Góra PrzeznaczeniaSkąd macie swoje avatary?

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Skąd macie swoje avatary?

Post autor: Esmeralda »

Hej! :D

Zainspirował mnie temat z nickami, bo przy avatarach również mogą się trafiać ciekawe historie, a bardzo lubię takie smaczki czytać x3

Ja tak na początek, wrzucę historię avkową Esme, żeby rozjaśnić mniej więcej co i jak <_>

Ogólnie to moja pierwsza postać i chyba jedyna, która zaistniała bez avatara i to był problem. Nie mogłam znaleźć odpowiedniego, a strony jak pinterest, czy deviantart jeszcze nie były mi tak znane, dlatego poprosiłam o pomoc Wensza :snalelove

Zrobił mi dla Es avka w programie HeroMachine3 (swoją drogą bardzo ciekawy programik), później zrobił jeszcze jeden (ulepszony) i jeszcze jeden:

Pierwszy
Obrazek

Drugi
Obrazek

Trzeci
Obrazek

Później jednak stwierdziłam, że jednak poszukam sama jakiegoś avka i gdzieś na grafice google (jak wszystkie późniejsze dla Es) znalazłam to:

Obrazek

Naoki mnie przez to nazwał "krainą grzybów" xD zapadło mi to w pamięć xDD

Później trafił się jeszcze taki:

Obrazek


Niestety wyglądał mi zbyt współcześnie, a akurat wpadł mi w ręce aktualny obecnie, choć oryginalnie wyglądał tak:

Obrazek

O ile dobrze pamiętam to Janeyka zmieniła mi w nim kolor oczu i usunęła głowę kruka ;3 Wiem też, że bardzo się podobał Callisto ten avek. Jednakże natknęłam się na ciekawego autora "shuangwen", gdzie znalazłam 3 bardzo "esmowate" avki

Pierwszy z nich był chyba ten:
Obrazek

Następnie ten, pamiętam, że San niezbyt pasował do Es bo zbyt delikatny xD (co w sumie faktem jest ale grzywka była idealna!)
Obrazek

Na koniec był ten:
Obrazek

Nie pamiętam dokładnie w którym momencie to było ale kiedy zmieniłam avek (ten co podobał się Calli) to obiecałam jej że kiedyś do niego wrócę, no i wróciłam i chyba zostanie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości