Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Krótko: jestem chora, nie będzie mnie parę dni, zakładam, że do piątku. Nikomu z odpisami na ten moment nie zalegam, ze sprawdzaniem również więc sądzę, że nie będzie dramatu. Trzymajcie się i bądźcie grzeczni!
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Zalatany tydzień, czyli podobnie jak u innych przed świętami, nawet nie sądziłam że od poniedziałku będzie aż tak zajęty xD w każdym razie aury i odpisy mogą być nieco spóźnione, wybaczcie ;.;
Awatar użytkownika
Aki
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 120
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aki »

21.12 - 10.01.2019
Z mojej strony jest to mała przerwa świąteczno-sylwestrowa, więc obecności na forum raczej się nie spodziewajcie. Do piątku postaram się jednak nadrobić wszelkie, zaległe odpisy, a potem znikam. Osoby, które są z moimi postaciami w wątkach niech się nie martwią, może uda mi się wrócić wcześniej.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Mam ogólny kocioł w życiu, ale idą święta, więc kocioł jest jeszcze większy. Nie odpisuje od dłuższego czasu, także jeśli ktoś nie chce czekać nie będę mieć żalu, ani pretensji. Raz, że naprawdę mam zawirowania w życiu, a dwa brak mi totalnie weny. No i te święta, wiecie jak jest, sprzątanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzątanie, prezenty, pakowanie, zakupy, gotowanie, wyjazdy, rodzinka, choinka i tak dalej i tak dalej, a gdzieś jeszcze trzeba znaleźć chwilkę na oddech, bo przecież idzie się zasapać. W dodatku mam problemy z kręgosłupem i rwą kulszową, więc muszę wszystko robić z umiarem i na raty, a to trwa. Innymi słowy jestem wykończona i wchodzę tylko wieczorami na forum. Mam nadzieję, że po świętach przyjdzie i wena i wolny czas, ale tak jak pisałam, jeśli ktoś chce się wymiksować z moich wątków to dajcie znać na PW, jakoś miło się rozstaniemy :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

To i ja dodam świąteczną nieobecność obowiązkową xD
Ogólnie będę dostępna, ale że zostawiłam sobie wszystko na ostatnie dni do zrobienia, to forumowo skupię się na PL'kach i aurach, bo na odpisy - wybaczcie - nie wystarczy mi czasu x'3 Więc zaczepiajcie i zagadujcie, tylko nie pytajcie kiedy odpiszę, bo może się skończyć na niezręcznym milczeniu lub relacjonowaniu kuchennych popisów pierniczkowych xD
Także jak zwykle proszę Was o wyrozumiałość i uwiel... wyrozumiałość x3
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

21.12.2018 - 02.01.2019
W tym terminie nie ma co się spodziewać odpisów, w czasie samych świąt oraz od tej soboty (22.12.2018) mnie w ogóle nie będzie, a potem mam maraton w pracy więc jedynie sprawdzanie KP wchodzi w rachubę (i mam nadzieję nadrobienie aur x3). W razie co łapcie mnie na gg.

Wesołych~
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Na pewno znacie tę sytuację, kiedy w marzeniach Święta mają przynieść trochę wolnego czasu, a w rzeczywistości spada na Was jeszcze więcej roboty...
No więc właśnie przygniotła mnie lawina zajęć, w związku z czym muszę przeprosić wszystkich tych, u których zalegam z odpisami. Marne szanse, że w grudniu zdołam cokolwiek nabazgrać ;^; Komunikacja ze mną też będzie utrudniona, bo ostatnio rzadko mam nawet czas zajrzeć na GG. Jeśli uda mi się wygospodarować choćby chwilę, postaram się coś wrzucić, ale nie chcę niczego obiecywac ani nawet robić większych nadziei ;^;

No i niezależnie od tego, życzę Wam wszystkim WESOŁYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT ^^ :*
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Przybyli goście na Sylwestra, pojawię się dopiero w styczniu.
Także wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku <3
Nemain
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 142
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje: Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Nemain »

Nowy rok... Przez najbliższy tydzień - do 05.01.19r lub dwa czyli do 12.01.19r moja obecność może być lekko nieprzewidywalna. W wersji optymistycznej nic się nie zmieni, pesymistycznej będę w kratkę do pełnej nieobecności włącznie. Mam nadzieję, że w tym okresie powinno wszystko się zamknąć, o zmianach będę informować na bieżąco.
Buziaki :*
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Problemy z firmą i zdrowiem. Nie będzie mnie aż do odwołania. Przepraszam wszystkich, kochani.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nic nie pisałam, bo ile można, a i tak mnie nie ma. Niestety ze zdrowiem co raz gorzej, ta przeklęta cukrzyca to nie wszystko co we mnie siedzi z pewnością. Zaczęło się przed świętami, ale myślałam, że przejdzie. Wiecie jak jest. Ale nie przeszło. Mój organizm nie przyjmuje praktycznie żadnych pokarmów, nie będę was wtajemniczać, ale chyba sami wiecie co to znaczy. Tak czy siak, nie jem od x czasu, pić też nie za bardzo mogę, to się oczywiście wiąże z odwodnieniem. Dzisiaj na badaniach ledwo udało się pobrać mi krew, bo z odwodnienia jest bardzo gęsta. Jutro mam kolejne badania. Jakby tego było mało, na to wszystko nałożyło się też przeziębienie, nie mogę mówić, kaszle i mam gorączkę. Innymi słowy nie mam siły wstawać z łóżka, jestem wycieńczona. Przepraszam Was bardzo.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Robaczki moje kochane,
Nie będzie mnie od jutra 10.01.2019 do soboty włącznie 12.01.2019
Plus do końca miesiąca nie będę obecna w żaden weekend
(Jeśli dobrze pamiętam, bo piszę z pamięci xD to jest 18-20.01.2019 oraz 26-27.01.2019)
Z tego oto powod nastąpią opóźnienia w wątkach, ale jako admin jestem dostepna zawsze, prócz w wymienione weekendy. Z góry przepraszam za wszelkie opóźnienia, ale siły wyższe ^^
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Zbliża się sesja, więc sypią się teraz zaliczenia itd a egzaminy mam bardzo wcześnie więc muszę spowolnić z odpisami i aurami, wieczorami będę się starać cokolwiek napisać ale nie zawsze po nauce od rana mam siły więc proszę o wybaczenie i zrozumienie <3
Ale na sb będę zerkać, w końcu to nie absorbuje aż tak bardzo jak pisanie <.>
Więc ten, nie wiem jak mi pójdzie ale zapobiegawczo powiem że sytuacja tak do końca lutego może wyglądać (ale może będę mieć szczęście i ten czas okaże się zawyżony *-*)
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

14.I - 1.II away
Wiadomo, powrót plus minus, jak zwykle.
Pozdro
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Nie będzie mnie co najmniej do końca tego tygodnia.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Uznałam, że skoro już powiedziałam o tym na chacie to powiem to też oficjalnie. Otóż moje zdrowie jest w bardzo kiepskim stanie, badania są niejednoznaczne, niektóre wskazują na bardzo poważne choroby, inne nie wykrywają tak trudnych schorzeń. Tak naprawdę nie wiadomo co mi jest, jednak chce powiedzieć, że lekarze podejrzewają nowotwór krwi. To nie jest nic pewnego, może okazać się, że wystarczy terapia antybiotykowa, bo to jakiś uporczywy wirus, albo bakteria. Mam skierowanie i umówioną wizytę u hematologa. Być może zdarzy się tak, że będę musiała jakiś czas poleżeć w szpitalu. Zapewniam, że nie wybieram się na tamten świat i w razie czego będę walczyć, jest chemia, radioterapia, przeszczep szpiku. Co do tego jak się czuje w chwili obecnej. No cóż, od ponad 3 tygodni nie mogę jeść. Żywię się musami dla dzieci i płynnym pokarmem. Ciągle jestem zmęczona i niewyspana, także leżę w łóżku głównie. Dostawałam już kroplówkę i zastrzyki, ze względu na duże odwodnienie i niemożność podania mi stałego jedzenia. Także cóż... tak sprawa wygląda. Wiem, że to dosyć osobista rzecz, ale spora część z Was jest dla mnie jak rodzina i sądzę, że zasługujecie na takie informacje. Nie chciałam, też żeby te wiadomości rozchodziły się drogą pantoflową. Jeśli macie jakieś pytania tak forumowe, jak prywatne, to walcie jak w dym :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości