GrafikaRoshoffy - galeria

Rysunki, szkice, obrazy, ciekawe zdjęcia waszego autorstwa.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Dziękuję najmocniej :*

Dalsze pracę:
Z kajeciku rysownika, ołówkowa praca, całkiem z nudów i całkiem z weną. Przewaga prostoty, ale nie sądziłam, że początkowy bazgroł przemieni się właśnie w coś konkretnego i bardziej określonego :D

Obrazek

Z kajeciku rysownika, przedstawienie Niviandi, jakże zakochanej w sobie, a zarazem urokliwej, panny mórz i kwiatów:

Obrazek


A na koniec z zestawu kolorowanek dla dorosłych. Praca, z której jestem wyjątkowo dumna! W dodatku kolorowanie szczegółów jest na prawdę odprężające na zimowe wieczory:


Obrazek


Jakość zdjęć mało powalająca, ale lustrzanki się jeszcze nie dorobiłam...(a skaner ucina wiele szczegółów ;x)
Awatar użytkownika
Kavika
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 114
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kavika »

Trochę kiepska jakość...ale trudno o dobre światło! Ewentualnie podmienię zdjęcie w najbliższym czasie, gdy będzie piękne słoneczko i czas!
Trza było odświeżyć trochę bohaterów! A w dodatku dodałam ich charakter pisma... A taki smaczek!

Deithwen kompletnie mi nie wyszła...! I nawet nie zdajecie sobie sprawy ile czasu spędziłam nad tym by Kvaser choć trochę był bardziej męski, ale zarazem nie za stary....efekt okazał się nawet zadowalający :D Pod względem emocjonalnym Kavka przedstawia perfekt siebie haha! Idealnie! Najbardziej chyba podoba mi się Francine i Frigg, a Wam?

Obrazek
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Kolejna praca, tym razem nie mająca nic wspólnego z forum, ale z wakacjami!...których jeszcze nie mam... Ale fajnie było jechać na wieś jako dzieciak i się bawić!



Obrazek
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

A tu nasze drogie przyjaciółki <3 Rozpoznajecie?

Obrazek
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Kogo my tu mamy? <3
Gdy zdobędę sił to chyba nawet pokoloruję!

Obrazek
Awatar użytkownika
Yastre
Kroczący w Snach
Posty: 212
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Rozbójnik , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Yastre »

*rozpoznaje mordę - zaczyna mruczeć, ocierać się i generalnie pełna miłość i uwielbienie*
Nemain
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 142
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje: Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Nemain »

Ta radość na twarzach Yastre i Kaviki :D choć najbardziej podoba mi się zbiorowy portret driad :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości