GrafikaRysunki Jane - bo bazgrolić każdy może

Rysunki, szkice, obrazy, ciekawe zdjęcia waszego autorstwa.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Rysunki Jane - bo bazgrolić każdy może

Post autor: Jane »

Tia... jak w temacie. Długo myślałam, czy co tu wrzucić, czy nie...
Z góry przepraszam za jakość - telefon mam po prostu genialny, a drukarka leży i się kurzy zepsuta...

Dobra, oto moje prace:
Kot z Cheshire z mangi "Pandora Hearts"
Obrazek

Jeden (i chyba jedyny ;-;) z tych, z których jestem najbardziej dumna ^^
Obrazek

Tak, wiem, twarz mi się nieudała, ale ślęczałam nad nim dobre kilka godzin, poprawiając linie ;^;
Obrazek

Em... Pika?
Obrazek

Przy okazji zapytam - oglądał ktoś?
Obrazek

To na razie tyle...
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Pikacz prawie jak żywy, złap je wszystkie!
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Złapię wszystkie, taki mój cel! :)

Dawno nic tu nie było, więc... nie dużo wrzucę, ale zawsze coś ._.

Próba narysowania Isary - nieudana, przerobiona na zwykłego liso podobnego człeka :x
Obrazek

Em... to uczucie, kiedy jedno oko za nic nie chce wyjść? = zrób grzywkę na pół twarzy! :D (Tak, mnie też przeraża jego płaska głowa ;_;)
Obrazek
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Postanowiłam narysować Jane! Jako, że na moim obecnym avatarze nie widać mordki mojej skrytobójczyni, nabazgrałam ją taką, jaką sobie od początku wyobrażałam.
Szyję może trochę za szybko zaczęłam zwężać, ale skupiłam się głównie na twarzy, więc... ta-dam?

Obrazek
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Caitria
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Caitria »

Świetne rysunki. Ten nowy, na którym jest Jane to zabójczy :p
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Idzie Ci coraz lepiej! Coraz lepsze proporcje i to bardzo dobrze! Jeszcze odwazniejsze wycieniowanie i w ogole bd super :D
Lamir
Szukający drogi
Posty: 38
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lamir »

http://wgrajo.pl/img/2015101116.jpg
Kiedy można Cię zacząć kochać?
Bosko Ci to wyszło. A ten pikacz... *.*
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Dziękuję :)
Frigg, przyjęłam, postaram się mocniej cieniować :D
Lamir, dzięki :*

A teraz tzw wyzwanie, czyli; narysować postacie ludzi z Granicy! Efekty są... em... uznajmy, że znośne ;_;

Ale najpierw; bonus mały, czyli postać niekoniecznie związana z Granicą :x
Obrazek

Leanor, mam nadzieję, że nie zjesz mnie za wzorowanie się głównie na Twoim avku. Poprzednie próby wylądowały w koszu ;--;
Obrazek

A teraz Luna, księżniczka nocy otoczona cieniami, czyli jedna z postaci Esme :> (Wiem, ach ta jakość ;--; )
Obrazek

To teraz...
Najlepszego, Wenszu! Zdrowia, szczęścia, i czego tam sobie chcesz, i tak dalej!
Obrazek
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Draug
Szukający drogi
Posty: 31
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Łowca Dusz
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Draug »

Kreatywnie, ja mam skany swoich prac ale większość robiona ołówkiem. Próbowałaś? Można cuda osiągnąć jak się poćwiczy :)
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Draug, ależ oczywiście, że ołówkiem próbowałam nieraz rysować. I bardzo to lubię, aczkolwiek tylko do tych "poważniejszych" szkiców :D
Jak na przykład tutaj, wokalistka mojego ulubionego zespołu, Sharon Den Adel:

Obrazek

A tutaj... Frigg ^^ Tylko że ja nie mam takiego zielonego w pastelach, żeby kolor skóry dobrze oddać, także stworzyłam bardziej ludzko-elfią Frigg ;-; Mam nadzieję, że przynajmniej wyszła w miarę dobrze.
Obrazek
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Hihi! Jaka piekna Frigg! Widze juz mocniejsze cieniowanie na twarzy, tak mi sie wydaje bo juz nos gdzies sie wkradl raczej na pierwszy plan :D ale to nie jest zle! Wlasnie wrecz chwale, bo o to chodzi!
A co do zielonego koloru skory, ja sama mam problem z cieniowaniem skory na inny kolor mizeli..kolor skory xD to by bylo trudne tak mysle chociaz trening czyni mistrza! A odcien zoeleni to moglas nawet pyknac z ubrania a ubranie dac kremowe i problem rozwiazany!
Mi sie bardzo podoba! Trzymam kciuki za dalsze prace!
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Ciekawe przedstawienie Frigg, zaiste :>. Wonsz też całkiem udany, nawet lepszy niż to, co sam autor ma w awatarze (chociaż technika inna). Oby tak dalej :).

P.S. Cieawee, jak by taki "pastelowy" Med wyglądał xD?
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Dawno nic tutaj nie było, więc... Mogę się pochwalić pracą, która dla niektórych może być spoilerem w książkach z trylogii "Magiczny krąg" Libby Bray. Ale przyznam, że ta postać, tak stworzona przez pisarkę, dodaje naprawdę wielkiego kopa kreatywności.
A teraz wybaczcie, ale męczyłam się z ręką postaci po prawej na tyle, że zrezygnowałam xD I nie wiem jeszcze, jak to obrócić ładnie.
Obrazek
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości