Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Poznań 2018... i HALLOWEEN!

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.

Termin zjazdu

Czas głosowania minął 5 lat temu

17/18 listopada 2018
4
80%
24/25 listopada 2018
1
20%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

"Przekroczmy Granicę" Poznań 2018... i HALLOWEEN!

Post autor: Callisto »

Hej misie! Czas jeszcze jest, ale gdybać i planować już można!

Zapraszam do Poznania na rzeźbienie w dyni! wow

Zapewniam dynie, żarcie, łazienkę, psiaka do głaskania, kanapę dwuosobową i miejsca podłogowe do spania dla każdego, kto nie obawia się chrapania psiaka i obecności innych ludziów wokół xP (materacy nie mam, ale jakieś poduchy pod łeb się znajdą)

27-28 października 2018

Kto za, kto przeciw, kto się wstrzymuje? Nie ukrywam, że ten termin jest dla mnie idealny, a jako że zapraszam Was do siebie to pozwolę sobie trochę pomarudzić z terminami :D Ale w razie czego będziemy kombinować ;)

EDIT: Fibby poleca się do głaskania <3


Ok, rzucam jeszcze terminem 13-14 października, 17-18 listopada i 24-25 listopada, gdzie na tą chwilę nic nie mam w planach (ale nie ręczę o.o). Jak Wam ludziska pasuje!
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

U nas jest pokój gościnny, gdzie jest kanapa dwuosobowa - kto był ten wie. Kanapa w salonie (rozwalona jedna połówka, więc może spać na niej tylko jedna osoba) i 3x gąbka do spania na podłodze. Jest tylko jeden problem. Mam zajęcia ;/ W sobotę kończę już o 11.30 także luzik, ale w niedzielę zaczynam praktykami o 8 rano, więc trochę kijowo. Zobaczymy, jeśli nie będę miała do końca października żadnych nieprzewidzianych chorób i będę chodzić na każde praktyki to może uda mi się urwać z tych niedzielnych. (27-28 Października)

13-14 października - Nie mam zajęć, luzik
17-18 listopada i 24-25 listopada - nie mam jeszcze planu na listopad.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

To napiszę tak:
Ja w tym terminie odpadam na pewno, bo pokrywa się on z datą warszawskiego Comic-Conu, na który mam razem z przyjaciółką zakupione bilety i mimo że od dawna marzę o spotkaniu Was wszystkich (naprawdę-naprawdę), nie wystawię starej kumpeli do wiatru, bo sumienie nie dałoby mi żyć ;^;
Więc jeśli tak zostanie... cóż, będę czekać i wypatrywać kolejnego spotkania. (Może Kraków? Bardzo piękne miasto, a na tyle blisko, że mogę obiecaną herbatką napoić ;))

Na resztę proponowanych dni jeszcze planów nie mam żadnych (chyba), zatem jak coś, to mogę zaklepać termin.
Awatar użytkownika
Marvel
Błądzący na granicy światów
Posty: 23
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Lisołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Marvel »

Pasuje każdy termin. Lis się zjawi, ale spać będzie w swojej norce xP
Awatar użytkownika
Vera
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Górski Elf
Profesje: Artysta
Kontakt:

Post autor: Vera »

Dla mnie każdy termin poza 13-14 października, bo wtedy mam urlop wyjazdowy (hurra xD). No i może ta końcówka listopada jest dla mnie najmniej kusząca, bo zaraz święta i pewnie będzie dużo roboty. Ale jeśli reszcie będzie pasowało to myślę że i wtedy dam radę. Z chęcią skorzystam z gościny :) Pewnie dotrę późno w sobotę, po pracy, ale to jeszcze do dogadania. Łaaaa, już się nie mogę doczekać tego spotkania!!! <3
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Planu zajęć nie mam, innych planów też... Więc mi tam na razie pasuje wszystko. A właściwie każdy weekend. Z noclegu również chętnie bym skorzystała u Call, czy Niary. ^^
Chcę, pragnę, będę, tęsknię <3
Awatar użytkownika
Alia
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 149
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Alia »

A ja z moim upewnimy się, że Kerhje dotrze na miejsce. Znaczy, będziem ;)

I spać możemy nawet na podłodze, jak się znajdzie kawałek, ale nie obiecuje, czy jakiś zwierz nie skończy jako poduszka
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Dla mnie zdecydowanie listopad! Mogę sobie w październiku (do 10 października) wpisać listopadowe prośby na grafik i zaklepać, któryś weekend, bo potem będzie już raczej trudno.
W październiku, już omijając spotkania rodziców, to jeszcze są urodziny mojego chrześniaka więc to równa się z wydatkiem sporego hajsu no i brakiem wolnego weekendu :<

17-18 listopada i 24-25 listopada <-nie wiem czemu bardziej mnie kusi późniejsza data, ale tak wlasciwie to wszystko jedno, ktory weekend listopada.
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Z chęcią bym się pojawiła ze swoim lubym, ale niestety nie zostawię samego Talara, a w tym czasie to już raczej ciężko kręcić się po dworze, bo zimno :/ A do czyjegoś mieszkania go nie wpuszczę, bo nie mam tyle hajsu na naprawy, a poza tym chyba spalę się przez niego ze wstydu, bo to prosię xd Dlatego nie wiem jak to będzie. Na pewno albo 14 października, albo 18 listopada (mama ma wolne, więc siostrą nie będę musiała się zajmować). Ale to tak jakby coś, bo mówię do poznania mamy rzut beretem, ale największym problemem jest Talar -,-"
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Wszystkim chyba najbardziej pasuje 17/18 listopada lub 24/25 listopada. Czy są jeszcze jakieś głosy? ^^
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Z Hashirą jesteśmy za 17/18 listopada. ^^
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Raczej wątpię, aby mnie zaciągali w weekend do pracy w dużym korpo, więc mi to obojętne. Weekend to weekend :D
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

No ja nadal nie mam planu na listopad, ale jak tylko dostanę to dam znać.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Alia
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 149
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Alia »

Mi i Reinarowi pasuje bardziej 17-18. Tydzień później ma zajęcia.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Mnie albo będą pasowały oba terminy albo żaden, bo zajęcia. Dam znać jak będę coś wiedziała... A może nawet uda mi się prosto z zajęć do was przyjechać :>
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

17/18 listopada 2018 na razie wygrywa (mi też najbardziej pasuje), głosujcie i dawajcie znać, bo wszyscy pewnie chcą powoli zaklepywać terminy! <3 Łiiii, nie mogę się doczekać ^^
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość