Zakurzona BibliotekaSkórzane rzemiosło

Twórczość Własna i Archiwum: W tym miejscu można się podzielić z resztą swoimi dziełami - opowiadaniami, poezją, rysunkiem oraz poczytać stare nieaktywne już tematy.
Wielkie regały, z półkami uginającymi się od ciężkich tomiszczy, ciągną się kilometrami w wielkiej bibliotece. Zgromadzona tu przez eony wiedza stała się źródłem pożądania każdego maga żyjącego na przestrzeni wieków.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Piękne. Wszystko razem i każde z osobna. Podoba mi się ten karwasz, który ma jakby przedłużenie na dłoń. No ,a księgi - cudeńka. Kiedyś udało mi się kupić ręcznie robioną księgę w skórzanej oprawie i do tej pory wydawała mi się mega, ale nie umywa się do tego co Ty zrobiłeś :) I witamy na forum :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakurzona Biblioteka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości