Góra PrzeznaczeniaNie masz z kim pisać?

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów

Rola

Ranga: administrator.png
Kontakt:

Nie masz z kim pisać?

Post autor: Niara » 3 lat temu

Jeżeli jesteś nowy albo właśnie straciłeś swoich towarzyszy w przygodzie. Szukasz ciekawych osób do pisania. Nie było Cię długo i Twój wątek umarł. Tutaj możesz napisać post w poszukiwaniu nowego towarzystwa lub po prostu przejrzeć wątek i napisać do osób, które już szukają towarzyszy.

ZASADY:
W tym temacie obowiązują trzy podstawowe zasady:

1) Zawsze używajcie w postach podanego niżej szablonu.
2) Kiedy znajdziecie już towarzystwo musicie zmienić tutaj status na NIEAKTUALNY. Koniecznie. Jeśli notorycznie będziecie zapominać zmienić status w wątku zrobi się bałagan, a moderatorzy zaczną was upominać na PW.
3) Ogłoszenia, które mają więcej niż 4 tygodnie będą usuwane, chyba że ktoś poprosi o przedłużenie tego czasu - w tym celu należy pisać do Sanayi.

Szablon postu:

Ogólne: Na samej górze piszecie ogólnie kogo szukacie, jaka jest wasza postać. Czego oczekujecie itp. To co uważacie za słuszne.

Kontakt: Tutaj dajecie znać, czy preferujecie kontakt przez PW na forum, czy może jakąś inną formę.

Częstotliwość odpisywania: Dobrze jest poinformować potencjalnych towarzyszy jak często jesteśmy w stanie odpisywać: raz na dzień, raz na trzy dni, a może raz w tygodniu.

Lokacja: Jakie miejsca na mapie wchodzą w grę, w które jesteście w stanie przybyć swoja postacią, a w które nie. Można też wpisać obojętne.

Rasa: Rasy postaci, z którymi jesteście w stanie pisać, lub te, z którymi kategorycznie wasza postać nie chce się spotkać.

Płeć: Preferowana płeć towarzyszy. Czy szukacie do wątku raczej postaci, żeńskich, a może wolicie męską przygodę.
Typ fabuły: Tutaj możecie wpisać np. walki, ucieczka, obrona, w zależności od tego czy chcecie raczej pisać spokojną sesję przy ognisku czy rzucić się w wir walki. Oczywiście można też wpisać tu znacznik: Obojętne.

Pozostałe: Tutaj rzecz jasna wpisujecie wszystko inne czego nie dało się zawrzeć powyżej, a uważacie za bardzo ważne dla fabuły i towarzystwa jakiego szukacie.

Status: AKTUALNE/NIEAKTUALNE – oczywiście kiedy szukacie wątku jako status wpisujecie AKTUALNE. Jednak kiedy znajdziecie już wątek, należy zmienić tutaj status na NIEAKTUALNE. Dlaczego? Ponieważ, w momencie kiedy go zmienicie post zostanie usunięty, dzięki temu w temacie będą widnieć zawsze aktualne ogłoszenia.

Szablon:

Kod: Zaznacz cały

[b][color=#99CCFF]Ogólne:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Kontakt:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Częstotliwość odpisywania:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Lokacja:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Rasa:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Płeć:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Typ fabuły:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Pozostałe:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Status:[/color][/b] AKTUALNE
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

Awatar użytkownika
Nessus
Szukający drogi
Kontakt:

Post autor: Nessus » 1 miesiąc temu

Ogólne:
Centaur Nessus po ostatnich przygodach planuje powrót w rodzinne strony i do swojego klanu, więc pomyślałem, że trochę mu to skomplikuję i spróbuję sprawić, żeby w trakcie tej drogi powrotnej wplątał się w jakieś wydarzenia fabularne.

Kontakt:
PW (Nessus albo Samiel) lub GG (36207408).

Częstotliwość odpisywania:
Staram się, żeby współwątkowicze nie czekali długo na mój odpis, chociaż ostatnio mam trochę mniej czasu na pisanie, więc... myślę, że 3 dni (chyba, że kolejki odpisowej nie będzie, to wtedy powinno być szybciej).

Lokacja:
Siedziba klanu postaci znajduje się głęboko w Szepczącym Lesie, więc ta lokacja będzie jej celem. Wyrusza z terenu Mrocznych Dolin, ale chciałbym, żeby nowy wątek dział się gdzieś indziej. Do wyboru są: obrzeża Opuszczonego Królestwa, Góry Druidów (Smocza Przełęcz także), Równiny Andurii, a także sam Szepczący Las.

Rasa:
Właściwie to bez różnicy.

Typ fabuły:
Centaur jest wojownikiem, więc myślę, że walka z czymś/ z kimś stanowiłaby jakąś część fabuły. Może to być jakiś pościg, poszukiwania, eksploracja... ostatecznie nawet rozmowa przy ognisku.

Pozostałe:
Jak wspomniałem wyżej - Nessus po swoich przygodach kieruje się w stronę siedziby swojego klanu i głównym jego celem (aktualnie przynajmniej) jest dotarcie właśnie tam. Jeśli on i postać współwątkowicza polubią się, to z jego strony może nawet paść propozycja wspólnej wędrówki do siedzi klanu Złotookich, gdzie druga postać mogłaby być ugoszczona przez jego pobratymców.

Status: AKTUALNE

Awatar użytkownika
Berenguer
Zbłąkana Dusza
Kontakt:

Post autor: Berenguer » 2 tygodnie temu

Ogólne:
Otóż czas rzucić złodzieja w wir przygody. Pokrótce mówiąc, Vidocq ma kryminalną przeszłość, lecz jak na razie "ukrywa się" w roli kupca, chcąc uciec i ukryć się przed dawnymi kompanami, a także zacząć żyć z czystą kartą. Głównym miejscem jego działania jest Meot, ale Berenguer podróżuje do miast bliższych i dalszych, szukając nowych towarów i kontaktów. Jednakże przy tak "znamienitej" przeszłości, nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć. W końcu ktoś może rozpoznać w niepozornym kupcu w średnim wieku znanego złodzieja i uciekiniera, czy to straż miejska, czy to ktoś z półświatka, i to niekoniecznie może być ktoś, kto życzy dobrze Vidocqowi...
Ogólnie mówiąc, poszukuję osoby/osób związanej z półświatkiem w jakikolwiek sposób (preferowane, wprowadzi to w wątek nieprzewidywalność), bądź takiej, która nie boi się być wplątana w przygody, przez które można wpaść w konflikt z prawem. Więcej szczegółów poniżej.

Kontakt: PW - Berenguer lub Eavan.

Częstotliwość odpisywania:
1-3 odpisów tygodniowo, w miarę możliwości.

Lokacja:
Demara. Berenguer ma w planach rozejrzenie się po mieście i targu, by później wrócić z nowinkami do Meot.

Rasa:
Dowolna.

Typ fabuły:
Jak wspomniałam wyżej, sam złodziej ma w planach rozejrzenie się po Demarze. Jednak mam w planach wplątanie złodzieja w konflikt, związany z jego przeszłością. W skrócie: przestępcy w Demarii i ich sojuszników zaczynają się rozzuchwalać i coraz bardziej rozszerzają swe wścibskie łapska po kolejne skarby, jak i na nowe rejony, co przeszkadza ich wrogom. Co ciekawsze, w środku tych wydarzeń nagle pojawia się ktoś, kto teoretycznie w ogóle nie powinien tu być - Berenguer Sauvageau, złodziej sławny ze swych wyczynów w półświatku. Jednak wiele lat temu upozorował swoją śmierć, by zacząć życie na nowo, i starał się unikać wszelkich miejsc, gdzie mógłby być rozpoznany - co bywa trudne. Ktoś w końcu rozpoznaje w nim tego, kim jest (a raczej był) i jakby przypadkiem wplątuje złodzieja w aferę, co rozjusza mężczyznę i rozpoczyna on prywatną krucjatę przeciw przestępcom, sam nie uciekając się od sposobów, za które mógłby stanąć przed wymiarem sprawiedliwości.

Pozostałe:
Jak widać wyżej, fabuła może być zakręcona. Rozpocznie się niewinnie, a jak to się skończy - nie wiadomo. :) Nawet jeśli postać nie będzie związana z takimi typami spod ciemnej gwiazdy, a w trakcie fabuły mój towarzysz (bądź towarzysze) będzie miał pomysł na namieszanie w tym wszystkim, jestem otwarta.

Status: AKTUALNE
Broń: Schiavona | Sztylet
Towarzysz: Ślepun
Sygnet: Pierścień zrozumienia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”