Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" czyli Granica na Pyrkonie 2018

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Awatar użytkownika
Vareath
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Mag
Kontakt:

Post autor: Vareath »

Kurcze, akurat w ten weekend mam jedyną pracującą sobotę :/ ale może coś mi się uda załatwić bo jak sam konwent mnie nie grzeje to chętnie bym wpadł. Może przyjadę po pracy, w końcu z Gdańsla to tylko 3.5h xD
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Ja dam znać czy się pojawię, bo w teorii mam szkołę w ten weekend soooł... Nie jestem w stanie niestety obiecać :< z resztą nie wiem czy będę na samym pyrkonie czy może wpadnę po prostu do Pozka (na jakieś piwko po?:>), ale jakaś tam szansa istnieje. Gdybym się pojawiła to będę od razu informować!
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Vareath - muszę posprzątać pracownie, żebyś miał gdzie spać XD Ale spoko zrobi się, chociaż jest tam graciarnia obecnie dla sterego fotela i kompów, ale wyrko zawsze na Ciebie czeka :*

Z tym wjazdem do mnie na chatę to mówię całkiem serio. Salon może nie jest za duży, ale miejsce się znajdzie nawet dla dużej bandy granicowej. Upchniemy się jakoś na kanapie, przyniesie się fotele, jeszcze jest bujadło - ale pewnie zajmie je Calli XD Jak coś są jeszcze poduchy do siedzenia na podłodze i 4 koty do tulenia :) A jak będzie ciepło to Warta jak najbardziej. No i namalujemy transparent z Calli to się na pewno znajdziemy :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Ja na Pyrkon sam w sobie się nie wybieram, ale chętnie wpadnę na granicowy zlot. W moim przypadku w grę wchodzi sobota albo niedziela, bo niestety mogę mieć w tym terminie problem wziąć wolne w pracy.

Może warto byłoby zrobić ankietę, by łatwiej byłoby wybrać termin spotkania?
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Satharin »

Zgodnie z życzeniem, ankieta. Na razie tylko dniowa, bez godzin (jak tak teraz pomyślałem to mogłem dodać godziny xD ale niech będzie jak jest, godzinę ustalimy później). Proszę bardzo https://doodle.com/poll/a3vihwhy3k3t749v
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Dodałam ankietę w poście, może tak będzie łatwiej: http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=4 ... w=viewpoll
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość