Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Jak wspominałam, szkolenie. Nie będzie mnie przez cały tydzień, chyba że znajdę siłę wieczorami, żeby wrzucić jakiś odpis, ale to mało prawdopodobne.
Awatar użytkownika
Xenja
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Pirat , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Xenja »

Proszę o wyrozumiałosć w sprawie odpisów Itp, gdy myslałam że będę mieć chwile niedługo potem okazało się że jednak nie :/ #studia

Ale zależy mi na wątkach I dla tych którym najbardziej zależy na szybkim odpisie ustawiam ów wątki na szczycie kolejki, choć tyle mogę.

Będzie to trwać przynajmniej do najbliższego wolnego.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Nikogo nie zdziwi, że w weekend 16-17.03.2019 (czyli od jutra) będę całkowicie nieobecna, ale zgłoszę... bo mogę.

Jednak z ważniejszych i dłuższych nieobecności -> pojawi się ona w kwietniu 19.04 - 28.04.2019 w tym czasie są nie tylko święta, ale również mój urlop także no connect bardzo.
Myślę, że po urlopie tempo moich odpisów zwolni o tyle, że będę częściej w pracy niż na wolnym, bo masowo ludzie biorą urlop na majówkę więc... będą opóźnienia w wątkach, ale nic poza tym nie powinno się złego czy wielkiego dziać.

Żabkuje :*
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

<kaszle> Jestem mega chora, gorączka, katar, kaszel, ból wszystkiego co istnieje - grypsko jakieś chyba. Tak,czy inaczej chcę wykitować, a muszę w tym tygodniu zrobić 2 prace zaliczeniowe na zajęcie i w weekend na nie pójść, także no... Kicha trochę, bo w sumie nie mam na nic siły. Stąd mój post w nieobecnościach. W związku z tym, że cała nasza trójka ma albo coś na głowie, albo jest chora, albo ma pracę i tak dalej pojawią się opóźnienia w sprawdzaniu KP. Wybaczcie nam proszę, siła wyższa. Zwykle maks oczekiwania to 1-2 dni, ale naprawdę jesteśmy wszystkie w kiepskiej sytuacji.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Hej kochani! Szybki update sytuacji. Mam coraz więcej pracy (ogrom!), tata znowu jest chory, a do tego zaczęłam teraz się intensywnie szkolić. W związku z tym ledwo dycham i nie mam ostatnio siły ani czasu na pisanie. Na pewno jak tylko wyrwę wolną chwilę i troszkę odetchnę to będę wrzucać odpisy, ale nie wiem jak czasowo będzie to wyglądało. Podejrzewamy z Kerhje, że i Donosiciel będzie wychodził rzadziej, ale na pewno co jakiś czas się ukaże. W każdym razie jeśli kogoś zaczyna denerwować moje odpisywanie raz na 3 tygodnie to niech da znać, nie obrażę się. A pozostałym dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość <3
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

I tak nie bywam tu ostatnio za często, ale mimo to czuję, że warto poinformować, że nie będzie mnie od 26.04 do 5.05. Wyjeżdżam na praktyki na OFF Camerze w Krakowie (wiec ewentualnie tam możecie mnie łapać ;) ). Do tego czasu postaram się odpisać na wszystkie zaległe posty.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Od jutra czyli od 10.04 do 20.04 raczej będzie mnie mniej niż więcej. Praca+szkoła w weekend, czyli kompletny brak czasu. Pewnie jak wszystko się ustabilizuje to będzie lepiej, ale na razie raczej będzie masakra.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Nie ma mnie przez najbliższe dwa weekendy - 20-21 kwietnia oraz 26-28 kwietnia.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Nie ma mnie jutro 01.05.2019 - spontaniczny wyjazd ^^
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

9.05 - 24.05

Wyjazd z zerowym dostępem do internetu. Nie będzie mnie na forum w ogóle, nie będę odpisywać, ani sprawdzać KP. Jeśli ktoś z moich współwątkowiczów chciałby się rozstać, dajcie znać jak najszybciej, to postaram się ewakuować z wątku przed wyjazdem, by nie trzeba było angażować PL.

Poza tym do tego czasu będę mniej na forum, ze względu na natłok pracy przed urlopem i ogólne przygotowania. W sprawach administracyjnych zwracajcie się proszę do Niary i Frigg, w prywatnych - możecie zostawić mi spam na gg, ogarnę jak wrócę ;)

Pozdrawiam i ściskam <3
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

13-19.05.2019 mam mini urlopik więc odpisów na pewno nie będzie, ale w sprawach forumowych/nagłych możecie się do mnie śmiało zgłaszać na gg. Kp też żadnej w tym czasie raczej nie sprawdzę, właściwie to nie wiem, bo mam bardzo chaotyczne i spontaniczne plany na wyznaczony tydzień więc możecie próbować, ale nic nie obiecuję! Idę grzać się w deszczu, jak to żaby lubią najbardziej :zaba
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Kochani, moje życie w tym miesiącu to jeden wielki armagedon. Praca, zajęcia w weekendy, egzaminy, a w domu mam koci szpital. Dwa chore koty, jeden dostaje kroplówkę dwa razy dziennie, którą muszę mu podawać, drugiego męczę między innymi intensywnym czyszczeniem zębów, co nie spotyka się raczej z aprobatą, oba co co chwilę są u weterynarza, jak nie jeden to drugi, a pozostała trójka też dostaje szaleju, bo nie mam czasu ich wybawić (Tak, mam 5 kotów, jakby ktoś jeszcze nie wiedział :kot ) Innymi słowy w domu mnie więcej nie ma niż jestem. To tak, żebyście wiedzieli co jest grane. Mimo, że mam niewiele czasu to na forum loguje się codziennie, także jakbyście mieli jakiś problem, to piszcie śmiało PW, bo odbieram i odpisuje. Można mnie próbować łapać na GG, ale jeśli macie coś większego to lepiej na PW, bo niestety czasem moje GG "zjada" wiadomości, kiedy odpalam je na telefonie. PW jest pewniejsze, bo na pewno będzie w skrzynce, no i dostaje o każdej takiej wiadomości powiadomienie na maila. Także jakby coś to możecie śmiało pisać.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

To jak wróciłam, trzeba zgłosić przerwę wakacyjną xD Od 24.05 do 27.05 mnie nie ma z powodu wyjazdu
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Wczoraj kładłam się spać z bolącym brzuchem, ale już w nocy okazało się, że to ostre zatrucie pokarmowe z gorączką na czele więc wybaczcie moją nieobecność, nie mam siły odpisywać z komórki na wiadomości, tak mnie wymemłało w nocy. Oby za kilka dni wszystko przeszło, a w razie konieczności proszę się ze mną kontaktować na gg
Awatar użytkownika
Sherreri
Szukający drogi
Posty: 31
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Przemieniona mroczna elfka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sherreri »

Obrona studiów. Na czas nieokreślony jestem wyłączony z forum. Jest szansa, że będę robił odpisy, aby oderwać się od siedzenia w pracy inżynierskiej, ale nie chce nic obiecywać. Okres ten potrwa minimum jeden miesiąc, w najgorszym wypadku nawet dwa.

Przepraszam wszystkich współgraczy, jeżeli ktoś chciałby się wyrwać z wątków to śmiało. Nie jestem tyranem :golab

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Sherreri 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Mam problem z internetem i właściwie nie wiem, kiedy uda się z nim uporać, więc od razu przeproszę wszystkich współwątkowiczów, bo raczej nie pojawią się w tym czasie nowe posty ode mnie. Na forum może będę zaglądał, ale to raczej tylko na chwilę.

Jeszcze raz przepraszam i liczę, że przez to nikt nie postanowi wyjść z wątku/wątków, w których pisze ze mną ^^

EDIT (28.05): Może uda mi się wklejać posty, wcześniej pisząc je offline na PC i później na chwilę łącząc się z hotspotem z telefonu, ale na forum (i SB) nadal mnie raczej nie będzie.
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości