Góra PrzeznaczeniaNie masz z kim pisać?

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów

Rola

Posty: 1817
Rejestracja: 10 lat temu
Ranga: administrator.png
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nie masz z kim pisać?

Post autor: Niara » 3 lat temu

Jeżeli jesteś nowy albo właśnie straciłeś swoich towarzyszy w przygodzie. Szukasz ciekawych osób do pisania. Nie było Cię długo i Twój wątek umarł. Tutaj możesz napisać post w poszukiwaniu nowego towarzystwa lub po prostu przejrzeć wątek i napisać do osób, które już szukają towarzyszy.

ZASADY:
W tym temacie obowiązują trzy podstawowe zasady:

1) Zawsze używajcie w postach podanego niżej szablonu.
2) Kiedy znajdziecie już towarzystwo musicie zmienić tutaj status na NIEAKTUALNY. Koniecznie. Jeśli notorycznie będziecie zapominać zmienić status w wątku zrobi się bałagan, a moderatorzy zaczną was upominać na PW.
3) Ogłoszenia, które mają więcej niż 4 tygodnie będą usuwane, chyba że ktoś poprosi o przedłużenie tego czasu - w tym celu należy pisać do Sanayi.

Szablon postu:

Ogólne: Na samej górze piszecie ogólnie kogo szukacie, jaka jest wasza postać. Czego oczekujecie itp. To co uważacie za słuszne.

Kontakt: Tutaj dajecie znać, czy preferujecie kontakt przez PW na forum, czy może jakąś inną formę.

Częstotliwość odpisywania: Dobrze jest poinformować potencjalnych towarzyszy jak często jesteśmy w stanie odpisywać: raz na dzień, raz na trzy dni, a może raz w tygodniu.

Lokacja: Jakie miejsca na mapie wchodzą w grę, w które jesteście w stanie przybyć swoja postacią, a w które nie. Można też wpisać obojętne.

Rasa: Rasy postaci, z którymi jesteście w stanie pisać, lub te, z którymi kategorycznie wasza postać nie chce się spotkać.

Płeć: Preferowana płeć towarzyszy. Czy szukacie do wątku raczej postaci, żeńskich, a może wolicie męską przygodę.
Typ fabuły: Tutaj możecie wpisać np. walki, ucieczka, obrona, w zależności od tego czy chcecie raczej pisać spokojną sesję przy ognisku czy rzucić się w wir walki. Oczywiście można też wpisać tu znacznik: Obojętne.

Pozostałe: Tutaj rzecz jasna wpisujecie wszystko inne czego nie dało się zawrzeć powyżej, a uważacie za bardzo ważne dla fabuły i towarzystwa jakiego szukacie.

Status: AKTUALNE/NIEAKTUALNE – oczywiście kiedy szukacie wątku jako status wpisujecie AKTUALNE. Jednak kiedy znajdziecie już wątek, należy zmienić tutaj status na NIEAKTUALNE. Dlaczego? Ponieważ, w momencie kiedy go zmienicie post zostanie usunięty, dzięki temu w temacie będą widnieć zawsze aktualne ogłoszenia.

Szablon:

Kod: Zaznacz cały

[b][color=#99CCFF]Ogólne:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Kontakt:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Częstotliwość odpisywania:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Lokacja:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Rasa:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Płeć:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Typ fabuły:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Pozostałe:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Status:[/color][/b] AKTUALNE
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

Awatar użytkownika
Nessus
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 3 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nessus » 3 miesiące temu

Ogólne:
Centaur Nessus po ostatnich przygodach planuje powrót w rodzinne strony i do swojego klanu, więc pomyślałem, że trochę mu to skomplikuję i spróbuję sprawić, żeby w trakcie tej drogi powrotnej wplątał się w jakieś wydarzenia fabularne.

Kontakt:
PW (Nessus albo Samiel) lub GG (36207408).

Częstotliwość odpisywania:
Staram się, żeby współwątkowicze nie czekali długo na mój odpis, chociaż ostatnio mam trochę mniej czasu na pisanie, więc... myślę, że 3 dni (chyba, że kolejki odpisowej nie będzie, to wtedy powinno być szybciej).

Lokacja:
Siedziba klanu postaci znajduje się głęboko w Szepczącym Lesie, więc ta lokacja będzie jej celem. Wyrusza z terenu Mrocznych Dolin, ale chciałbym, żeby nowy wątek dział się gdzieś indziej. Do wyboru są: obrzeża Opuszczonego Królestwa, Góry Druidów (Smocza Przełęcz także), Równiny Andurii, a także sam Szepczący Las.

Rasa:
Właściwie to bez różnicy.

Płeć:
Także bez różnicy.

Typ fabuły:
Centaur jest wojownikiem, więc myślę, że walka z czymś/ z kimś stanowiłaby jakąś część fabuły. Może to być jakiś pościg, poszukiwania, eksploracja... ostatecznie nawet rozmowa przy ognisku.

Pozostałe:
Jak wspomniałem wyżej - Nessus po swoich przygodach kieruje się w stronę siedziby swojego klanu i głównym jego celem (aktualnie przynajmniej) jest dotarcie właśnie tam. Jeśli on i postać współwątkowicza polubią się, to z jego strony może nawet paść propozycja wspólnej wędrówki do siedzi klanu Złotookich, gdzie druga postać mogłaby być ugoszczona przez jego pobratymców.

Status: AKTUALNE

Awatar użytkownika
Gongpao
Błądzący na granicy światów
Posty: 14
Rejestracja: 2 lat temu
Kontakt:

Post autor: Gongpao » 4 dni temu

Ogólne: Gongpao trochę się zagubiła w swoich podróżach i szuka sensu życia oraz kompana, który pomoże jej go znaleźć.

Kontakt: PW

Częstotliwość odpisywania: Nie chcę tu kłamać - przez dość intensywne życie prywatne, raczej rzadko częściej niż raz na tydzień.

Lokacja: Dowolna

Rasa: Dowolna

Płeć: Dowolna

Typ fabuły: Moja postać nie należy raczej do typów wojowniczych, więc w walce użyteczna nie będzie, co nie znaczy, że jest wykluczona. Trzeba się jednak liczyć z tym, iż w takim wypadku będzie zawadzać raczej niż pomagać.

Pozostałe: Przygarnij ktoś początkującego po długiej nieobecności proszę :)

Status: NIEAKTUALNE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość