Archiwum AlarańskieAMARE - KOCHANE LIŚCIKI - NEW EDITION!

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

AMARE - KOCHANE LIŚCIKI - NEW EDITION!

Post autor: Frigg »

[naglowek]AMARE - LIST WALENTYNKOWY[/naglowek]


Drodzy forumowicze

Rusza kolejna edycja Kochanych Liścików! Wszak zbliża się dzień wielkiego, czerwonego serducha! Walentynki czas rozpocząć!
Mknący kupidyn po raz kolejny przetnie chmury by wysłać walentynkowe treści! Rusza kolejna edycja AMARE! <3
Wstęp

Listy i liściki mogą obejmować każdego. Pamiętajmy, że Walentynki to dzień miłości, a miłość to także nasi przyjaciele oraz wszystkie bliskie nam osoby! Zachęcamy więc do wzięcia udziału w zabawie, która może być pełna humoru, urocza, a jeżeli tylko zechcesz – także romantyczna.
Treści Waszych listów mogą dotyczyć osób w dwojaki sposób:
1. Prywatnie – dotyczy on konkretnej osoby na forum, np. Pan Kowalski właściciel postaci X wysyła liścik do Pani Kowalskiej właścicielki postaci Y.
2. Bohaterów – dotyczy on konkretnego bohatera. Jest to list, który możecie wykorzystać w Waszym wątku! O ile oczywiście Wasza postać takowy otrzyma, np. Wiladye otrzymała list od Nadeyi, od swojej siostry o treści „Kocham Cię siostrzyczko!” i Wiladye w wątku może takową karteczkę uzyskać od gołębia pocztowego.

ZASADY

1.Utworzone treści prosimy o przesyłanie na konto Frigg. w formie PW .
2.W tytule należy napisać do kogo kierowany jest dany liścik oraz czy dotyczy on bohatera czy też prywatnej osoby (np. WIladye – Bohater lub Frigg – Prywatna).
3.List może być również skierowany do osoby o nazwie „Nieznajomy/Nieznajoma”, gdzie Wasz bohater bądź Wy sami macie ochotę wyrazić swoje uczucia (tak po prostu!).
4.W PW prosimy o zaznaczenie w cudzysłowie treści listu z PODPISEM.
Podpis może być Waszym Nickiem, nickiem konkretnego bohatera/bohaterki, który/ra jest autorem listu, bądź oznaczone jako „nieznajomy” jeżeli pragniecie wysłać go anonimowo i tym podobne.
5.Jeżeli podpis autora listu będzie widniał jako „Nieznajomy/Nieznajoma” to oczywiście nie zdradzimy, kto jest jego autorem.
6.Wszelkie niepodpisane treści będą traktowane automatycznie jako od "Nieznajomego/Nieznajomej".
7.Wszelkie treści bez wskazanego odbiorcy będą traktowany automatycznie jako do "Nieznajomego/Nieznajomej".
8.Termin przyjmowania listów rozpoczyna się z dniem dzisiejszym.
9.Termin nadsyłania listów trwa do 11.02.2018 r. (późniejszy termin może spowodować późniejsze wysłanie liściku)
10.Termin wysłania liścików walentynkowych do odbiorców będzie trwał od 13.02 do 14.02. 2018 r.
11.Prosimy również o informację czy liścik walentynkowy ma być wklejony na TABLICĘ czy odesłany dalej do konkretnej osoby na PW .
12. Wszelkie treści bez zgody na udostępnienie listów na TABLICĘ (bo np. ktoś zapomniał zapisać czy chcę o przesłanie listu na TABLICĘ lub PW) zostaną automatycznie wysłane na PW do wyznaczonego użytkownika. Wyjątek stanowią listy skierowane w temacie do „Nieznajomy/Nieznajoma”!! Wówczas treść automatycznie zostanie przekierowana na TABLICĘ. PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ!!! A szczególnie pamiętać o dopisku czy list ma pojawić się na TABLICY czy zostać wysłany PW!
13.Po zebraniu wszystkich listów dla zachęty zostaną wystawione podsumowania, a dokładniej rzecz ujmując ile łącznie zostało napisanych Waszych kochanych liścików!
14.Ignorowane będą PW o głupich lub wulgarnych treściach. Liściki nie mają na celu obrażania użytkowników! Wszelkie tego typu działania (psucia zabawy) będą karalne PW, ostem lub banicją stałą/tymczasową!
15.Łamanie regulaminu forum w zabawie oraz łamanie zasad AMARE będzie karane PW, ostem bądź banicją stałą/tymczasową.
16.Wysłanie Kochanego Liściku do Frigg jednoznacznie równa się z zapoznaniem wszelkich zasad dotyczących Kochanych Liścików.
17.Wszelkie pytania prosimy kierować do Frigg.
18.Frigg zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie :3

Wysyłka

Po zebraniu wszystkich listów i liścików kupidyn zdecydował się również na dwie formy ich wysyłki. Pierwszym z nich jest TABLICA, druga to oczywiście PW .

        -TABLICA – w tym temacie w dniach 13-14.02.2017 r. zostaną upublicznione Wasze listy (o ile w treści w PW wyrazicie takową chęć). Zawarta będzie tu jedynie treść, odbiorca oraz podpis! Będą one ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników na forum. Proszę mieć tego świadomość, ale także się nie bać! Mogą wyjść piękne treści! <3
        -PW – treść Waszego listu zostanie przekierowana do wyznaczonej w temacie osoby tylko i wyłącznie z samą treścią oraz podpisem!
        W temacie PW będzie widnieć informacja czy jest on skierowany PRYWATNIE czy do BOHATERA. Na TABLICY również pojawią się podani odbiorcy.
        Otrzymane przez bohaterów listy (zarówno z TABLICY, jak i z PW )mogą zostać wykorzystane w prowadzonym wątku. Jest to już w pewien sposób Wasza należność, z którą możecie zrobić o zechcecie, zupełnie tak, jakbyście faktycznie otrzymali list.
Przykład

Poniżej przedstawiony zostanie przykład takowego listu:

AUTOR PW : Wiladye
TEMAT PW: Nadeya – BOHATER
„Na górze róże,
Na dole fiołki,
A my się kochamy jak dwa aniołki”
Podpisano: Wil

Proszę o udostępnienie na TABLICY.

Na tablicy zaś pojawi się:

NADEYA – BOHATER
„Na górze róże,
Na dole fiołki,
A my się kochamy jak dwa aniołki”
Podpisano: Wil




Zabawa został zorganizowana za zgodą Administracji.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

[naglowek]WSTĘP:[/naglowek]

Moi drodzy,
w tym roku przekroczyliście wszelkie wyobrażenia naszego kupidyna! Aż piórka pogubił w tym szaleńczym locie by każdemu zdołać dostarczyć liścik! Resztkami sił unosi się w powietrzu i przyczepia na tablicę miłosne treści. Opadnie jednak szczęśliwy na lekką chmurkę patrząc na wykonaną pracę i będzie patrzył z góry na serca pełne ciepłych słów <3

Bardzo Wam dziękuję za wzięcie udziału w naszym AMARE! Muszę przyznać, że doznałam szoku widząc pewnego dnia 22 wiadomości na swojej skrzynce, a ta ilość wciąż się tylko powiększała! W tym roku zaskoczyliście mnie na każdy możliwy sposób, aż sama się stresuję czy aby wszystko umieściłam, bo pobiliście rekordy!
Jesteście po prostu niesamowici! A tablicę będzie ciągnąć się w nieskończoność! Coś pięknego <3

Proszę o dokładnie przejrzenie TABLICY. Starałam się by było w miarę (jako tako) alfabetycznie, ale są też listy zbiorowe! Więc moi drodzy, przeglądajcie uważnie, czytajcie z wielką radością i niech te piękne, miłe słowa pozostaną w Waszych sercach już na zawsze <3

Walentynki na PW pojawią się na pewno jeszcze dziś moi kochani!

W razie jakiegoś mojego niefortunnego błędu jestem dostępna na PW lub GG więc możecie śmiało pisać! Choć wydaje mi się, że chyba wystarczająco dobrze zorganizowałam sobie te liściki...

Ps. kolejność umieszczonych listów nie miała znaczenia przy publikacji.

[naglowek]TABLICA[/naglowek]

Antar – Prywatna
,,W tej chwili Kana nie ma jak wyrazić swojego zachwytu dla pana ,,dziwnego kołnierzyka”, ale wiedz, że obie (ja i ona) jesteśmy nim przepełnione! (znaczy zachwytem) Skręcam się ze szczęścia, że w końcu są razem w wątku i ze zniecierpliwienia, bo nadal nie zamienili ze sobą słowa. Póki co karmię się wyimaginowanym romantyzmem i ściskam Cię na odległość w niemym podnieceniu.
Wesołych Walentynek!
Podpisano: Kana”

Antar – bohater
,,Widzę Cię ~
Podpisano: Pani Kosmosu"

Cain – bohater
" Hej Cain!

Pamiętasz pewną uroczą pokuskę? To właśnie ja!
Mam dla ciebie walentynkę, ha! Widzisz? Nie zapomniałam cię!
Tak sobie myślałam i, myślałam i aż wydumałam,
że ostatnio dostałeś o wiele za mało całusów!
Ale nie wiem, gdzie teraz jesteś...
Dlatego przesyłam Ci tym liścikiem aż...
666 całusków!
Mam nadzieję, że dobrze się miewasz.
Oh! I przypadkiem mi się poczarowało,
więc nie zdziw się, jeśli ten liścik
zachce osobiście złożyć Ci te 666 całusków!"

Podpisano: Kochająca Rozalie ♥

Callisto – bohaterka
Przy Tobie miłość nabiera dla mnie zupełnie nowego znaczenia - wywróciłaś mój świat do góry nogami i jeszcze nie wiem jak to się skończy, ale na pewno już nic nigdy nie będzie takie samo. Smak Twoich miękkich jak jedwab ust zapamiętam do końca swych dni i będzie to z pewnością jedno z najsłodszych mych wspomnień…
List jest niepodpisany

Camelia – bohater
„Najcudowniejsza z istot, jakie stąpały po tym świecie – Camelio!

Twoje oczy są jak skrawek nieba, twoje włosy czarne jak me serduszko!
A tyś blada niczym śnieg, tak chłodny, tak delikatny, choć niebezpieczny tak.
Twój głos niczym melodia niebiańska, co i diabła ułaskawia.
Powabność twa tak wielka, co mnie w każdą noc nęka.
Złożyć pocałunek na twych ustach i w objęciach cię mieć…
Już nie liczy się nic, tylko ty, tylko z tobą, tylko my.”

Podpisano: Herbatek

Constantin – bohater
"Pyśku!
Za to, że wytrzymujesz ze mną, nieraz jeszcze naruszę Twoją przestrzeń osobistą. Przynajmniej dopóki nie zrobi się na tyle gorąco, że oberwę kulą ognistą."
Podpisano: Nieznajoma

Dżari – bohater
,,Powodzenia w romansie i pracach wychowawczych!
Podpisano: Tajemniczy przyjaciel ~”

Dżari – bohater
" Gdy jesteś obok, me serce płonie.
Nieśmiało spoglądam na twe ramiona i myślę,
jak bardzo chciałabym, by mnie objęły.
Jak bardzo chciałabym zburzyć mur, między nami.
Spojrzeć w błękitne twe oczy
I pozwolić by nasze usta się zetknęły."

Podpisano: D.A

Dżari – bohater
Pamiętam Cię sercem, a widzę wciąż w gwiazdach.
Mam nadzieję, że kiedyś będziemy bliżej siebie niż one.

Z uściskami – Shantti.

Dagon i Kimiko - bohaterowie
Moje kochane zwierzaczki!
Kocham Was za to ile radości mi dajecie swoimi postami i tym, co jesteście w stanie napsocić w Waszym wątku, niewiele jest historii, które dają mi tak dużą przyjemność czytania. A za Sanserwis kocham Was podwójnie <3
Wasza Aniołka

Delia – bohaterka
Quedate aqui dulce amor
viento en mi seras
sobre la immensidad
De verdad, es mir amor


List jest niepodpisany
Eldrizze – bohater
„Na ulicy zaczepił mnie niski mężczyzna z czerwonym łukiem i, wręcz, zmusił mnie, żebym napisał coś do jakiejś ważnej osoby w moim życiu… Zdecydowałem się napisać do ciebie. Nie wiem, jak to dla ciebie zabrzmi, ale na powierzchni jest o wiele ciekawiej niż pod ziemią. Przeżyłem tu wiele ciekawych przygód, o których opowiem ci, gdy, może, kiedyś się spotkamy. Siądziemy wtedy przy ognisku lub przy stoliku w karczmie i porozmawiamy… a ty, mam nadzieję, nie będziesz wtedy próbować zaciągnąć mnie z powrotem do podziemi”
S.

Elleanore i Kiki – prywatna
,,Nareszcie razem w wątku!
Zobaczmy jak długo tak pociągniemy kochane!
Póki co macie uściski - Wy ode mnie, Elcia od wampirzątek, Kiki od braciszków i swojego kochasia ~
Ogarniam Was potęgą plato- i nieplatonicznej miłości! <3
Podpisano: Kana, Daro (Rioś i Aim)”

Eliae- bohater
„ Kochana Eliae!

Miłości na tym świecie jest rodzajów tak wiele, jak wiele barw ma tęcza.
Można kochać na czerwono, jak mężczyzna kobietę,
Można kochać na różowo, jak matka dziecko,
Można kochać na fioletowo, jak rodzeństwo,
Można kochać na zielono, jak przyjaciela.
Ja ciebie kocham na turkusowo jak najlepszą przyjaciółkę i niczym prawdziwą siostrę.
Wierzę, że znajdziesz w sobie siłę, by przezwyciężyć tego potwora,
Który sprawia, że twe delikatne i kolorowe myśli więdną, przybierając odcień szarości.”

Zamiast podpisu do listu została dołączona tęczowa różyczka.

Eva – bohaterka
Piękna Eva Alvarez dostała od posłańca bukiet białych róż i chryzantem. Na dołączonym bileciku widniały tylko dwie wykaligrafowane litery: N. T.
Fobos – prywatna
,,Obawiam się, że Mace nie wypada dawać żadnych walentynek Lordowi (plus nie za bardzo się jeszcze znają), ale muszę powiedzieć, że kocham się w Fobosie (i jego kotach) coraz bardziej <3 Uwielbiam nasz wątek i mam nadzieję, że nawet po zakończeniu głównej fabuły pojawią się kolejne ciekawe atrakcje, a może i nowe zagadki!
Podpisano: Kana Trisk de Leu / Panna Marika Ragrafford”

Fonos – bohater
"Drogi mężu, Fonosie
Nie myśl, że ten list to jakakolwiek oznaka sympatii, nienawidzę Cię.
Ale mówią, że od nienawiści jeden krok do miłości,
więc ciesz się swoją walentynką, ty przerośnięta jaszczurko!
No i... przytul mnie czasem, noce pod gwiazdami bywają chłodne..."
Podpisano: Anastasja Roselila

Fenrir – bohater
Najdroższy!
Kocham Cię... Tęsknię... Mam nadzieję, że Twoja podróż przebiega bez kłopotów i wkrótce znowu się zobaczymy, a Ty znajdziesz rozwiązanie swoich problemów i nareszcie będziemy mogli bez przeszkód być razem.
Zawsze Twoja,
Sanaya

Frigg - bohater
„Fryguś kochana dzisiaj podobno jest u ludzi takie święto, że oni sobie mówią, że się kochają i ja też ci chcę powiedzieć, że cię tak strasznie super bardzo mocno kocham! Nie wiem w sumie dlaczego mówią sobie to tylko dzisiaj, ale może to jakieś wyjątkowe kochanie, takie najmocniejsze i najsilniejsze w całym roku, a to się fantastycznie składa, bo ja cię codziennie tak najmocniej i najsilniej kocham i dzisiaj ci to mogę powiedzieć! To znaczy nie mogę, bo to trzeba tak potajemnie liścik wysłać, to ja przez wiewiórkę dam, ale wiesz, że to ja, nie? Sonia, twoja siostra! Kocham Cię Fryga! Tak super najmocniej z całego serca! Ono małe pewno, bo ja też mała, ale kocha jak wielkie. Jak serce wielkoluda! Normalnie jakby Prasmok przez sen zachrapał i wszystkie Łuski by mu się zatrzęsły, i tu by się wszystko waliło, to na pewno nie tak mocno, jak ja Ciebie kocham! Nawet moje piórka we włosach się tak mocno nie trzymają, jak ja Cię kocham, a Ty wiesz, jak one się mocno trzymają! Tak bardzo mocno Cię kocham!
Sonia”

Ijumara– Bohater
„Wyśniłem świat odwiecznych fal,
Kędy ballady szepcą piaski.
Tam kresu dożyć nie jest żal,
Tam płoną marzeń blaski.

A pośród świata dumnych fal
Wyrzekłem czułe swe życzenie,
Bym w życiu poznał morza czar -
A tego - Tyś spełnieniem.

I kiedyś - wiem - śród szumu fal
Spojrzenia nasze się spotkają,
Miłością zabrzmi dzwonów stal
I moją będziesz panią.”
Podpisano: Zawsze wypatrujący na horyzoncie, Mistrz Lasota z Valladonu

Kana – prywatny
„To chyba będą bardziej takie podziękowania, a nie typowy i walentynkowy list, ale gest też się liczy, prawda? To… za dwie rzeczy: za to, że możemy prowadzić miłe i interesujące rozmowy na wiele tematów, chociaż tylko wirtualnie (co kiedyś ulegnie zmianom, mam nadzieję) i za twoje niesamowite posty, które wzbudzają we mnie chęć pracowania nad jakością własnych, żeby przynajmniej zbliżyć się do tego, jak ty piszesz.
Podpis musiał widnieć właśnie tutaj, jednak coś sprawiło, że stał się rozmazany, a przez to nie da się go odczytać”

Kerhje – Prywatna
,,Życzę Ci jak najprzyjemniejszych Walentynek i tak dużo barwnych stylizacji w postach jak do tej pory! Może kiedyś spotkamy się w wątku? <3
Podpisano: Kana”

Kinalali – prywatna
,,Nie mogę napisać osobnego liściku NPC, ale pamiętaj, że na Lalego zawsze z podziwem patrzą pewne wierne, zielone oczka <3
Ja za to na oku mam nasze wątki i resztę rozmówek. Będę grzecznie czekać na Ciebie i w międzyczasie knować jakimi więzami połączyć bohaterów, tak by świat wypełnił się nieskończoną miłością, a Lali miał czym się zachwycać (poza idealnym sobą oczywiście).
Nie zapominam o Syrence - dla niej szykuję już całą masę niespodziewanek (w tym różne romantycznie cuśki). Nie wiem tylko czy wilczuś umie napisać walentynkę, a tym bardziej słowa ,,kocham”, ,,ściskam”, ,,całuję” itp. (chyba woli to robić niż gadać…). Nie zdziw się też jak Kaiko dostanie bukiecik kwiatuszków od swojego zrozpaczonego, skrzydlatego wielbiciela. Może Lucy ich nie zje.
I a propos jedzenia dziwnych rzeczy - kolej na Daro. Trochę randomowo, ale moi wampirzy chłopcy kazali uściskać Mniszka. Bo bratersko-słodkich uścisków nigdy dość <3
A! No i oczywiście - uściski także od Mansuna dla Generała (choć może nie takie braterskie). Kibicujemy mu by odzyskał swoje własne, piękne ciało, a Tobie byś miała znów czas na pisanie i robienie ze wspaniałych przygód małych dzieł sztuki <3
Podpisano: Kana i spółka ”

Kaikomi – Bohater
,,Choć niektórzy najwyraźniej nadal wątpią w moją romantyczną naturę, wrodzoną empatię i przesłodki charakter (nie mówiąc już o umiejętności pisania), wierzę, że Ty ufasz swojemu mężowi (tak, to nadal ja) i będziesz mogła w końcu z dumą mówić o sobie ,,Pani Wassley”. Sam uczynię wszystko, żeby tak się stało, a jeśli kiedyś w pracy bym się zapomniał i poświęcał Tobie za mało uwagi, podstaw mi tę kartkę pod nos i powiedz, że jestem idiotą, bo się nie wywiązuję. Możesz też żądać kompensaty - najlepiej w nocy, ale i w innych terminach. Być może. Ostatecznie. Ale najlepiej po zachodzie słońca. Będzie zabawniej i nie poparzymy się w chwili nieuwagi kawą (chociaż znając Ciebie, moja Ty chodząca niewinności, w ramach przeprosin wolałabyś jakieś ładniutkie pudełko, dobre słowo czy spacerek w świetle księżyca). Czegokolwiek byś sobie jednak nie zażyczyła jestem zawsze do Twojej dyspozycji, gotowy czynić Twoje życie, jeżeli nie łatwiejszym, to przynajmniej ciekawym.
Kocham, ściskam i całuję mocno, a kwiaty od Irinaia wstawiłem już do wazonu (nie smakowały mi).
Podpisano: Twój Nill”

Kinalali – bohater
,,Trafił ostatnio w nasze ręce tomik wyśmienitej poezji Pana… bardzo alarańskiej poezji! Choć przyznaję, niektóre tematy jakie pan porusza są bardzo…, to czyta się je z wielką przyjemnością, zwłaszcza w szerszym gronie. Jesteśmy strasznie szczęśliwi, że zdobyliśmy Pańskie cudowne wiersze. Dzięki nim jesteśmy w stanie lepiej poznać głębię serc i doznań tutejszej ludności! Wiedziałem, że Alarańczycy potrafią być zaskakujący, ale nie wiedziałem, że aż tak wrażliwi i utalentowani!
Podpisano: Pełen najszczerszego podziwu przybysz z Sunbirii - Maeno Sunfix”

Kinalali – bohater
Kochany Kinalali!
Uwielbiam Twoją poezję! Sama też coś dla Ciebie napisałam, chociaż strasznie wstydziłam się to wysłać. Mam nadzieję że pomyślisz o mnie przez chwilę <3

Na górze Kumkwat
Na dole muszle
Myślę o Tobie
Póki nie usnę.

Niezłe, prawda?
Z wyrazami uwielbienia
Yva, wielbicielka z Rubidii

Kinalali – bohater
" O wielki poeto!

Pewnie nigdy o mnie nie słyszałeś, ale jestem twoją wielką fanką.
Gdy wczytam się w wersy twych wierszy, to czuję, jak coś unosi mnie ponad ziemię.
Odrywam się od spraw codziennych, zagłębiam w uczuciach zawartych w twych dziełach.
Dziękuję Ci za to, że pozwalają mi na chwilę wytchnienia."

Podpisano: Skromna tancerka z Rapsodii

Kana – bohater
" Witaj.
Choć jeszcze Cię nie zobaczyłem na własne oczy,
najpewniej mam jakąś tajemnicza zdolność przyciągania kotołaczek.
(O której się dopiero dowiem)
Jednakże jesteś najładniejszą, jaką dotychczas widziałem.
( A właściwie dopiero zobaczę)"

Podpisano: Kapitan Antar

Kimiko – bohater
"Powiedz mi piękna czy wierzysz w przeznaczenie, w te bajki o dwóch połówkach jednej duszy? Wiesz, sam do tej pory nie wierzyłem, ale patrząc na Ciebie zaczynam się wahać. Czy drobiazg decydujący o spotkaniu jest zrządzeniem przypadku czy losu? Jak wiele trzeba by skrzyżować drogi dwójki nieznajomych? Jak niewiele by nie spotkali się oni nigdy zawikłani w całkiem sprzeczne losy? Kto wie, może już domyślasz się kim jestem… Może wciąż nie masz pojęcia… Czy przeczytasz ten list traktując go jak psikus albo może wynurzenia spaczonego prześladowcy? Będziesz go czytać ponownie myśląc o mnie, czy go wyrzucisz? A może nawet nie otworzysz koperty? Jak myślisz czy gdy wyjrzysz przez okno dostrzeżesz mnie na ulicy? A może spotkasz mnie dopiero tej magicznej nocy gdy księżyc schowa oblicze a wszystkie wieczorne szaleństwa ciemność okrywa swoim woalem. A jeśli mnie spotkasz, co uczynisz? Czy zorientujesz się, że to ja, czy miniesz w poszukiwaniu swojej prawdziwej brakującej połówki? Kto wie, a może już skrycie o mnie śnisz...?
Niech list ten będzie niczym sekretny pocałunek.
Tajemniczy nieznajomy"

Kelsir – Bohater
"Choć rozum mówi “nie”, serce mówi “tak”, a ja nadal nie wiem którego z nich słuchać, bo wpatrzona w Twoje piękne szare oczy mam ochotę w nich zatonąć jak w stalowej toni oceanu, bojąc się jedynie, że gdy w nią wpadnę, na zawsze stracę dech...
List jest niepodpisany"

Kavika – bohaterka
Kavika dostała pudełeczko ciasteczek w kształcie serduszek, do którego nie był dołączony żaden liścik a jedynie na wierzchu opakowania widniał odcisk kociej łapy.
Leila – bohaterka
W czterech ścianach życia
Chcę z Tobą zamieszkać.

W wielu słowach,
Chcę z Tobą utonąć.

W każdej zagranej melodii
Chcę być razem z Tobą.

„Na zawsze oddany Twemu sercu”

Lucy – bohater
[Śliczna ręcznie wykonana kartka ozdobiona suszonymi kwiatkami i wyciętymi z płatków serduszkami]

Nie dlatego, że Cię kocham,
Nie dlatego, że Cię znam,
Lecz dlatego, że Cię lubię,
To amare Tobie dam.

Twoja Kaikomi

Lasota – bohater
"Droga do wolności

"Płomień Alaranii mknie przez morza, lasy
Nie może się doczekać, by wolność zobaczyć
Lecz gdy wkracza na drogę ze srebra, która do niej prowadzi
Wokół tylko kraty, a w oczy promień lampy olejnej razi
Znikąd pomocy, nikt nie słyszy, a wyjścia nie ma
Czyżby pełen nadziei wpadł w pułapkę cienia?
Więc płomień miota się, stęka w agonii
Liczy na to, że się w końcu wyzwoli

W końcu energię stracił
Światło przygasło...

I Płomień niegdyś wielki, jako płomyczek się błąkał
Aż nie zaczął mu się pewien głupiec przyglądać
Głupiec był głupcem z aparycji i gadał niemądre rzeczy
Choć dotąd nikt nie wiedział, że wybawienie on dzierży
Płomyczek za nim podążył, wszak co miał do stracenia
"Może i głupi, ale cóż, jeśli znał wyjście z tego więzienia?"
Więc gdy się głupiec przyjrzał, ruszył leśną ścieżką
Wąską, wydeptaną, piaszczystą

Na końcu jej była wioska, skromna, choć nie biedna
A gdy się spytać o nazwę
"Tutaj jest Wolność, pani", mówili
Ta wolność, ta przepiękna, ta jedna"

Postarałam się, żeby było w twoim stylu, chociaż nie jestem w tym zbyt dobra.
Dziękuję. Za wszystko.

N."[/i]
Maka – bohater
List jest cały pokreślony i pomięty, a jednak w jakiś tajemniczy sposób dotarł do adresata. Pewnie Kupidyn z Dworem maczali w tym swoje paluchy.

Droga… Szanowna panno Mariko!
Chciałbym podziękować... (ekhm) za sumienne wykonywanie obowiązków i zaangażowanie, jakie wkłada panna w pracę. Może myśli panna, że tego nie widzę, ale to nie prawda. Uważam, że w świetle ostatnich wydarzeń mogłaby panna zostać … na stałe… nie, na dłużej!, oczywiście jako mój pracownik… Wnosi panna dużo życia do... Potrafię docenić uczciwą pracę.

Z wyrazami szacunku
Lord Fobos de Loer

Mathias – bohater
„Drogi Mathiasie!

W sumie mogłabym odnaleźć trochę więcej odwagi, by powiedzieć to wprost.
Niestety to dla mnie dość trudne zadanie, dobrze że wymyślili listy.
Chciałabym, byś wiedział, że przy tobie mogłabym iść i do piekła,
Bo jeszcze nigdy nie czułam przy kimś takiego czegoś.
Czegoś, co dałoby moc przenoszenia gór,
Co pozwoliłoby latać nawet bez skrzydeł."

Podpisano: Aniołek

Nadeya – bohater
Bądź ze mną zawsze. Tak jak ja jestem z Tobą swym sercem.

Twoja na zawsze - Wiladye

Nardani – Bohater
„Ja po gościńcach połażę,
Ty tam polatasz po niebie
I w końcu losu zrządzeniem
Trafimy znowu na siebie.
Z najżyczliwszym uśmiechem!”
Podpisano: Zawsze wspominający ciepło, przyjaciel Lasota

Nessus – bohater
Moje tętno bije niczym oszalałe, gdy jesteś blisko. Idealnie w rytm uderzeń Twoich kopyt.
Może kiedyś i Twoje serce wpasuje się w rytm mojego galopu?

Podpisano: Tylko nie pytaj kto!

Do: Nieznajomy/Nieznajoma

Witaj. Minęły wieki.
Żyję. Kroczę. Księżyc wciąż nie zachodzi.
Krajobraz wygląda lepiej, pobojowisko obrosło życiem.
I choć na zewnątrz nadal jest mróz, wewnątrz można się ogrzać.
Jest tyle rzeczy o ktorych chcę ci opowiedzieć.
Blask zanika, ale wspomnienia nie blakną.
Nasze drogi jeszcze się skrzyżują.
Tęsknię. Egogahan.

Namir – bohater
,,Jesteś po prostu śliczny, więc dostaniesz gratisowy papierek! Wiiii!
Podpisano: Kana”

Pliszka – bohater
,,Dla karykaturalnego elfa z wypaczonym charakterem - śliczna karteczka z miłymi słowami <3
Podziwiam Cię po cichu i choć nie wiem czy nie boję się spotkania z takim osobnikiem, to czasami sobie o nim marzę! (Zgadnij czy o spotkaniu czy o osobniku) ~
Podpisano: Nieznajoma”

Rael - bohaterka
"Róże nie wytrzymałyby podróży przez Alaranię, niech więc ten skromny list zamiast krwiście czerwonych kwiatów będzie wyrazem moich uczuć. Proszę nie złość się, przecież nie jesteś jeszcze mężatką. Nawet do zaręczyn wciąż chyba nie doszło, jeśli ćwierkające ptaszki się nie mylą. Zresztą czy mąż lub narzeczony musi wiedzieć o wszystkim? Spójrz szerzej, wyzbywając się złudnych ograniczeń i pamiętaj, że cały czas myślę o Tobie.
Zamiast buziaków, wraz z tą skromną notką przesyłam jednego całusa pełnego emocji.
Dagon "

River – bohater
"Gdy Cię jeszcze nie poznałam,
Obcy był mi szczęścia smak.
Że można kochać - wiedziałam.
Lecz nie wiedziałam, że aż tak.
Dlatego chcę iść Twoim życiem,
Chcę iść Twoją drogą.
Chcę zachować Cię dla siebie,
I być zawsze tylko z Tobą!
Podpisano: twoja Isa"

Smilla – bohater
"Przeleję morze krwi, spłynie rynsztokami
Wrogów powieszę na drzewach lub zrzucę w zbiorowy grób
Z ich kości zbuduję mur, z czaszek tron, a z żeber ułożę dwór
A ci, którzy na ciebie krzywo spojrzą, będą jak świnie zarzynani

Po co to, spytasz?
Wszystko dla ciebie, byś na tym tronie zasiadła razem ze mną.

Sama wiesz kto"[/i]
Sanaya – bohater
„Mimo, że się odnaleźliśmy, to i tak nie udało nam się nadrobić tego straconego czasu. Musiałem odejść, odzyskać coś ważnego, a ty mogłaś mnie zatrzymać, jednak tego nie zrobiłaś. Pozwoliłaś mi odejść i, między innymi, za to cię kocham. Niedługo spotkamy się znów, chociaż teraz obejdzie się bez poszukiwań…
Fenrir”

Skowronek – bohater
„Na kartce widnieje szczegółowy rysunek skowronka siedzącego na gałęzi. Całość jest czarno-biała… Poza oczami, które wyróżniają się tym, że każde z nich pokolorowane jest dwoma barwnikami – złotym i błękitnym. Kartka nie jest podpisana, chociaż wystarczy przyjrzeć jej się, aby w lewym, dolnym rogu dostrzec niewielkie S, które może być inicjałem autora rysunku…”
Samiel – prywatna
,,W zeszłym roku się pohamowałam, ale tym razem nie będę - Szczęśliwych Walentynek! <3
Pilnuj swoich koszul (i chłopców) i czekaj, aż w końcu powpadają w moje ręce! (Nie wszyscy, ale zawsze).
Mam także nadzieję, że uda mi się zrobić fajną kobitkę do wątku - może ona NIE BĘDZIE maniakiem, chociaż… nie mogę obiecać.
Podpisano: Kana i jej Funcikowe instynkty zbieracza”

Samiel - bohater
"Kartka bez żadnego tekstu z rdzawym odciskiem ust pośrodku, którego kolor kojarzy się w jakiś irracjonalny sposób z zaschniętą krwią"
Sauria – bohaterka
Niewielka sadzonka powstała z ukorzenionej gałązki dębu, do której przywiązano wstążkę z napisem "Dla Ciebie stanę się lepszy, zrobię wszystko, byś znów mogła być szczęśliwa. Na zawsze Twój, Thorvaldsdottir"
Tofee – bohater
„ Dhla meine psyhacólki und równozhesne mein psyhachela!
Ich liebe dich!
A jehsce rhaz nahzwies mich khuzynhezka to zamhene w zabe!”

Podpisano: Yrin Fuchs

Tristan – bohater
Daję ci siebie
Naciesz się mną
Od tego właśnie
Przyjaciele są
Jesteś treścią
Życia mego
Nie zamienię cię
Na nikogo innego
Jestem twoja
Dziś, jutro, po wsze czasy
Z każdą minutą i godziną
Co pośród życia płyną
Jestem twoja
Bo mnie oswoiłeś
Jestem twoja
Bo we mnie uwierzyłeś
Jestem twoja
Bo mi zaufałeś
Jestem twoja
Bo mnie pokochałeś
Chciałabym abyś
Dumny ze mnie był
Chciałabym abyś
I ty dla mnie żył

Twoja Rael

Umm – bohater
,,Umm… piękny chłopcze! Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się z Tobą spotkać! Pragnę zasmakować Twojego smutnego uroku, otulić się nim i podarować Ci dziergany szaliczek w kolorach gorącego lata.
Podpisano: Nieznajoma”

Vergil – prywatna
,,Nie, nie zrobię Ci tego i nie napiszę męską postacią fabularnej walentynki do wampira... ALE - wiedz, że Karakale dziękują za takiego przewodnika! Nawet jeżeli niektóre cieszą się bardziej, a inne mniej, to dobrze, że na niego trafiły.
Podpisano: Kana i Mansun wraz z ekipą”

Violetine – bohater
„ Ruda!

Fajne masz fóterko, chciałbym je wygłaskać!
I ogonek też! Taki puhaty!
I pamiętaj, nie psój wiencej ognia!"

Podpisano: Set

Wiladye – bohater
„W końcu cię odnalazłam i już nigdy nie opuszczę! Kocham cię moja siostrzyczko ♥”

Podpisano: Nadeya

Złoto – po prostu
"Złoto, Złoto, Złoto Ty moje!
Wszędzie nas widzą,
Zawsze we dwoje.

Złoto, Złoto, Złota konwoje!
Nie ufaj innym,
Bądź zawsze MOJE.

Dla kochanego Złota, najwierniejszy kochanek - Złek <3"

Yastre – bohater
Niegdyś ktoś mądrze powiedział: „Uciekasz od słów – skutecznie. Od myśli – nie dasz rady”. Jesteś moją myślą, a co za tym idzie – także moim sercem. A moje serce nigdy nie przestanie bić, gdy myśli tłoczą się wokół Ciebie.
Nigdy nie zapomnę – Kavika.

[naglowek]Wyjątkowy liścik <3[/naglowek]

"Kochani!
Liścik można wysłać do każdego, a nie chciałabym kogoś pominąć, gdybym miała wysyłać indywidualne. Więc chciałabym powiedzieć wam wszystkim i tym, z którymi udaje się porozmawiać na SB, z którymi gram lub grałam, których kojarzę tylko z podglądanych wątków, czy Kart: cieszę się, że mogę spędzać z wami czas i wprowadzacie tą iskierkę radosnego, pozytywnego chaosu do mojego życia.
Jesteście wspaniali, ciepli, piękni, genialni, puchaci (niektórzy ;)) i oby tak zostało jak najdłużej!
Panterze buziaczki dla wszystkich!"
Podpisano: Cętka (aka Aśka)


[naglowek]PODSUMOWANIE:[/naglowek]

Zanim podsumuję liczbę tegorocznego AMARE to wspomnę, że w zeszłym roku naliczyłam łącznie: 28 liścików
W tym roku zaś... Powalacie łeb na szyję. Chyba nikt w historii tego forum nie miał tak naładowanej skrzynki pocztowej! Łączna ilość, zarówno z tablicą jak i PW wynosi: 87 liścików!
WOOOW!
Jesteście nie do przebicia! <3

To zaangażowanie pokazuje ile piękna w sobie macie! Jesteście cudowni! <e
Do zobaczenia za rok!

Wasza Frigg~~
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości