Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba

Rola

Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Re: Nieobecności

Post autor: Frigg » 4 miesiące temu

Wczoraj kładłam się spać z bolącym brzuchem, ale już w nocy okazało się, że to ostre zatrucie pokarmowe z gorączką na czele więc wybaczcie moją nieobecność, nie mam siły odpisywać z komórki na wiadomości, tak mnie wymemłało w nocy. Oby za kilka dni wszystko przeszło, a w razie konieczności proszę się ze mną kontaktować na gg

Awatar użytkownika
Sherreri
Szukający drogi
Kontakt:

Post autor: Sherreri » 4 miesiące temu

Obrona studiów. Na czas nieokreślony jestem wyłączony z forum. Jest szansa, że będę robił odpisy, aby oderwać się od siedzenia w pracy inżynierskiej, ale nie chce nic obiecywać. Okres ten potrwa minimum jeden miesiąc, w najgorszym wypadku nawet dwa.

Przepraszam wszystkich współgraczy, jeżeli ktoś chciałby się wyrwać z wątków to śmiało. Nie jestem tyranem :golab

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Sherreri 3 miesiące temu, edytowano łącznie 1 raz.

Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący w Snach

Rola

Nagrody: [img]http://granica-pbf.pl/images/gwiazdki.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Samiel » 4 miesiące temu

Mam problem z internetem i właściwie nie wiem, kiedy uda się z nim uporać, więc od razu przeproszę wszystkich współwątkowiczów, bo raczej nie pojawią się w tym czasie nowe posty ode mnie. Na forum może będę zaglądał, ale to raczej tylko na chwilę.

Jeszcze raz przepraszam i liczę, że przez to nikt nie postanowi wyjść z wątku/wątków, w których pisze ze mną ^^

EDIT (28.05): Może uda mi się wklejać posty, wcześniej pisząc je offline na PC i później na chwilę łącząc się z hotspotem z telefonu, ale na forum (i SB) nadal mnie raczej nie będzie.
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

Awatar użytkownika
Nadeya
Szukający drogi
Uwagi administracji: Użytkowniczka ma prawo posiadać w sumie 10 kont, z czego jeden slot, jest slotem dodatkowym, otrzymanym jako nagroda, za długie i sumienne wykonywanie pracy moderatora.
Kontakt:

Post autor: Nadeya » 4 miesiące temu

Ciężka przed-sesja i sesja, przynajmniej do 17 czerwca jak się zjawie to najwyżej na chwilę, w najgorszym wypadku wszystko się będzie kotłować do 1 lipca ;-;

Awatar użytkownika
Sanaya
Tkacz Marzeń

Rola

Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya » 4 miesiące temu

Nie ma mnie 24-30 czerwca

Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot

Rola

Kontakt:

Post autor: Callisto » 3 miesiące temu

Nie ma mnie od jutra (21.06.2019) do 1 lipca 2019 r.
Mogę pojawiać się sporadycznie, nawet pisać posty, ale też może być ze mną utrudniony kontakt.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Kontakt:

Post autor: Barbarossa » 3 miesiące temu

:gacek od 30.06 do 14.07 jestem na urlopie. Gdybym pojawił się na forum to raczej po to żeby nadrobić coś w czytaniu.

Awatar użytkownika
River
Senna Zjawa

Rola

Kontakt:

Post autor: River » 3 miesiące temu

Mój wyjazd również zbliża się już wielkimi krokami, więc najwyższa pora by o nim w sumie wszystkich swoich współwątkowiczów powiadomić :P A więc! 28 czerwca do 5 lipca wyjeżdżam na wypoczynek, gdzie co prawda internety by były, ale laptopa do wody nie wezmę, a do niej jak wlezę to ino na cały dzień xP Dlatego moja aktywność na forum w tym okresie będzie się ograniczała wyłącznie do czytania, jeśli pojawi się odpowiedź w którymś z moich wątków. Do 28 będę na czysto z odpisami, więc nie macie co się o to martwić, poza tym podejrzewam, że 6 lipca będę już ostro na chodzie, jeśli o odpisy chodzi ;)
Dodatkowo ograniczoną aktywność mogę mieć również 27 czerwca, nie tylko ze względu przygotowania się na wyjazd, ale jest to również termin obrony licencjatu, tak więc no... xP Przez to 26 czerwca również może być ciężki, bo jednak wypadałoby się coś do tej obrony przygotować, choć dzięki swojej skromnej wszechwspaniałości (coby nie używać brzydkiego słowa xP) wcale nie musiałabym tego robić, ale niech tradycji stanie się zadość xP

Podsumowując:
- 28.06-05.07 - kategorycznie mnie nie ma na forum (jedynie czytanie)
- 26-27.06 - mogę być na forum i odpisywać, a może mnie też nie być, nic nie obiecuję

Z góry przepraszam wszystkich współwątkowiczów, za te drobne problemy "techniczne" i proszę o cierpliwość ;)
Ściskam was wszystkich ;*
"Homo homini lupus est"
et
"Cornix cornici oculum non effodit"

Chibi

Awatar użytkownika
Lieselotta
Szukający drogi
Kontakt:

Post autor: Lieselotta » 3 miesiące temu

Nie będzie mnie do końca tygodnia.

Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba

Rola

Kontakt:

Post autor: Frigg » 3 miesiące temu

Wieści z lasu niosą, że Żaba na urlop wyjeżdża. I nie jest to kłamstwem, lecz prawdą najprawdziwszą. Oto w terminie 22.07-04.08.2019r nie będzie ino kontaktu z cywilizacją miała, jak na Żabę przystało, chyba że nadejdzie dopływ mieszanki z internetu i nudy, bądź też zwykłej chęci...i nadal odrobiną internetu. Do tego też czasu obiecała sobie, że w każdym możliwym wątku odpisze choć raz, a jak będzie wolnego trochę to i więcej razy, choć nastawiać się nie należy. Jeżeli zaś jakiś interes macie to aż do wyżej wymienionej daty, okienko PW i GG nadal działa. Tak moi kochani, tak właśnie będzie.

Mówi świerszcz <3

Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów

Rola

Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Niara » 3 miesiące temu

Kiepsko u mnie. W zasadzie bardzo źle. Wiem, że nie ma mnie od dawna, po prostu... jest źle i nie wiem kiedy będzie lepiej. Nie ma mnie do odwołania. Może będę, może odpiszę, może, nie wiem, są dni lepsze i gorsze. W lepsze mogę pisać, w gorsze nie jestem w stanie zrobić nic. Jeśli ktoś chce się wymiksować, niech da znać. Bo nie wiem kiedy wrócę. Wiem, że obiecywałam odpisać już dawno niektórym i tego nie zrobiłam, nie byłam w stanie. Nie będę się gniewać jeśli ktokolwiek odejdzie z wątku ze mną, bo to ja zawalam. Przepraszam. Jeżeli ktoś chciałaby pogadać, jestem na gg.
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

Awatar użytkownika
Hashira
Kontakt:

Post autor: Hashira » 2 miesiące temu

Najwyższa pora na małe ogłoszenie :) Niektórzy z was już wiedzą nieoficjalnie, więc powiem to na głos - w październiku biorę ślub! <3 Do tego zaczynam specjalizację, więc wszystko układa się dobrze :uni ale przez to ostatnio jestem strasznie zakręcona. Przepraszam za brak organizacji i obiecuję, że nadal będę pisać, tylko w swoim żółwim tempie, jakie ostatnio utrzymuję O:) Jeśli kogoś to irytuje, niech da znać, nie chcę nikogo przetrzymywać. Za to kupiłam w końcu laptopa, więc będzie mi się pisało na pewno łatwiej niż na telefonie. No to już wszystko wiadomo, o dłuższej nieobecności w październiku będę informować na bieżąco. Miłego dzionka kochani! :flower

Awatar użytkownika
Kerhje
Kontakt:

Post autor: Kerhje » 2 miesiące temu

Ja za to rozpoczynam intensywne życie naukowe, przez co również będę mieć (najpewniej od sierpnia) trochę mniej czasu na wszystko. Jeśli więc ktoś chciałby opuścić wątek, w którym aktualnie się znajduje z moją postacią (wiem, jak dawno mnie w nich nie było :o ), to niech śmiało pisze.
Peace & Love! :flower

Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon

Rola

Kontakt:

Post autor: Meridion » 2 miesiące temu

Nie ma mnie do odwołania.

Awatar użytkownika
Esmeralda
Zsyłający Sny

Rola

Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda » 2 miesiące temu

2 sierpnia jadę na wyjazd wakacyjny i nie będzie mnie (chyba że przelotnie bo nie wiem jak z netem będzie) do minimum 10 albo max 16 ^^
PS: Zabieram ze sobą Wensza do walizki więc on też znika O:)

Awatar użytkownika
Jane
Mieszkaniec Sennej Krainy
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane » 2 miesiące temu

Wyjeżdzam na mini wakacje. Nie ma mnie od dziś(05.08) do 11.08

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”