Góra PrzeznaczeniaSkąd macie... swoje nicki?

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lucivar
Szukający drogi
Posty: 35
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lucivar »

Lucivar został zaczerpnięty z książek pani Anne Bishop. Trochę pozmieniałem jego historię według swojego gustu. Nigelus natomiast powstał w wakacje kiedy pisałem powieść. Mimo, że poprzestałem na piątym rozdziale i książka była martwa to nie chciałem uśmiercać postaci. Dlatego też Nigelus zjawił się tutaj.
Awatar użytkownika
Erfea
Zbłąkana Dusza
Posty: 4
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Leśny elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Erfea »

ja imię swojej postaci stworzyłam na podstawie innych imion :) czyli czytałam kiedyś takie opowiadanie i było tam kilka imion elfów i tak poprzestawiałam trochę liter i powstała Erfea :D
Awatar użytkownika
Sarah
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sarah »

Z opowiadania. Jedna z bohaterek ma na imię Sarah.
Awatar użytkownika
Ivy
Błądzący na granicy światów
Posty: 17
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Wilkołak
Profesje:

Post autor: Ivy »

Moja Ivy wzięła się z serialu Plotkara, gdzie Ivy była tam taką piękną blondynką, podającą się do kogoś innego.
Spodobało mi się. I tak jakoś pasowało mi do mojej wilkołaczki, no to bam i mam! ^^
Awatar użytkownika
Aramintha
Zbłąkana Dusza
Posty: 7
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aramintha »

Ja tylko pamiętam skąd wzięłam nick "Aramintha", mianowicie z pewnej książki "Omega" (nie pamiętam autora - książka przeczytana ok. 7 mies. temu). Główna bohaterka grała w Tibię i miała taki nick, spodobał mi się :>
Jeżeli masz dobry powód aby się odkochać, wystarczy tylko jedna chwila...
Laven
Rasa:
Profesje:

Post autor: Laven »

Laven wziął się prawdopodobnie od piosenki Billy'ego Talenta : Fallen Leaves. To chyba jedno z najnormalniejszych wyjaśnień :D
Awatar użytkownika
Enadelia
Szukający Snów
Posty: 185
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Enadelia »

Nick Enadelia, to anagram mojego prawdziwego imienia z jednym dodatkowym "E" :D
Awatar użytkownika
Margaret
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 67
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Margaret »

Szukałam gdzieś po internecie, a że taki nick mi się spodobał to wzięłam ^^.
Awatar użytkownika
Egon
Zbłąkana Dusza
Posty: 7
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Egon »

To po prostu imię norweskie. Brzmi odpowiednio i nie trzeba stawiać kota na klawiaturze, żeby wylosował literki.
Awatar użytkownika
Iyliam
Zbłąkana Dusza
Posty: 7
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Iyliam »

Dla mnie imiona muszą mieć znaczenie... a, że moja postać jest Sanginerem i włada mową smoków lepiej niż wspólną to imię zostało wybrane dzięki jednemu z netowych generatorów imion smoków, z którego wybrałam to najbardziej dźwięczne i najlepiej odpowiadające historii mojego tworu: Iyliam Galad Tanarg - Umarły koniec chaosu.
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

Skąd się wzięło moje imię? Pierwotne sam wymyśliłem, potem pobawiłem się trochę z generatorami imion w internecie, połączyłem te, które najbardziej mi się podobały a całość nieco poprawiałem przez jakiś czas, aż wyszedł ten horror.
Viktorius
Błądzący na granicy światów
Posty: 22
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Viktorius »

Z prawdziwego imienia Viktor, co kojarzy się z słowem Victory więc zwycięstwo. Końcówkę dodałem kierując się postacią z Diablo Imperiusem.
Charlotte
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 85
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przeklęty człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Charlotte »

Bo lubię szarlotkę na ciepło z gałką lodów waniliowych i listkiem mięty obok <3
Awatar użytkownika
Kelyn
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje:

Post autor: Kelyn »

Kelyn - w języku celtyckim - w dosłownym tłumaczeniu "Święta", a jak ktoś za bardzo zalezie za skórę to "Ostrokrzew". :)
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Awatar użytkownika
Lullasy
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 136
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Eugona
Profesje: Służący , Kurtyzana
Kontakt:

Post autor: Lullasy »

Otóż dawno, dawno temu...
Stop - nie będę przynudzał :P streszczę wam to tak, by nikt nie umarł ze starości czytając to :D

Na początku była gra komputerowa, a w grze postać (kobietę), którą mianowałem imieniem Dream. Do samej postaci, jak i jej imienia, przywiązałem się dosyć mocno. -> Następnie, kolejna gra. By uczcić Dream, nazwałem główną bohaterkę Lullaby. Do niej jeszcze mocniej się przywiązałem, niż do poprzedniej. -> I tak oto, powstało imię Lullasy, na swój pokręcony sposób, honorujące dwie ważne dla mnie, fikcyjne postacie :P
Awatar użytkownika
Arc
Szukający drogi
Posty: 29
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Półelf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Arc »

Hmm... jeśli chodzi o nicki do moich postaci to Kaina nazwałem od imienia postaci z Final Fantasy 4. Z Arciem jest inna sprawa bo to imię pochodzi od mojej fanowskiej postaci z mojego fan fica (jeszcze nie napisałem ^^)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości