Brodz±c w niewiedzy...


Tajemnicze strzelające w niebo białe obeliski otaczają portal w którym za pomocą zaklęć i tajemnych mocy można przenieść się w przeszłość... i przyszłość.

Postprzez Xena » Pt sty 15, 2010 3:44 pm

Wyl±dowa³a zaraz obok jednego z obelisków. By³y ogromne i strzela³y wysoko w o dziwo tu czyste wieczorne niebo. Pod±¿y³a wzrokiem za ogromnym skalnym pomnikiem nieznanego. Czyta³a kiedy¶ o nich. Podesz³a bli¿ej i przejecha³a d³oni± po zimnej skale. U¶miechnê³a siê czu³a wyra¼nie moc, tak siln± tak piêkn±, tak nawin± do wykorzystania. Postanowi³a zbadaæ ka¿dy z obelisków. Tajemnicze symbole i znaki nie by³y dla niej zagadk±. Czyta³a w tym jak w otwartej ksiêdze. W tej chwili dziêkowa³a ojcu, za to ¿e sprowadzi³ do ich domu wampira. Wiedza pomaga³a, niewiedza szkodzi³a. U¶miecha³a siê w swój wampirzy sposób. Mia³a satysfakcjê ze swojego wieku.
- No mój demoniczny kompanie, czuje siê m³odsza o przynajmniej tysi±c lat.

Poirytowa³a siê trochê, by³± cierpliwa, ale do granic. Zamieni³a siê w nietoperza, wylecia³a, ³aknê³a trochê ¶wie¿ej krwi.
dalej.
Sufletul ei mu mai poate fi salvat!
Este blestemata!
Single este viata si o sa fie al meu!
Ma voi ridika din mormint, o so razbun
au toat puterile intunericului!


***

Zankou w czystej piekielnej postaci
Avatar użytkownika
Xena
Kroczący w Snach
 
Rasa: Wampir
Aura: Nieznana.
Wygląd: Jej czarne jak pióra ze skrzydeł kruków włosy kaskadami opadają na delikatnie umięśnione (ot. Taki paradoksik Smile ) ramiona i plecy. Jest wysoką na nieco poniżej sześciu stóp kobieta o lazurowych oczach. Ma długie nogi, a jej ciało tworzy doskonałą klepsydrę. Przeważnie można ją zobaczyć w długiej do kostek spódnicy z rozcięciem z prawej strony sięgającym uda, ... (Więcej)

Powrót do Piaski Czasu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron