierować do Niary, na te nadesłane do mnie zwyczajnie nie odpowiem dopóki nie wrócę.
Kyrie
Rasa:
Profesje:

Post autor: Kyrie »

może to nie jest do końca nieobecność, ale nie mam z kim pisać więc będę rzadziej wpadała na forum.
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Przez najbliższe dni administracja będzie miała raczej ograniczony dostęp do internetu (o ile w ogóle), więc postarajcie się nie pozabijać, a krytyczne sprawy rozwiązujcie z którymś ze Strażników.

Wszystko wróci do normy najpewniej gdzieś po następnej niedzieli, a najpóźniej po nowym roku.
Awatar użytkownika
Aurill
Zsyłający Sny
Posty: 309
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aurill »

Mnie może nie być do poniedziałku, choć postaram się tak wykombinować by chociaż raz na dzień zajrzeć :)
[url=http://img65.imageshack.us/img65/2990/h1tc8.jpg]Euri[/url]
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nie będzie mnie prawdopodobnie gdzieś do środy, na razie jadę "na chwilę" do domu, a później mam zaliczenie i pewnie zabraknie mi czasu na forum.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Gildar
Szukający drogi
Posty: 32
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gildar »

Witam :)
Chciałbym zgłosić nieobecność od dnia 29.01.2010r. do 08.02.2010r. Postaram się odwiedzać forum, lecz nie ukrywam, iż może mi się to nie udać.
Awatar użytkownika
Aravira
Szukający Snów
Posty: 171
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aravira »

Nie będzie mnie od dziś, aż do wtorku lub środy.
Nie pozabijać się ludziki!
Pozdrawiam! :)
Awatar użytkownika
Dolhard
Kroczący w Snach
Posty: 243
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dolhard »

Przykro mi, ale nie znajdę czasu aby zabawić się na forum, aż do piątkowego wieczoru. Nie pisałem wcześniej, gdyż ciągle miałem nadzieję na trochę czasu wolnego. Jednak, przez próbne egzaminy zawodowe i związaną z nimi naukę, mam go tyle, że jakoś się wysypiam. Tak więc jeszcze raz przepraszam :(
"Nie uwierzysz, jak głęboko oszustwo, podłość i skurwysyństwo zakorzenione są w naturze ludzkiej."
"Z rogacza kpić wesoło było, skończyło się wesele, gdy się samemu rogaczem zostało."
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Ja i Meridion wyjeżdżamy dziś wieczorem na weekend majowy, wracamy dopiero w poniedziałek późnym popołudniem. Przez ten czas będziemy mięli bardzo ograniczony dostęp do internetu jeśli w ogóle. Dla przypomnienia, pod naszą nieobecność najwyższą władzę stanowi Aurill jako Dłoń Demiurga, a zaraz po niej są Ardil i Dolhard.

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś sprawy do mnie, to będę dostępna dziś gdzieś do 17/18.

Co do nowych KP, gdyby takowe się zdarzyły akceptuje (albo i nie) je Aurill, po jej akcepcie osoba może pisać, ale kolorek dostanie dopiero jak ja, albo Meridion będziemy mięli dostęp do neta.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Dolhard
Kroczący w Snach
Posty: 243
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dolhard »

W związku z maturami 4,5,6 maja od dzisiaj do 5.05 powinienem bardzo rzadko pojawiać się na forum, może się zdarzyć, że w ogóle się nie zjawię. Na pocieszenie mogę dodać, że 6 maja po południu już będę. Przepraszam Aurill i Niarę, że to będzie oznaczać zastój w naszych przygodach :(
"Nie uwierzysz, jak głęboko oszustwo, podłość i skurwysyństwo zakorzenione są w naturze ludzkiej."
"Z rogacza kpić wesoło było, skończyło się wesele, gdy się samemu rogaczem zostało."
Awatar użytkownika
Aravira
Szukający Snów
Posty: 171
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aravira »

Nie będzie mnie od 13-17 maja prawdopodobnie. 18 też raczej się mnie nie spodziewajcie.. Mam wyjazd.
Kazimir
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 80
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Ranga: LOL?

Post autor: Kazimir »

Ja tak do końca tygodnia (do piątku wieczorem) mogę być słabo obecny, o ile nie wcale. Szkoła mnie zabsorbowała totalnie i stoję strasznie kiepsko z wolnym czasem. Bieda totalna...
Furin
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Furin »

Reiven prosiła abym przekazał, że ma problemy z netem (limit wyczerpała). Limity wrócą 4 czerwca, więc do tego czasu będzie baaaardzo sporadycznie. Mówi, że może czasami uda jej się z pracy odpisać, ale to nie będzie nic nieregularnego.

Dodaje też, że 'możemy' działać elfką, aby się nie blokować. Oczywiście z umiarem i drugoplanowo.
Awatar użytkownika
Aurill
Zsyłający Sny
Posty: 309
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aurill »

Hm ... co do nieobecnośći .... ja będę miała ich dość sporo ...
Zaczynając od najbliższych czasów:

28-30.05.2010

2-9.06.2010

11-12.06.2010

27.06-04.07.2010

21.07-01.08.2010

Na razie tyle jakby mi coś jeszcze wypadło to dam znać :D
[url=http://img65.imageshack.us/img65/2990/h1tc8.jpg]Euri[/url]
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Ja i Meridion wyjeżdżamy jutro wieczorem (tj. 2.06.2010) i wracamy gdzieś w niedziele, ale też dopiero wieczorem (tj. 6.06.2010) przez tę parę dni będziemy mieli bardzo ograniczony dostęp do internetu, więc wszystkie sprawy proszę kierować do nas na PW. Na gg będziemy bardzo sporadycznie. Na forum, ze względu na ograniczone możliwości internetowe, będziemy jedynie zaglądać.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości