Zakurzona BibliotekaSkórzane rzemiosło

Twórczość Własna i Archiwum: W tym miejscu można się podzielić z resztą swoimi dziełami - opowiadaniami, poezją, rysunkiem oraz poczytać stare nieaktywne już tematy.
Wielkie regały, z półkami uginającymi się od ciężkich tomiszczy, ciągną się kilometrami w wielkiej bibliotece. Zgromadzona tu przez eony wiedza stała się źródłem pożądania każdego maga żyjącego na przestrzeni wieków.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Crux
Zbłąkana Dusza
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Skórzane rzemiosło

Post autor: Crux » 11 miesiące temu

Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Inne Postacie: Villemo, Saira, Aruviel, Sauria, Jasmina, Nani, Siren, Rumianek, Sasanka, Nivalia, Anette, Azajasz, Alexander, Valerija, Katniss, Yvaine
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Post autor: Niara » 10 miesiące temu

Piękne. Wszystko razem i każde z osobna. Podoba mi się ten karwasz, który ma jakby przedłużenie na dłoń. No ,a księgi - cudeńka. Kiedyś udało mi się kupić ręcznie robioną księgę w skórzanej oprawie i do tej pory wydawała mi się mega, ale nie umywa się do tego co Ty zrobiłeś :) I witamy na forum :)

Awatar użytkownika
Crux
Zbłąkana Dusza
Kontakt:

Post autor: Crux » 10 miesiące temu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakurzona Biblioteka”