Góra PrzeznaczeniaSkąd dowiedziałeś się o forum ?

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.

Skąd dowiedziałeś się o forum ?

Znajomy/znajoma
70
32%
Toplista
47
22%
Inne Forum
22
10%
Wyszukiwarka
59
27%
Inne (Napisz jakie)
18
8%
 
Liczba głosów: 216

Comeda
Rasa:
Profesje:

Post autor: Comeda »

Jeśli chodzi o mnie - usilna próba znalezienia dobrych rysunków na avatar do innej gry...
Zdecydowana większość z nich, należała do znajdujących się tu KP...
Awatar użytkownika
Jarvan
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:

Post autor: Jarvan »

Ja o tej grze dowiedziałem się od wujka google ^_^
Awatar użytkownika
Camelie
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 71
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Camelie »

        Szczerze powiedziawszy, to trafiłam tu w bardzo podobny sposób, jak spore grono innych graczy.
        Od jakiegoś czasu przeszukiwałam internet w celu odnalezienia ciekawego PBFa. I klikając po kolei linki w TopListach okazało się, że jednym z nich była Granica. Mam dość dziwne wymagania jeśli idzie o forum tego typu, do tego bywam też wybredna :P Przyznam się nawet, że Granica w pierwszej chwili mnie przytłoczyła, a nawet zniechęciła. Jednakże w moim przekonaniu było to jedyne forum "z sensem" z jakimś ciekawym klimatem, bez podpierania się na cudzym świecie, gdzie nie było GMa, no i ciągle funkcjonowało w pełni... Postanowiłam przebrnąć przez tony czytania i przyswoić sobie zasady tego świata... i zostałam na dłużej :P
Wszyscy popełniają błędy, ale tylko nieliczni potrafią się przyznać do swoich.
Awatar użytkownika
Red
Zbłąkana Dusza
Posty: 9
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Red »

Trafiałam tu kilkakrotnie. Zazwyczaj poprzez odnośniki z innych PBF'ów, ale tym razem skierowała mnie tutaj TOP Lista.
Na początku Bóg stworzył puszysty kłębek, który z braku lepszego pomysłu nazwał Kotem. Przyjrzał się Swemu dziełu i pokręcił głową. To nie było dokładnie to, co zamyślił.... Bóg nie był pewien czy ma się śmiać czy płakać. Wiedział oczywiście, że to co właśnie stworzył, trudno zaliczyć do cudów. Ale nie miał już czasu na żadne zmiany – ostateczny termin siedmiu dni był tuż – tuż. No trudno, wzruszył ramionami. Nie wszystko zawsze musi się udać.
Kot nie poświęcając ani chwili uwagi swemu pojawieniu się na ziemi, zwinął się w kłębek i znowu zasnął.
Jaster
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Driada
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Jaster »

Reklama kuzyna.
Macie pozdrowienia od Galanotha :P
Awatar użytkownika
Estril
Zbłąkana Dusza
Posty: 8
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf Górski
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Estril »

Ja szukałem jakiegoś PBF fantasy i dowiedziałem się o granicy z jakiejś strony o PBF-ach
Awatar użytkownika
Ellcora
Szukający drogi
Posty: 40
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Szaman , Żebrak
Kontakt:

Post autor: Ellcora »

A mój powód, dla którego tutaj jestem jest dość prozaiczny: wujek Google :). Znalazłam w zakładce "Grafika" obrazek elfa, który mi się spodobał i weszłam tutaj, właściwie - zostałam przekierowana do Was.
Awatar użytkownika
Sunniva
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Mai lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sunniva »

Hmm, mi poleciła siostra : )
Adria
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 64
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Adria »

Ja natomiast zwróciłam na was uwagę po plebiscycie adamantowych piór na pbf gulid. Zajęliście tam drugie miejsce w kategorii pbf fantasy, więc w sumie z ciekawości weszłam obejrzeć konkurencję. A dlaczego zostałam? Hm, w sumie ten luz i niejako brak mistrzów gry może nie tyle mi się spodobał, ale na pewno pozwolił na pewną odskocznie od tego co robię w pbfie na co dzień - mistrzuję, sędziuję, moderuję. Poza tym dogadałam się z pewnymi osobami, z którymi mi się fajnie gra ;)
Awatar użytkownika
Niloufar
Kroczący w Snach
Posty: 226
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir (przemieniona z Górskiego
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niloufar »

Przywiódł mnie tu - jak to niektórzy określają - wujek google. Szukałam grafiki obsydianowego smoka, a parę grafik (nie tylko smoków) przywiodło mnie tutaj. Jak przeczytałam, o co w tym wszystkim chodzi (mam pierwszy raz do czynienia z forum PBF) to postanowiłam zostać na dłużej :)
Ethran

"- Chce się pan ze mną ożenić ze względu na kontrole graniczne? - zapytała zdezorientowana. (...)
- Chcę się z panią ożenić, bo nie mogę już bez pani żyć. I chcę to zrobić dzisiaj, bo to by wszystko znacznie uprościło. - Trzymał jej stopę. - Słodkie. Naprawdę są malutkie. Jak właściwie daje pani radę na nich chodzić?
Nawet w najśmielszych snach Corrisande nie wyobrażała sobie, że mężczyzna, który poprosi ją o rękę, będzie przy tym odwrócony plecami i będzie robił uwagi na temat jej bosych stóp. (...)"


Ju Honisch, "Obsydianowe serce" cz. 2.
Awatar użytkownika
Melpomene
Szukający Snów
Posty: 158
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtna - kotołaczka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Melpomene »

Czysty przypadek - pisałam jakieśtam opowiadanie i nijak nie mogłam wyobrazić sobie głównej bohaterki. Wpisałam więc w grafikę "kotołaczka" no i wyskoczył mi avatar Kyrie. Nie wiem z jakiej okazji, ale zainteresował mnie swoim ładnym wyglądem. Nim kliknęłam w bezpośredni link do obrazka przeczytałam pół posta, no i nagle okazało się, że jest to dokładnie takie forum, jakiego szukałam ;D.
Don't be afraid to cry at what you see - the actors gone, there's only you and me...
Awatar użytkownika
Lentir
Senna Zjawa
Posty: 274
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemoraianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lentir »

Ja dowiedziałem się od kolegi Kaia. Właśnie takiego forum szukałem. Od razu mnie wściągneło moją pierwszą postacią Chorsem później Lentirem.
Grzechem nie jest upaść. Grzechem jest upaść i się nie podnieść.
Awatar użytkownika
Sevril
Szukający drogi
Posty: 44
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Lodowy elf
Profesje:

Post autor: Sevril »

Ja z nudów wszedłem na Google Grafiki, wpisałem wampirzyca. Wyskoczyło mi zdjęcie Shige ( za co dzięki ;D )
Elaine deireadh
Awatar użytkownika
Sylwana
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 63
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Półelf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sylwana »

Victorian London RPG :)
"Nienawidzę ludzi. Nie ufać im i negować każde ich zdanie. Oto co powinniśmy robić."
- Sylwana
Awatar użytkownika
Anakles
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Nemorian
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Anakles »

Całkiem niedawno poinformowała mnie o tym forum koleżanka Aphrael :D
900 years of time and space and I've never met anyone who wasn't important.
The Doctor
Awatar użytkownika
Mitsuhide
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Tygrysołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Mitsuhide »

Ja z którejś toplisty ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości