Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nadeya
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje: Włóczęga
Uwagi administracji: Użytkowniczka ma prawo posiadać w sumie 10 kont, z czego jeden slot, jest slotem dodatkowym, otrzymanym jako nagroda, za długie i sumienne wykonywanie pracy moderatora.
Kontakt:

Post autor: Nadeya »

Ciężka przed-sesja i sesja, przynajmniej do 17 czerwca jak się zjawie to najwyżej na chwilę, w najgorszym wypadku wszystko się będzie kotłować do 1 lipca ;-;
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Nie ma mnie 24-30 czerwca
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Nie ma mnie od jutra (21.06.2019) do 1 lipca 2019 r.
Mogę pojawiać się sporadycznie, nawet pisać posty, ale też może być ze mną utrudniony kontakt.
Awatar użytkownika
Barbarossa
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 127
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Pirat , Żeglarz , Rozbójnik
Kontakt:

Post autor: Barbarossa »

:gacek od 30.06 do 14.07 jestem na urlopie. Gdybym pojawił się na forum to raczej po to żeby nadrobić coś w czytaniu.
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Mój wyjazd również zbliża się już wielkimi krokami, więc najwyższa pora by o nim w sumie wszystkich swoich współwątkowiczów powiadomić :P A więc! 28 czerwca do 5 lipca wyjeżdżam na wypoczynek, gdzie co prawda internety by były, ale laptopa do wody nie wezmę, a do niej jak wlezę to ino na cały dzień xP Dlatego moja aktywność na forum w tym okresie będzie się ograniczała wyłącznie do czytania, jeśli pojawi się odpowiedź w którymś z moich wątków. Do 28 będę na czysto z odpisami, więc nie macie co się o to martwić, poza tym podejrzewam, że 6 lipca będę już ostro na chodzie, jeśli o odpisy chodzi ;)
Dodatkowo ograniczoną aktywność mogę mieć również 27 czerwca, nie tylko ze względu przygotowania się na wyjazd, ale jest to również termin obrony licencjatu, tak więc no... xP Przez to 26 czerwca również może być ciężki, bo jednak wypadałoby się coś do tej obrony przygotować, choć dzięki swojej skromnej wszechwspaniałości (coby nie używać brzydkiego słowa xP) wcale nie musiałabym tego robić, ale niech tradycji stanie się zadość xP

Podsumowując:
- 28.06-05.07 - kategorycznie mnie nie ma na forum (jedynie czytanie)
- 26-27.06 - mogę być na forum i odpisywać, a może mnie też nie być, nic nie obiecuję

Z góry przepraszam wszystkich współwątkowiczów, za te drobne problemy "techniczne" i proszę o cierpliwość ;)
Ściskam was wszystkich ;*
Awatar użytkownika
Lieselotta
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Smokołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lieselotta »

Nie będzie mnie do końca tygodnia.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Wieści z lasu niosą, że Żaba na urlop wyjeżdża. I nie jest to kłamstwem, lecz prawdą najprawdziwszą. Oto w terminie 22.07-04.08.2019r nie będzie ino kontaktu z cywilizacją miała, jak na Żabę przystało, chyba że nadejdzie dopływ mieszanki z internetu i nudy, bądź też zwykłej chęci...i nadal odrobiną internetu. Do tego też czasu obiecała sobie, że w każdym możliwym wątku odpisze choć raz, a jak będzie wolnego trochę to i więcej razy, choć nastawiać się nie należy. Jeżeli zaś jakiś interes macie to aż do wyżej wymienionej daty, okienko PW i GG nadal działa. Tak moi kochani, tak właśnie będzie.

Mówi świerszcz <3
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Kiepsko u mnie. W zasadzie bardzo źle. Wiem, że nie ma mnie od dawna, po prostu... jest źle i nie wiem kiedy będzie lepiej. Nie ma mnie do odwołania. Może będę, może odpiszę, może, nie wiem, są dni lepsze i gorsze. W lepsze mogę pisać, w gorsze nie jestem w stanie zrobić nic. Jeśli ktoś chce się wymiksować, niech da znać. Bo nie wiem kiedy wrócę. Wiem, że obiecywałam odpisać już dawno niektórym i tego nie zrobiłam, nie byłam w stanie. Nie będę się gniewać jeśli ktokolwiek odejdzie z wątku ze mną, bo to ja zawalam. Przepraszam. Jeżeli ktoś chciałaby pogadać, jestem na gg.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Najwyższa pora na małe ogłoszenie :) Niektórzy z was już wiedzą nieoficjalnie, więc powiem to na głos - w październiku biorę ślub! <3 Do tego zaczynam specjalizację, więc wszystko układa się dobrze :uni ale przez to ostatnio jestem strasznie zakręcona. Przepraszam za brak organizacji i obiecuję, że nadal będę pisać, tylko w swoim żółwim tempie, jakie ostatnio utrzymuję O:) Jeśli kogoś to irytuje, niech da znać, nie chcę nikogo przetrzymywać. Za to kupiłam w końcu laptopa, więc będzie mi się pisało na pewno łatwiej niż na telefonie. No to już wszystko wiadomo, o dłuższej nieobecności w październiku będę informować na bieżąco. Miłego dzionka kochani! :flower
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Ja za to rozpoczynam intensywne życie naukowe, przez co również będę mieć (najpewniej od sierpnia) trochę mniej czasu na wszystko. Jeśli więc ktoś chciałby opuścić wątek, w którym aktualnie się znajduje z moją postacią (wiem, jak dawno mnie w nich nie było :o ), to niech śmiało pisze.
Peace & Love! :flower
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Nie ma mnie do odwołania.
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

2 sierpnia jadę na wyjazd wakacyjny i nie będzie mnie (chyba że przelotnie bo nie wiem jak z netem będzie) do minimum 10 albo max 16 ^^
PS: Zabieram ze sobą Wensza do walizki więc on też znika O:)
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Wyjeżdzam na mini wakacje. Nie ma mnie od dziś(05.08) do 11.08
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Wyjechałam, więc tradycyjnie miałam mieć internet i mało czasu - mało czasu mam, internetu - nie XD Tzn - jest słaby i się urywa, więc wolę zgłosić, że nie będzie mnie odpisowo przez 2 tygodnie. Odpisowo, bo zaglądać będę, ale nie codziennie, choć postaram się czytać wiadomości (łatwiej na GG). A jeśli uda mi się coś w wątku napisać to raczej w ramach wyjątku, więc przepraszam jeśli odpiszę tylko jednej osobie x'3

Gorąco proszę o cierpliwość i wybaczcie moje ociąganie się (przedłużone, bo zaległości mam od poprzedniego wyjazdu). Mam nadzieję, że nikt nie będzie chciał rezygnować z wątku, ale jakby co to nie będę mieć (zbytnio) za złe. Dogadamy się przez PW

Jako PL jestem i myślę, że w razie czego mogę przejąć prośbę jak się pojawi ~

Donosicielsko też wszystko powinno działać, choć nie pogardziłabym pomocniczymi nowinkami z Waszych wątków :drink
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Moment nie jest najlepszy, ale muszę zniknąć na ponad tydzień. Wrócę prawdopodobnie na początku drugiego tygodnia września. Niestety podczas nieobecności nie będę miała dostępu do komputera, także nie będzie ze mną kontaktu. Tych, którym nie zdążyłam odpisać, przepraszam, oddam posty jak najszybciej po powrocie.

Ściskam
:pant
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nie do końca jest to nieobecność, raczej informacja, że czasem mogę nie mieć zbyt wiele czasu, albo nagle zniknąć. Moja kotka jest bardzo chora, nie wyzdrowieje... Ale będziemy próbować wszystkiego, by zostały jej nie tygodnie, a miesiące i by przez ten czas miała wszystko co najlepsze. Niestety opieka nad nią pochłania sporo czasu. Dwa razy dziennie muszę (musimy, bo Mer musi ją tulić, a ja jestem ta zła, która używa igły) jej podać kroplówkę w domu, w razie potrzeby zastrzyki, 2-3 razy dziennie leki i musimy dostosować do niej część mieszkania (w teorii już to zrobiliśmy, w praktyce kotce wczoraj się pogorszyło, ma niedowład jednej łapki, oślepła na jedno oko i musimy zabezpieczyć jej półki, by z nich nie spadała i zrobić sporo innych rzeczy, by nie zrobiła sobie krzywdy i było jej jak najwygodniej). No jest to psychicznie bardzo trudne, czuję się wykończona. Nie wiadomo co się będzie działo, bo w każdej chwili może się pogorszyć i trzeba będzie pół dnia, czy cały weekend spędzić u weterynarza. Mogę więc nagle zniknąć, ale w razie czego na pewno w końcu odbiorę PW, po prostu może to się stać następnego, czy kolejnego dnia. KP po poprawkach będę się starała sprawdzać jak najszybciej.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości