GrafikaPapierki

Rysunki, szkice, obrazy, ciekawe zdjęcia waszego autorstwa.
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Papierki

Post autor: Funtka »

Powoli ośmielam się robić Granicowe Szkice i oto rzucam papierkami w przystojniaków siedzących na widowni ~
Mam nadzieję, że się spodobają* ^^

Funcik & Rosa

Obrazek
Większy

Najnowszy art na początek - żeby się zadopingować XD Cienkopisami/długopisem/piórem kończyłam go dzisiaj, ale sam szkic ołówkiem robiłam nieco wcześniej. Jeżeli chodzi zaś o cienkopisy/długopis/pióro, to używałam ich mocno testowo i właśnie dlatego tak wielu, żeby zobaczyć jak działają XD Jestem nawet zadowolona, tym bardziej, że boję się każdej linii, której nie da się zmazać, więc jak na mnie jest nieźle x'3 I właśnie przez wzgląd na te linie - dziewczęta nie mają palców u nóg nie dlatego, że noszą skarpetki, ale bo złapałam się ostatniej deski zwanej ,,stylizacją" i popisowo wycofałam się z dziergania palców, które i na szkicu były za mało dopracowane. Idąc śladem ,,Dororo" zaznaczyłam więc jedynie największy. Następnym razem się to poprawi x'3

Co do obrazka: przedstawia Funcię i Rosę w ich domyślnych strojach i chyba nawet w odpowiedniej skali (160 i 140 cm). W wersji mniej Granicowej Rosa nie ma zbyt często ozdób na głowie i zamiast butów nosi ochraniacze różnego rodzaju - rozkloszowane sukienki i bufiaste rękawy jednak jej zostawiam. Funcię natomiast niemal zawsze rysuję z jakimś kwiatem we włosach. Nie wiem czemu, bo wątkowo unika takich rzeczy - pasują mi jednak do niej.
Zestawienie Rosy i Funtki przypadło mi do gustu, przez wzgląd na ich różne postawy i osobowości. I choć dziewczęta nigdy się nie spotkały, myślę, że stanowiłyby zgrany duet podróżniczy i jak najszybciej zawróciły do miasta (w tle).

Cierpliwostki:
Na szkicu ołówkowym na najlepiej widocznym drogowskazie widnieje napis ,,Terrot" i jest to nazwa rodzinnej wsi Funtki.
Ten zygzak na ścieżce to wąż. Na szkicu były dwa, dla urozmaicenia. Nie jestem dobra w tłach, więc cały czas nad tym pracuję XD

Lant'ka

Obrazek
Większy

A teraz parę starszych, tak żeby coś było XD (Wszystkie pojawiły się w Donosicielu)
Pierwszym z drugich będzie Lant.

Bardzo lubiłam tego NPC, ale ostatecznie nie miałam czasu go rozwinąć - mam jednak słabość na jego punkcie i obsesję do niego, więc skończył w wersji rysunkowej i szykuję mu następne. Tutaj akurat pojawił się ze słodką, dziewczęcą twarzyczką i bez elfich uszu - ale ma piegi i jest (mimo czarnobiałości) odpowiednio rudy!
(Notka do San: Czy mogę przyznać, że do pewnego stopnia shipowałam tę jego wersję z Berlotem? XD)

Fioletowa

Obrazek
Jak wyżej

Czas na projekt mojej postaci od PL - używam jej do wyciągania ludzi z wątków, ale że została postacią stałą w zasadzie przypadkowo, jej wygląd wiele razy się zmieniał (pozostało jedynie to, że jest fioletowa i podobna do nietoperza).

Nie-Kana

Obrazek
Znowu

A to mocno komiksowy projekt Kany, z którego wyszła zupełnie inna postać x'3 Ta ma (moim zdaniem) inny kolor i rodzaj fryzury. To wystarczy XD

____________________________________________
* Oczywiście, że przystojniacy XD
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Piracki Skarb

Obrazek
Większy
Mapa, klucz i (domniemany) skarb piratów z wątku Yvy i Noi.

Flądra

Obrazek
Większy
Ćwiczebny morski przyjaciel z lekkim uzbrojeniem. Nie dodałam skali, ale człowiek jest mniejszy od połowy rogu. Ogólnie stwór przeznaczony do walk morskich x3
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Dwa małe projekty postaci ~

Maka

Obrazek
Maka Max

Nie mam pojęcia, który to już projekt Maki - ale długo nad nią pracowałam XD Trudno mi było załapać jej proporcje i ostatecznie różnią się (co w sumie nie dziwi) od wersji avatarowej. Z resztą i te dwie są zupełnie inne - bliższa mojej wizji jest ta stojąca, bo chudsza - druga jest niższa i bardziej pulchna, więc wykorzystam ją może do czego innego :kot

Lucy

Obrazek
Miniaturka

Projekt Lucy'ego zaczęłam co prawda od jego psiej sylwetki, ale na razie jestem zadowolona ze szkiców twarzy XD Są to jedne z pierwszych i nie wiem na ile się jeszcze zmieni jego wygląd - najpewniej więcej zmian dodam w pysku, bo choć bardzo mi się podoba jest nieco delikatny.
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Aaaa! Maka jest taka przesłodka! Mogłaby być moim kotełem domowym <3
A Lucy'emmu pasują mega te oczy, kształt i taka ostrość, cały wilczek!

Plus flądra -> nie widziałam chyba wcześniej, mega przegenialne wyszła , podziwiam i aż zazdroszczę *__*
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Ładne to wszystko jest! A niektóre rysunki rozpoznaję nawet, bo widziałem je wcześniej na GG, gdy mi je wysyłałaś w trakcie naszych rozmów ^^ <czeka na więcej>
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Giaaa, moi pierwsi goście! (I nawet jeden przystojniak! XD)

Dzięki Wam za komentarze <3

:zaba - Makę strasznie męczę, ale przynajmniej jak widać jest jakiś elfekt ^ ^ Cieszę się, że podobają Ci się oczka buca#1 - zawsze się staram żeby pasowały, a Ty gościa znasz, więc polegam na Twojej opinii >3
I mam jeszcze głowy smoków (tak a propos flądry) to może też podeślę x3

:dag - W sumie tego sześciopłetwego wrzuciłam tutaj, bo Ci się podobał XD Myślę, że jeszcze jakieś arty będę Ci podsyłać do wstępnej oceny nim publicznie pójdą ~

Jeszcze raz dzięki i postaram się Was usatysfakcjonować XD
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Lant'ka i Fioletowa mi się strasznie podobają. Lubie taki styl, więcej takich *_*
W sumie ta druga od razu skojarzyła mi się z wampirzoną Kaną ^_^ Tak jakoś.
Ślepia wilczka bardzo mu pasują, poważnie. Wyszło to tobie świetnie. Oddają ten drapieżny charakter postaci, wilczy taki.

Rybę mi pokazywałaś kiedyś, tak. Też mi się podobała i dalej podoba. Trzymałbym w akwarium i szczuł złych ludzi nim. Nazwałbym go pieszczotliwie Funcio x3

Reszta rysunków też dobra. Jest w tym potencjał, walcz, walcz, walcz :golab

=^_^=
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Dzięki Err! :kot
Cieszę się, że i Tobie podobają się oczka - zaufam Tobie jako mężczyźnie w tym temacie XD
Co do dwóch innych obrazków to na nieszczęście nie rysuję w ten sposób zbyt często x'3 Choć może powinnam?
(Wampirza-Kana hmmm... brzmi nieźle >3)

Próbuję dalej, a zgodnie z zapowiedzią oto smoki i... Mansun!

Smoki

Obrazek
Większe

Koncepty jaszczurków - nie powiem co wyszło krzywo, ale ogólna kompozycja jest niezła x3 Projekty też idą mi coraz lepiej, choć smoki wymagają ode mnie szczególnego rodzaju skupienia x'3

Mansun

Obrazek
Większy

Projekt Mansuna z zaznaczeniem kolorów x3
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Wyraz twarzy Mansuna i to spojrzenie... wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać xD

Brońcie mnie wszystkie diabły i demony, nie jest zły. Tak dobrze przedstawia emocje, że aż przypomniała mi się ta piosenka ~
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Dobra, to jest śliczne XD
Jeżeli postać kojarzy się z piosenką... mogę być dumna! x3 Nawet jeżeli do Mansuna ta muzyczka pasuje jak do żmii skarpetki - ale tym bardziej popieram >3
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Mereve
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Uzdrowiciel , Szaman , Mędrzec
Kontakt:

Post autor: Mereve »

Kana, kochana, te rysunki są przecudowne <3 Masz prawdziwy talent, Twoja kreska po prostu zniewala! *.*
Osobiście lubię postać Mansuna, a ten sassy look to po prostu majstersztyk!
Lucy w postaci człowieka zniewala, oczy wykonałaś doskonale, właśnie tak go sobie wyobrażałam. Boże, zazdroszczę talentu xD
A Rosa ma przeuroczy wyraz twarzy "instant" poirytowania XD Naprawdę, podziwiam! ^^
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

*-* Ooo jeeej! DZIĘKUJĘ! <3
Nie spodziewałam się, że przyciągnę kolejną osobę - szalenie mi miło! :drink (nie umiem dopasować do Ciebie lepszego obrazka, więc zostaniesz pomarańczowym soczkiem, który zapewne nie jest soczkiem, dobrze? x'3)

Cieszę się, że podobają Ci się prace, a najbardziej, że właśnie postacie - z nich zawsze jestem dumna najbardziej (jak już wyjdą XD) i uhh, samo czytanie, że oczy są dobre, jest bardzo zagrzewające. Rzadko pokazuje prace, bo nieczęsto je kończę i brakuje mi cudzych komentarzy x'3

Tu się przyznam, że talent talentem, ale i dużo nad nimi siedzę - choć chyba powinnam więcej XD

Ale jestem zadowolona, że zwierzołaki spełniły swoje zadanie - będę nad nimi nadal pracować, a może kiedyś uda mi się zrobić i jakąś cudzą postać x3

Jeszcze raz dziękuję za Twój komentarz - jest dla mnie wielką zachętą <3
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Tym razem projekty smoków w ramach wyzwań rysunkowych z Frigg!

:zaba - Mam nadzieję, że Ci się podobają! Jestem chętna do dalszych współpracowań i wyzwań >3 Jakbyś miała jakiś pomysł nie zawahaj się go użyć XD Czekam też na Twoją kolej, ale nie poganiam X3

Smoki 2

Obrazek
SMOKI
Tym razem na A3 - szkice ołówkiem, w różnych perspektywach ~

Obrazek
No - on jedyny wyszedł bez perspektywy, a prosto z profilu. Nie do końca tak planowałam, ale spodobał mi się i dobrze wpasowuje się w kompozycję. Jest chyba najbardziej klasyczny i jeśli mam być szczera to widzę go na czerwono XD

Obrazek
Ją rysowałam jako pierwszą. Nie mogłam się powstrzymać od dodania uszu ~

Obrazek
Błazenek. Nad nim najdłużej siedziałam - na początku wyszła mi samica z i choć miałam ją tak zostawić, potem zaczęłam poprawiać, bo jednak czegoś jej brakowało. Teraz zaś przypomniałam sobie, że zapomniałam skrzywić nieco prawy róg... noż! XD

Obrazek
Ostatni z kolekcji - chciałam, by nie przypominał moich poprzednich szkiców, choć głowa wyszła raczej typowa - dlatego oczy i nozdrza umieściłam w innych miejscach x3 Co do rogów - one i uszy potrafią mnie w perspektywie wykończyć, ale mam wrażenie, że te chyba ogarnęłam - dalszy z nich jest wyżej ponieważ horyzont znajduje się pośrodku pyska.
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Funtka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 148
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uczeń , Artysta
Kontakt:

Post autor: Funtka »

Vincent - Koncept


Pierwszy projekt Vinca - do tej pory go nie rysowałam, ale czas było nieco go poznać i przelać na kartkę wymyślone szkice - dzięki temu też wymyśliłam parę nowych rzeczy x3

Obrazek
Większy

Pierwsza kartka - z posturą i proporcją ciała (9 głów), oraz charakterystycznymi cechami ~

Informacje o postaci:
Ciało - Powiem szczerze, że nie wygląda tak chudo i zgrabnie, ale to przez to chyba, że nie starłam linii mięśni - w rzeczywistości fabularnej nie są aż tak wyraźne, a Vinc jest z postury bardzo elficki. Bardzo możliwe, że później nieco zmodyfikuję ten projekt, ale w porównaniu z moimi typowymi szkicami mężczyzn całkiem nieźle wypadł.

Dłonie - duże, choć zgrabne, z wyraźnymi (tzw. upiornymi) stawami. Vinc nie ma paznokci, za to posiada pazury - otaczają ostatni paliczek i są o wiele mocniej wbudowane w ciało. Nie można ich też za bardzo skracać. Zakładam, że przez ich budowę Vinc nie dotyka przedmiotów czubkami palców (numer na telefonie wystukiwałby pazurem), a zamiast tego ma odruch kładzenia na nich od razu całych opuszek.

Stopy - Sądziłam, że są nie do końca zgrabne i nieco przyduże, ale jednak nie XD Ostatecznie uznałam, że są żeńskie w kształcie (z wyraźnymi stawami) i męskie w rozmiarze. Place długie i zakończone pazurami. Vinc stara się ich nie pokazywać.

Plecy, ramiona - Wąskie i niezbyt silne, ale wytrzymałe. Na prawej łopatce widnieje tatuaż nietoperzego skrzydełka (projekt tymczasowy).

Cierpliwostki:
Z prawej strony kartki są wypisane informacje podstawowe o postaci.
Z ciekawszych rzeczy mogę podać, że:

- vincent jest leworęczny
- lubi burze i ciemne noce
- jego ulubionymi kolorami są fioletowy, amarantowy i purpurowy
- z jedzenia najbardziej łasy jest na mleko, mięso i słodkości od Mimi
- najchętniej pija krew elfów oraz mieszańców różnych ras (płeć bez znaczenia)

Obrazek
Większy

Zbliżenie na plecy i tatuaż - w sumie nawet mi się spodobał, ale może kiedyś go ulepszę. Jednak jak na szybki szkic wyszedł nieźle, tym bardziej, że zasadniczo nie jestem najlepsza w tych rzeczach XD
Tatuaż jest czarny, bo chociaż Vinc ma skórę brązowo-szarą, to wcale nie jest na tyle ciemna, by lepiej prezentowały się na niej jasne wzory.

Obrazek
Większy

Wreszcie - twarze! A w zasadzie twarz, bo to jest jedna i ta sama - zależnie od fryzury i miny Vinc może wyglądać na nadąsanego paniczyka lub znudzonego podrywacza, co zarówno mnie dziwi, jak i w zasadzie jest zgodne z planem XD Ogólnie najczęściej przypisuje mu się 18-25 lat i charakter odmienny od tego jaki faktycznie ma.

Na górze - styl ,,na paniczyka" odmładzający go chyba najbardziej. Myślę, że obecnie w wątku ma włosy nieco krótsze, ale podobnie zaczesane. Loczki robią mu się wbrew woli.

Z dołu, od lewej:

Zaczesany - czyli ,,na ulizuna", kłaki zgarnięte do tyłu, z tyłu tworzące falki. Nie wiem co musiałby zrobić, by utrzymać taki fryz dłużej - chyba musiałby użyć spinek.

Hipis - nie lubi tej fryzury, chociaż mógłby wtedy upinać niesforne loki. Źle czuje się w 'długich' włosach - takie z resztą były chyba maksymalnym zapuszczeniem na jakie sobie kiedykolwiek pozwolił.

Cierpliwostki:

- Oczy podłużne i stosunkowo duże, delikatnie ukośne, z długimi rzęsami. Dosyć kobiece.
- Uszy długie, nieco odstające, ale dające się przesuwać po linii poziomej (mogą bardziej lub mniej przylegać do głowy). Maksymalnie przylegają na rysunku w prawym górnym rogu, ale odstają na poprzednich dwóch. Jest to ich pozycja 'spoczynkowa'. Chociaż Vinc ma ograniczoną możliwość poruszania nimi, może spokojnie zakryć je dłońmi i zbliżyć do głowy lub leżeć bokiem na poduszce. Jest bardzo wrażliwy na ich dotykanie.
- W lewym uchu na zbliżeniu narysowałam mu kolczyk, ale w rzeczywistości nie ma przekłutych uszu. Jeszcze ~
- Poza kłami wszystkie zęby Vinca przypominają wielkością ludzkie, choć mają bardziej drapieżny kształt. Zwarte nie tworzą linii prostej, a zakrzywioną trójkącikami linię. Krawędzie zębów dolnych wchodzą w szczeliny między górnymi i na odwrót - kły wysunięte są nieco do przodu, dzięki czemu nie musi być przerwy w dolnym rzędzie, a ruchy żuchwy nie są ograniczone.
To właśnie kły są najwęższymi zębami u Vinca - to ze względu na moje podejście, że służą nakłuwania, a nie rozrywania. Przy odpowiednim kącie może on użyć tylko jednego z nich.



To chyba tyle... mam nadzieję, że projekty postaci zainteresują nawet tych, którzy z nimi nie piszą i będą ciekawym dodatkiem do KP dla tych, którzy chcieliby zwyczajnie dowiedzieć się więcej <3
Towarzysz - Amari (Chaos)
,,Cicha Funcia mężczyzn rwie" ~ Samiel (SB)
Zebrane koszule: Lucien x2, Kinalali, Malachi, Kaikomi , Sakura, Sarpedon, Tesusil x4, Antar, Fabio, Benjamin, Niphred, Yva (Petro), Conan (dzięki Loci), Ognaruks, Mniszek

Zgarnięte na sb przez Największego Dostawcę: Namir, Toffee, Umm, Kerhje

,,Wbił zlęknione spojrzenie prosto w te duże, mądre oczy - powinny być stalowoszare, zimne i okrutne, jak niebo w pierwszych dniach przedwiośnia, ale zamiast tego miały ciepłą barwę powstającą ze zmieszania na palecie karminu z umbrą paloną." ~ Fabio (narracja)
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Wow, te rysunki są niesamowite, masz talent *. *
Też bym chciała umieć tak proporcjonalnie i szczegółowo naszkicować ludzkie (i nie tylko ludzkie) ciało i jego części *^ *
Najbardziej chyba mi się podoba Vincent (który mnie swą niesamowitością zmusił do komentarza, ah bariery nieśmiałości @.#), Fioletowa i kotowaci ;3
Chyba będę próbować polepszyć moje (nie)umiejętności rysowania poprzez zerkanie tu xD

PS: Uwielbiam te cierpliwostki, tyle fajnych smaczków ;3
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Kiyaaaa!

Tak się cieszę, że jednak napisałaś <3 (Vinc, ty przystojniaku, skusiłeś kolejną niewinną duszyczkę >3) Rozumiem Cię doskonale - i tym bardziej doceniam ^^

Hehe - widzę, że Fioletowa się udała. Pamiętam, że była dla mnie eksperymentem stylowym i chyba powinnam wrócić do takich prób XD A Vincent... och, musiałam w końcu coś z nim zrobić! ><

I jak miło, że przeczytałaś cierpliwostki! <3 Masz nerwy x3 To świetnie, że Ci się podobają - uwielbiam takie dodatkowe informacje (spisywać), ale jak nikogo innego nie bawią, to to marna przyjemność - ale teraz będę się do nich jeszcze bardziej przykładać >3 Mu cha ha ha! *zaciera łapki*

A rysuj, pewnie! o.o Chętnie wymienię się na wyzwania ~ Chociaż Twoje komiksy już i tak są na szczycie Granicowej popkultury XD
Mam nadzieję, że wstawię jeszcze coś co Ci się spodoba i skłoni do komentarzy - tylko gdzie ja znajdę drugiego takiego przystojniaka jak Vinc? x'3

...

(Antar! o.o)
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości