Góra PrzeznaczeniaPoszukiwany/Poszukiwana

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Poszukiwany/Poszukiwana

Post autor: Niara »

Witaj Forumowiczu!

W tym temacie pojawi się coś, czego na forum jeszcze nie było.
Od dziś, każdy kto ma na to ochotę, może wpisać tutaj postać, której poszukuje. Jeśli potrzebujesz siostry dla swojej postaci, brata, przyjaciela, chcesz by inny gracz mógł w jakiś sposób połączyć swoją postać z historią Twojej, nie krępuj się i napisz.

Dodatkowo ten temat będzie pomocą dla tych, którzy mają ochotę na stworzenie nowej postaci, a nie bardzo wiedzą od czego zacząć czy kim grać.

Jeśli zdecydujesz się na wpisanie swoich poszukiwań, proszę o umieszczenie podstawowych informacji:

Poszukuję: brata, siostry, rodziców, przyjaciela, miłości, wrogów etc.
Rasa: dzięki tej informacji innym będzie łatwiej.
Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: czyli jakiej relacji oczekujesz. Jeśli np. kontakt pomiędzy dwoma postaciami został zerwany, to dlaczego. Możesz również wpisać jakie nastawienie wobec postaci ma Twój bohater. Zawrzyj w tym miejscu to co uważasz za najważniejsze.
Informacje dodatkowe: wszystko to co może być przydatne i dla Ciebie, i dla osoby, która podejmie się wyzwania. Może to być chociażby wiek, zdolności magiczne etc.

Jeżeli znajdziesz już kogoś, proszę o wpisanie tego w poście wpisowym, ponieważ nieaktualne propozycje będą usuwane.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Noa
Szukający drogi
Posty: 35
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Dhampir
Profesje: Artysta , Mag , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Noa »

Poszukuję: Właściciela/adoratora z przeszłości.

Rasa: Najlepiej coś długowiecznego, bo spotkać mogli się 56-36 lat temu. (Lubię wampiry ~)

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: Hmm... do obgadania x3 Z mojej strony liczę na zainteresowanie Noą (jako niewolnikiem, sługą, ozdobą, wyznacznikiem prestiżu, kochankiem, artystą - do wyboru), a sama mogę zaoferować Noę xD. Noamenim miał wielu właścicieli po drodze i różnie był traktowany, a obecnie teoretycznie już niewolnikiem nie jest - więc byłoby trochę zabawy ze spotkaniem i ustaleniem kto komu co i dlaczego. Będę zadowolona jeżeli poszukiwanemu przeze mnie 'byłemu' będzie zależało tylko na umiejętnościach Noi i będę zadowolona jeżeli będzie pożądał jego samego. Grunt, by nie był obojętny na jego pojawienie się.

Informacje dodatkowe: Zależnie od wspólnej historii Noa może żywić bardzo różne uczucia do tego osobnika, ale ogólnie to dość kapryśne stworzenie, więc mógł się zmienić pod wpływem lat (to znaczy - nie jestem w stanie przewidzieć jak to wyjdzie - nie odpowiadam za niego!)
Pisałam domyślnie o mężczyźnie, ale byłą właścicielką/wielbicielką mogła być także kobieta. Z tym, że z mężczyzną wyczuwam, że większe cyrki będą, bo kobieta łatwiej mogłaby chwycić dhampirka za serce i jeszcze by mu się u niej podobało xD
W przypadku adoratora/adoratorki Noa mógłby ich nawet nie znać - to raczej inni znali jego, a on występował lub służył. Ale wystarczyłoby wspomnieć o przeszłości i już by się nachmurzył jak należy <3
Louin - 155 cm (niech go!), morski elf, chłopak (nie Noi - chodzi o płeć).
Her i Nuko - koci (?) towarzysze (?) chłopców (?).

,,Bo chyba płeć robi jakąś różnicę, nie? No chyba, że mówimy o Noanie? Noii? Noem? Jak to się odmienia!?" (Conan)
,,Tak czy siak już współczuję naszym bohaterom : D Będzie ekstra!" (Hashira o wątku Yvy i Noi xD)

Noa kiedy dorośnie: :noa
Awatar użytkownika
Kaitlynn
Zbłąkana Dusza
Posty: 8
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Błogosławiony
Profesje: Żeglarz , Pirat , Przemytnik
Kontakt:

Post autor: Kaitlynn »

Poszukuję: Siostry/Brata (może być bliźniakiem nawet)

Rasa: Praktycznie każda humanoidalna, ważne byle z wyższego statusu społecznego.

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami:
Utrzymujący regularny kontakt, wspierający siebie w ważnych momentach życia. Będący dla siebie ważni, a nie jedynie wpisem na papierku. Moja postać byłaby śmiertelnie chora, słabła z dnia na dzień, a ostatecznie znalazła się na granicy śmierci. Każdy z rodziny pogodził się z tym, że umrze, ale wtedy wydarzył się cud. O poranku sama wstała z łóżka i nic nie wskazywało na to aby chorowała. I chociaż nikt jeszcze o tym nie wiedział, w rzeczywistości opętała ją zjawa, dzieląc za jej pozwoleniem ciało z prawowitą właścicielką. Rodzina zauważyłaby pewne zmiany w jej charakterze, ale przypisywali to raczej długiej chorobie i nagłemu ozdrowieniu.

Informacje dodatkowe:
- Przed opętaniem, postać nie posiadała magii, zmieniło się to po opętaniu, jednakże nikt jeszcze o tym nie wie. Właśnie to trzyma ją przy życiu i nie pozwala chorobie powrócić.
- Ta relacja może, ale nie musi, prowadzić do wspólnego wątku, teraz lub później. Chodzi mi jedynie o relację, ale jeśli wspólny wątek by wypalił, to tylko dodatkowy plus ;)
- Resztę chętnie omówię na PW discorda (szybsza droga niż PW forumowe)
Statek: Aurora
Towarzysz: Amra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości