Archiwum AlarańskieSerwer. Błędy.

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Serwer. Błędy.

Post autor: Niara »

Hej Wam!
Serwer chodzi jak chodzi, czasem można szału dostać, o czym wszyscy wiemy. U mnie jest masakra. Skontaktowałam się z działem pomocy firmy, u której serwer jest wykupiony. U mnie często przy ładowaniu strony pojawiają się błędy. Pomoc poprosiła mnie, żebym przysłała jakie błędy podczas ładowania stron się pojawiają. Chodzi o błędy we wczytywaniu forum, grymuaru i bloga. Jeżeli u kogoś, coś się pojawi, to byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście wrzucali mi tutaj screeny tych błędów. Osobiście szlag mnie trafia, bo to lepszy serwer, a działa gorzej. Dlatego będę męczyć support tak długo, aż tego nie naprawią.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Okey, to ja zacznę.
Parę razy zdarzyło mi się widzieć coś takiego: https://imgur.com/340AYIX
Poza tym od paru dni przy przelogowaniu widać tego typu komunikaty: https://imgur.com/5JNJPXi
A przy wysyłaniu długich postów trwa to długo jak nieszczęście.
Awatar użytkownika
Loraneel
Szukający drogi
Posty: 29
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Mag , Badacz , Alchemik
Kontakt:

Post autor: Loraneel »

U mnie przy zmianie konta pokazuje się coś takiego https://i.imgur.com/cISUMcS.png albo coś takiego https://i.imgur.com/veg9zxd.png
Awatar użytkownika
Bhaskar
Błądzący na granicy światów
Posty: 11
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Włóczęga , Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Bhaskar »

Po kliknięciu "zaloguj". "Spróbuj ponownie" nic nie dało, ale samo zalogowanie nastąpiło - trzeba było tylko ręcznie sobie wrócić do strony głównej.
Edit: Pojawiło mi się to także po wysłaniu tego posta
Edit 2: I po edytowaniu... Wychodzi na to, że zasadniczo po każdej akcji będę mieć coś takiego teraz
Obrazek
"- A To jest Greebo. Tak między nami mówiąc, to potwór z piekła rodem.
- No cóż, jest kotem – odparła łaskawie pani Gogol. – Tego przecież należy oczekiwać."
T. Pratchett
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

A, właśnie, przypomniało mi się, że miałem podesłać screen tego, co wyskoczyło mi wczoraj, jak chciałem sprawdzić coś na forum: https://i.imgur.com/QAiMFK0.png
Przed błędem ze screena strona główna próbowała załadować się dobre 2-3 minuty, aż w końcu wywaliło ten błąd.

EDIT. Jak chciałem wstawić tego posta, po kliknięciu "Wyślij", dostałem taką informację: https://i.imgur.com/5KuKdvQ.png
Post się wysłał, ale to zauważyłem dopiero jak wyłączyłem kartę i włączyłem nową, na której jeszcze raz wszedłem na forum, na stronę główną.
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Dzięki wielkie. Błędy powysyłałam do supportu serwera, teraz muszę czekać na odpowiedź. Ale jeśli ktoś coś jeszcze zauważy, niech pisze. U mnie pojawiły się jeszcze dwa inne oprócz tych powyżej. Ale wszystko poleciało już do dostawcy, plus w pełni profesjonalny opierdziel.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Czy teraz serwer chodzi lepiej? Jak wczytuje Wam się strona? Wyskakują nadal jakieś błędy?
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Teraz się poprawiło. Zobaczymy na jak długo.
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

U mnie nic się nie zmieniło, nadal jest ten dziwny komunikat przy relogu i nadal posty wysyłają się wolno.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Z relogiem Mer powiedział, że to leży po stronie forum, czyli naszej, że coś tam się skrzaczyło.

Co do wysyłania postów... Hmmm... u mnie wszystko śmiga teraz. Spróbuj wyczyścić cache, może to coś zmieni.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Aki
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 120
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aki »

Dosłownie teraz przeglądałem forum na telefonie, zalogowany jako Nataniel, po czym nagle mnie wylogowało, a w pasku linku dostałem info że połączenie ze stroną nie jest bezpieczne. Później zalogowałem się jako Aki, znów mnie wylogowało gdy odświeżyłem i ponownie gdy próbowałem Barbarossą. I dopiero teraz jestem i pokazuje mi, że 3 moje konta są jednoczesni zalogowane.
Awatar użytkownika
Aki
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 120
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aki »

Mały edit: połączenie z forum znów jest bezpieczne, ale 3 konta są zalogowane.
Awatar użytkownika
Nataniel
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Mag , Łowca , Nauczyciel
Kontakt:

Post autor: Nataniel »

Aki pisze: 3 lat temu Mały edit: połączenie z forum znów jest bezpieczne, ale 3 konta są zalogowane.
To się samo już naprawiło :)
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Akurat wtedy Meru grzebał na forum, więc to pewnie dlatego.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości