Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

Wzięłam i przeziębiłam się, więc z tydzień nie będę pisać, bo myśleć nie umiem. Wybaczcie
:wydra
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Od paru miesięcy na forum mam zdecydowanie mniej czasu - w wakacje przez wyjazdy, teraz mam też sporo innych zajęć. Nie jestem w stanie pisać i utrzymywać wszystkich moich wątków, a przez ich liczbę trudno mi regularnie pisać nawet w paru. Dlatego niestety muszę rozwiązać przynajmniej kilka, by Was tak bez potrzeby nie przetrzymywać - świetnie się grało i może jeszcze kiedyś się złapiemy ~ Ale chwilowo porzucam knowania i plany przyszłowątkowe, bo wiem, że się nie wyrobię, a na pewno znajdziecie inne, równie ciekawe opcje :magicznakotka

Na razie też będę raczej mało dostępna, ale powoli robię porządki i zacznę odpisywać tam gdzie zostaję KP

Dziękuję Wam bardzo za intrygi, przygody i miłą grę :iloveyou
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Cętka
Szukający drogi
Posty: 46
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cętka »

Kochani! Jutro jeszcze powinnam być gdzieś do południa, ale mam w weekend wyjazd najpewniej zamykający sezon, więc potem będę jakoś w poniedziałek lub wtorek, zależnie od mojej przytomności ;) jakby co, discorda sprawdzę, może zajrzę na moment, ale mogę nie mieć czasu wziąć telefonu do ręki.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Dzisiaj zmarł mój ojciec. O jego nowotworze dowiedziałam się wczoraj, a dziś po prostu odszedł. Nie miałam szans się pożegnać. Ani nawet przetrawić faktu, że jest chory, w szpitalu. Jestem w złym stanie. Będzie lepiej za parę dni.

W kwestii zlotu nic się nie zmienia. Nadal zamierzamy go zorganizować.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Neretheal
Szukający drogi
Posty: 25
Rejestracja: 3 lat temu
Rasa: Maie
Profesje: Mag , Opiekun , Inna
Kontakt:

Post autor: Neretheal »

..
Ostatnio edytowane przez Neretheal 2 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Nie będzie mnie od 13 października do 1 listopada. Urlopuję się. W międzyczasie można próbować pisać na komunikatory, odpowiem gdy będę miała zasięg i chęci. Jak zawsze liczę, że po powrocie czeka na mnie wypasiona hydra. Bawcie się grzecznie pod moją nieobecność.
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

W niedzielę zmarła moja babcia, musialam wrócić do domu na pogrzeb, od poniedziałku będę znowu we Wro więc jeśli będę się czuła na siłach, postaram się wtedy wrócić do nadrabiania postów, a tymczasem zgłaszam nieobecność przynajmniej na ten tydzień.
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

2.11 idę do szpitala i prawdopodobnie przetrzymają mnie tam do tygodnia. Później... może być różnie xD Gdyby ktoś coś ode mnie potrzebował to walcie na gg, raczej odpiszę. Gdybym z jakiegoś powodu zapadła się kompletnie pod ziemię, to więcej info będzie miała Niarka.
Ci, z którymi mam wątki wiedzą mniej więcej czego się spodziewać, a jeśli nie, to mogę być rzadziej dopóki mi się nowy schemat dnia nie ukształtuje. W razie wątpliwości lub chęci ucieczki piszcie, będziemy wszystko ustalać :)
Ściskam mocno, trzymajcie za mnie kciuki ^^
:pantera
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Byłam u okulisty i okazało się, że mam problem ze wzrokiem, którego tak właściwie nie skorygują okulary. Przez miesiąc muszę zakraplać oczy specjalnymi kroplami, które zaburzają widzenie. Mam bana na siedzenie na telefonie i gapienie się w ekran, a najczęściej odpisywałam na discordzie, na PW, czy innych kanałach właśnie z telefonu. Z laptopa będę korzystać i robić odpisy, ale słabo "widzę" większe adminowanie ;/ No kaszana trochę, ale okazało się, że moja wada wzroku to -3, a okulary noszę -4,75 żeby skorygować drugi problem. Tak cz siak, dalej będę walczyć z hydrą :nahydre
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Zgłaszam nieobecność aż do stycznia. Wiem, że to jakieś trzy tygodnie, więc jakby ktoś chciał z tego powodu wyjść z wątku to dajcie znać na jakimś prywatnym kanale, będę od czasu do czasu zerkać. Może w weekend odpiszę na część postów, które mi na ten moment zalegają, ale nie obiecuję.

Wesołych Świąt! :poinsecja
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Zgłaszam nieobecność 22.12.2021-01.01.2022. Czemu? 22 mam operację - korekta wzroku. Ban na wszelki sprzęt z niebieskim światłem na kilka dni, więc jedyny kontakt ze mną będzie telefonicznie, jeśli ktoś ma numer. Gołębie do mojej wsi raczej nie dolecą, ale też można próbować. Nie będzie mnie 22-27 około nawet na FB, DC czy innym komunikatorze, stąd informuję tutaj.
Trzymajcie się, Wesołych Świąt <3
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

Dobry.
Narobiło mi się roboty na studiach, praca licencjacka, zajęcia etc., muszę więc się wziąć za to, bo utonę xD Zgłaszam więc nieobecność do 20 stycznia na razie, chociaż możliwe, że uda mi się wcześniej ogarnąć.
Trzymajcie się ciepło!
:wydra
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Nieobecność od w sumie dzisiaj (01.02) do końca lutego najpewniej. Może krócej. Za dużo się dzieje teraz, nie wyrabiam niestety :( Jak tylko wrócę, odpiszę na pewno.
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Od 28.01 jestem w domu i mialam nawał rzeczy do zrobienia, a dziś jadę w góry i wracam 9.02, ale pozniej też będzie troche rzeczy do ogarnięcia więc na forum będę aktywniejsza zapewne dopiero od 13-14.02 @.@
Awatar użytkownika
Yao
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 62
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Najemnik , Arystokrata , Kupiec
Kontakt:

Post autor: Yao »

Nieobecność z przyczyn prywatnych do odwołania, miejmy nadzieję, że niedługo - kontakt discord~
"Jestem szarością dnia codziennego,
kimś kto jest gdy nie ma niczego.
Jestem cieniem nicości,
a mym więzieniem to ciało, te kości..."
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

To ja zgłoszę obecność i nieobecność x''3

Obecność, bo wróciłam do aktywnego zerkania na forum, czytania postów i polowania na wolne aury, ale nieobecność, bo nie jestem w stanie wrócić do regularnego pisania postów w zbyt wielu wątkach. Niestety nie mogą być one moim priorytetem, a wymagają ode mnie sporo czasu i zaangażowania. Dlatego, mimo że już opuściłam parę jakiś czas temu, teraz muszę zamknąć kolejne :c

Napiszę o tym prywatnie do wszystkich zainteresowanych, ale chciałam dać znać, że wspaniale się z Wami bawiłam i bardzo dziękuję wszystkim, którzy angażowali się w nasze wspólne wątki <<3

Wracam teraz bardziej czatować na zadania moderatorskie i obserwować co tu się dzieje, by być na bieżąco. Jestem do Waszej dyspozycji jako malarz i Pani Losu i ogólnie jakby ktoś czegoś ode mnie forumowo potrzebował :paws

Tymczasem pasajcie, a ja pouwalniam niektórych od siebie, by już Was tak haniebnie nie przetrzymywać ~
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości