Góra PrzeznaczeniaPoszukiwany/Poszukiwana

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Infinis
Szukający drogi
Kontakt:

Poszukiwany/Poszukiwana

Post autor: Infinis » 3 lat temu

Witaj Forumowiczu!

W tym temacie pojawi się coś, czego na forum jeszcze nie było.
Od dziś, każdy kto ma na to ochotę, może wpisać tutaj postać, której poszukuje. Jeśli potrzebujesz siostry dla swojej postaci, brata, przyjaciela, chcesz by inny gracz mógł w jakiś sposób połączyć swoją postać z historią Twojej, nie krępuj się i napisz.

Dodatkowo ten temat będzie pomocą dla tych, którzy mają ochotę na stworzenie nowej postaci, a nie bardzo wiedzą od czego zacząć czy kim grać.

Jeśli zdecydujesz się na wpisanie swoich poszukiwań, proszę o umieszczenie podstawowych informacji:

Poszukuję: brata, siostry, rodziców, przyjaciela, miłości, wrogów etc.
Rasa: dzięki tej informacji innym będzie łatwiej.
Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: czyli jakiej relacji oczekujesz. Jeśli np. kontakt pomiędzy dwoma postaciami został zerwany, to dlaczego. Możesz również wpisać jakie nastawienie wobec postaci ma Twój bohater. Zawrzyj w tym miejscu to co uważasz za najważniejsze.
Informacje dodatkowe: wszystko to co może być przydatne i dla Ciebie, i dla osoby, która podejmie się wyzwania. Może to być chociażby wiek, zdolności magiczne etc.

Jeżeli znajdziesz już kogoś, proszę o wpisanie tego w poście wpisowym, ponieważ nieaktualne propozycje będą usuwane.

Pozdrawiam,
Czarne Skrzydło

Awatar użytkownika
Gavin
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Nagrody: [img]http://granica-pbf.pl/images/gwiazdki.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Gavin » 3 lat temu

Poszukuję: przyjaciela ze szkolnych lat mojej postaci
Rasa: obojętnie, byle nie niebianie/ piekielni, raczej nie będą pasować
Opis relacji: To starzy, dobrzy przyjaciele. Krótkie jego opisy - ma na imię Wiktor - są zapisane w historii mojej postaci. Byli przyjaciółmi w akademii.
Dodatkowe informacje: Znali się z akademii magicznej, więc dobrze byłoby, gdyby zdolności magiczne posiadał. Wiek - raczej młody.

Awatar użytkownika
Awel
Mieszkaniec Sennej Krainy
Kontakt:

Post autor: Awel » 3 lat temu

Poszukuję: mentora, nauczyciel magii
Rasa: dowolna, obdarzona magicznymi zdolnościami
Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: Awel poszukuje przewodnika który pomoże jej okiełznać drzemiące w niej moce, a przy okazji byłby zdolnym zdjąć wiszącą nad czarodziejką klątwę. W zamian ofiaruję lata wiernej służby, poszanowanie i niemalże ślepe wykonywanie powierzonych Bryzie zadań. Dodatkowe cechy spajające relację uczeń – mistrz, to podziw, strach i chęć wykorzystania drugiej osoby.
Informacje dodatkowe: Z racji wzajemnych stosunków postać mentora powinna być dużo silniejsza od Bryzy (co akurat nie jest specjalnie trudne). Charakter wewnętrzny poszukiwanego mistrza najlepiej jakby był zły, jako że samej Awel daleko do anioła.

Awatar użytkownika
Siglind
Błądzący na granicy światów
Kontakt:

Post autor: Siglind » 3 lat temu

Poszukuję: nauczycielki, mentorki
Rasa: smok, smoczyca
Krótki opis: Wychowała mnie czarodziejka Siglind, więc nie miałam od kogo nauczyć się w pełni być smokiem.
Potrzebuje osoby, którą mogłąbym wpisać, jako swoją nauczycielkę i mentorkę do KP.

Informacje dodatkowe:
magia: posiada chociaż podstawowe zdolności magiczne
zakończenie znajomości: rozstałyśmy się w dobrych stosunkach, kiedy razem z Siglind musiałam już wyruszać w dalszą podróż.
Więc w razie ponownego spotkania konieczna byłaby tęsknota i przyjaźń :)

Loria
(proszę o kontakt Pw na główne konto Siglind i dlatego też z tego konta wysyłam wiadomość)

Awatar użytkownika
Meira
Kontakt:

Post autor: Meira » 3 lat temu

Poszukuję:
        Brata.
Rasa:
        Oryginalnie człowiek, ale może być i przemienionym, zmiennokształtnym lub w ostateczności zjawą.

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami:
        Matka obydwojga zmarła kilka dni po narodzinach Meiry, za co brat obwiniał częściowo dziewczynę. Toteż często jej dokuczał, ale mimo wszystko relacja między nimi była jak najbardziej pozytywna, choć poglądy obydwu postaci znacznie się różniły. Można by nawet powiedzieć, że dla Meiry był w pewnym sensie autorytetem. Brat niby szanował rodzinne tradycje, ale jednocześnie nie uważał, by miały go wiązać w jakikolwiek sposób, podobnie jak klątwa, za co prababka często go ganiła i z nią faktycznie się nie lubili. Założyłam, że Meira miała około jedenastu-dwunastu lat, kiedy opuścił on wraz z ojcem miejsce, które zamieszkiwali. W tym punkcie kontakt między nimi zupełnie się urwał, bo ani jeden, ani drugi, nigdy nie powrócili, a dziewczyna nie mogła ich nawet zlokalizować. Co się z nimi stało? To zależy od osoby, która przygarnie tę postać.

Informacje dodatkowe:
        Generalnie brat do szczęścia nie był mi potrzebny, powstał jako jedna z motywacji dla Meiry do ruszenia w szeroki świat i ewentualnego wykorzystania kiedyś w fabule. Jednak stwierdziłam, że ma spory potencjał jako podstawa na postać i być może kogoś zainteresuje. Jeśli chodzi o moje uwagi co do niego, to mam ich kilka:
  • brat jest starszy, a więc musi mieć co najmniej 28 lat,
  • do momentu odejścia ćwiczył magię ducha, a później co tam chcecie,
  • jeśli byłby:
    • człowiekiem, to jak najbardziej obowiązuje go klątwa(chyba, że znalazł sposób na jej zdjęcie), którą obłożona jest i Meira, reszta jest dowolna,
    • zmiennokształtnym – jak wyżej,
    • przemienionym – tu jest myślę najwięcej możliwości, bo magiczne „bum” mogło pozbawić go klątwy, czy ją zmodyfikować,
    • zjawą – martwych klątwa nie dotyczy, bo są... martwi. Już się wycierpieli. c:
        Ogólnie rzecz biorąc jest to postać, która pogardzała ową klątwą, więc jak najbardziej mógłby chcieć się jej pozbyć. Poza tym myślę, że byłby to ktoś raczej w typie buntownika, który nie lubi jak mu się mówi co ma robić. Może i przy tym miałby w sobie coś z hedonisty? Niby można go było zaliczać do tych dobrych, ale zdarzyć się mogło, że podążył inną ścieżką? Być może nawet miał styczność z nekromancją i zainteresowała go bardziej niż to, czego uczyli się do tej pory? A może i wyrósł z niego uczynny aniołek? Wszystko to, to luźne wytyczne, propozycje i jak najbardziej jestem za tym, by przy nim pokombinować, jeśli znajdzie się jakiś chętny. Mogę nawet zaproponować kilka obrazków na avatar, które zainspirowały mnie do napisania tego ogłoszenia, choć oczywiście ich nie narzucam. A, imię też możecie mu nadać jakie chcecie, o!

Status:
        AKTUALNE.

Poza tym jestem otwarta na wszelkie propozycje powiązania obydwu moich postaci z innymi, jeśli ktoś miałby jakieś ciekawe pomysły. c:

Awatar użytkownika
Snowid
Zbłąkana Dusza
Kontakt:

Post autor: Snowid » 2 lat temu

Obrazek

Żyj tak aby umierać ze spokojem

Poszukuję: Rywala

Rasa: Wampirzyca (człowiek)

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: Zbierałem się bardzo długo do wstawienia tego ogłoszenia, ponieważ jakoś nie czuje by ktoś, pałał sympatią do niej, ale... pomysł to wciąż pomysł. Stworzyłem ją przypadkiem podczas tworzenia historii, a później z zamysłem umieszczenia jej w swojej kampanii jako npca. Jednakże, uważam, że sam koncept jest dobry i może przypadnie komuś do gustu. Dziewczyna jest w tym samym wieku co Snowid lub młodsza (zależnie od preferencji) i wczesne dzieciństwo spędziła na folwarku Szawgoczów w Opuszczonym Królestwie. Jak każdy mieszkaniec tej osady wychowywana była na osobę dobrą, honorową oraz żyjącą w przeświadczeniu, że magia jest podła, zgubna i sieje wyłącznie zniszczenie. Szawgoczowie od niepamiętnych czasów wypędzali uzdolnione magicznie dzieci, mając w pamięci upadek Królestwa. W niej również zaszczepiono wszystkie cechy ostatnich mieszkańców zniszczonego Królestwa. Rodzice ją kochali, ale nie mogli przewidzieć, że sama stanie się ofiarą magii. Jej przekleństwo wyszło na jaw, gdy dziewczę przez przypadek spaliło gestem dłoni stodołę.
Snowid zgodnie z tradycją kazał ją wypędzić i wymazać ze spisu ludności - skazując dziecko na samotną tułaczkę po świecie bez pochodzenia. Trudno mi sobie wyobrazić co przeżywa osoba, od której momentalnie odwracają się wszyscy bliscy - włączając w to rodziców (bolała ich utrata córki, ale dobro ojczyzny było w ich odczuciu ważniejsze). Wydarzenia te odcisnęły na niej dotkliwe piętno, a karta losu wcale nie zamierzała się odwrócić. Tułaczka trwała kilka dni i szargana całym wachlarzem negatywnych emocji winna zginąć z wycieńczenia, jednakowoż tak się nie stało. Odnalazł ją potężny wampirzy lord z Maurii (imię i nazwisko dowolne), który dostrzegł w niej potencjał magiczny i postanowił zamienić w wampira. Kolejne etapy życia spędziła jako jego uczennica/podopieczna i ten etap mam nieopisany, więc wszystko leży w gestii gracza.

Niezmienna pozostała jedynie ciągła degeneracja postaci, którą wciąż toczyła gorycz i świadomość, że znała tożsamość winowajców, którzy zamienili ją w potwora? Pałała, rządzą zemsty, aż do chwili, gdy nadszedł długo oczekiwany dzień sądu. Została wysłana przez swego Pana, który zażądał od niej odebrania Snowidowi Chłeptacza. Przybycie dziewczyny skończyło się jedną wielką masakrą całej osady i jej opis znajduje się w mojej KP. Wampirzyca wybiła całą ludność, wyssała do cna żonę Snowida oraz zabiła jego dzieci - nie wykończyła samego włodarza, ponieważ chciała, żeby oszalał od cierpienia a do szybkiej śmierci, prowokował ją on sam.
Nie udało się jej odzyskać artefaktu, za co została podle ukarana - w mojej wersji npca nie daje sobą pomiatać i zabija ciemiężcę, przejmując cały jego dorobek.

Potężny wampir od lat próbował pozbyć się kogoś z Triumwiratu i wejść na jego miejsce. W tym celu rekrutował agentów, toczył polityczną grę o władzę, poszerzał ziemię i dostarczał zasoby dla kraju (zwłoki do wojska, ludzi dla krwi, umowy handlowe). Jego poglądy często się jednak kłóciły z panującymi w mieście, ale poprzez zdobywanie przychylności przekonywał do swoich racji coraz więcej wampirów. Jego zdaniem śmiertelne rasy jak ludzie oraz elfy nadają się wyłącznie do roli trzody oraz niewolników. Skoro nieumarli mieli niepodważalną supremację, to czemuż mieli traktować podłych ludzi sprawiedliwie. Nie muszę ukrywać, że podobną ideologię zaszczepił bohaterce. Zamierza kontynuować jego dzieło wyłącznie dla siebie. Po trzech latach (czasy aktualne) dojdą do niej słuchy, że niejaki Snowid organizuje ludzi pod swym sztandarem w celu odtworzenia starożytnego Bractwa. Spodziewała się, że jej "kat" już dawno skonał, a tu proszę, nie tylko przeżył, ale miał się całkiem dobrze i jest w posiadaniu wampirzego artefaktu. Mając go, zdobyłaby wielką moc i szacunek całego świata wampirów.

Informacje dodatkowe: Wampirzyca musi posiadać możliwie trupiobladą cerę, jasne/czerwone oczy, ciągoty do sadyzmu oraz ideologię swego Pana. Ponadto nie posiada lewej piersi lub ma, ale brutalnie pokiereszowaną - w obu przypadkach czuje się z tym źle i wstydzi pokazywać górną partię ciała (pamiątka po starciu ze Snowidem). Nie jest to delikatna panienka, ale nieustępliwa wojowniczka korzystająca z destrukcyjnych czarów. Resztę można wyczytać z opisu, a poza tym inne cechy charakteru pozostawiam Tobie (może zmagać się z wewnętrznymi problemami, gdyż nie urodziła się podła i okrutna. Może sobie zdawać sprawę ze swojej potworności, ale nie chce jej zaakceptować, żeby się nie pogrążać). Na pewno nie jest to postać dobra, ale zła? Kto jest w tej historii zły, pokrzywdzony, prawy, dobry zależy od przekonań i gustu. Nie jest to lekka kreacja do przełknięcia, ale ma w sobie spory potencjał do wykorzystania. Posiada unikalną zdolność, która pozwala jej się przeistoczyć w trzykrotnie większe od siebie krwiożercze wampirze monstrum z błoniastymi skrzydłami, pyskiem nietoperza, bladą śliską skórą i morderczymi ślepiami. Forma wzmacnia jej zdolności fizyczne, głód krwi oraz nieznacznie magię.

Av1
Av2
Av3
Av4
Bajer do podpisu lub wykorzystania w temacie
Av5
Av6
Obrazki są rzecz jasna do obrobienia, preferowałbym te, ale wiem, jak to jest z gustami, więc mogą być inne, ale należy uwzględnić zamieszczone wskazówki/styl. Jeżeli są jakieś pytania, pomysły, to zapraszam na PW.

AKTUALNE

Awatar użytkownika
Konrad
Kontakt:

Post autor: Konrad » 2 lat temu

Poszukuję: Kogoś, kto w przeszłości mógł zaopiekować się świeżo strąconym Aniołem, który próbuje odnaleźć się w piekielnych czeluściach
Rasa: Piekielni - Diabły, Upadłe Anioły i Pokusy
Krótki opis: Świadom zagrożenia, jakie niesie nienawiść Aniołów i Diabłów, Konrad zaraz po przybyciu do Piekieł obawiał się o swoje życie. Dlatego też poszukiwał sojusznika, który nie tylko wprowadziłby go w tutejszą hierarchię, ale również zapewniłby mu ochronę przed potencjalnym łowcą trofeów. Kogoś, kto mógłby wykorzystać go jako majordoma, ambasadora...
Dodatkowe informacje:
- Jest to relacja, która rozpoczęła się 150 lat temu i trwała przez jakieś 50-60 lat. Wiek Twojej postaci ma więc duże znaczenie.
- Jako że służba jest zakończona, pozostaje ustalić, w jaki sposób znajomość się rozwinęła. Od sojuszu między dwoma członkami piekielnego społeczeństwa, przez urwanie kontaktu, po otwartą wrogość. W końcu odejście z pracy można potraktować jako zdradę.
Status: AKTUALNE.

Poszukuję: Dawnego przyjaciela
Rasa: Anioł Światłości
Krótki opis: Poszukuję kogoś, kto byłby przyjacielem Konrada z czasów, gdy ten jeszcze służył Niebiosom. Kogoś, do kogo Barbatos mógłby mieć żal za pozostawienie go, gdy ten został wyrzucony z anielskiej społeczności. Kogoś, kogo Barbatos chciałby przeciągnąć na swoją stronę, bo za nim tęskni. Ale również kogoś, z kim będzie walczyć, jeśli będzie musiał - chociaż z ciężkim sercem.
Dodatkowe informacje:
- Nie narzucam emocji, jaką poszukiwany powinien w tym momencie darzyć Konrada. Możemy krzyżować miecze, możemy staczać batalie słowne. Wszystko zależy od tego, jaki Twoja postać ma stosunek do kogoś, kto gardzi postawą służebną wobec kogokolwiek (czyli Pana), jak i chce zdobyć władzę równą władzy Pana.
- Jeśli grasz kobietą i taka Twoja wola, przyjaźń możemy zamienić na miłość. Nie zmieni to w najmniejszym stopniu konceptu.
Status: AKTUALNE.
Jeśli jesteś Piekielnym i poszukujesz relacji na poziomie politycznym, również możesz napisać. Coś wymyślimy.

Awatar użytkownika
Hemsey
Zbłąkana Dusza
Kontakt:

Post autor: Hemsey » 2 lat temu

Poszukuję: kogoś z dalekiej przeszłości, kto będzie związany z zapomnianym rozdziałem życia Hemseya.

Rasa: człowiek.

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: wszystko zależy od Twojego pomysłu na postać. Najważniejsze, żeby ON (lub ONA) pozostawał ściśle powiązany z dzieciństwem Hemiego, jeszcze sprzed porwania. Być może chodzi o przyjaciela rodziny? A może to ktoś z przyszywanego rodzeństwa mężczyzny? Poczęty wskutek gwałtu i narodzonego na przekór przeznaczeniu przez ocalałą z rodzinnej rzezi matkę Umbera, braciszek? Nie chcę narzucać zbyt wiele ponieważ możliwości jest bardzo dużo. Więc jeżeli ktoś ma ochotę stworzyć nowiutką postać bądź widzi, że jego już istniejący bohater/bohaterka mają szansę znać bruneta - resztę obgada się w prywatnych wiadomościach.

Informacje dodatkowe: Trudno określić szczegóły, ale do tragedii rodu Umber doszło mniej więcej 32 lata temu. Co za tym idzie, gdyby ktoś pokusił się na przyjaciela z dzieciństwa musiałby on mieć nie mniej niż 35 lat. W przypadku zaginionego brata/siostry wiek to 32/33 wiosny.

W razie pytań etc. zapraszam na PW :>

Awatar użytkownika
Valerija
Zbłąkana Dusza
Kontakt:

Post autor: Valerija » 1 rok temu

Poszukuje w zasadzie dwóch postaci z historii Valeriji, informacje poniżej:

Poszukuję: Medyczki z Adrionu - przyjaciółki królowej

Rasa: Najchętniej elfka, może czarodziejka, może niebianka, a nawet naturianka no i rzecz jasna może to być też człowiek.

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: Tutaj dam obszerny cytat z historii: Było trudno. Bardzo trudno. Medyczkę z Adrionu zatrudniono na stałe w zamku. Posłańcy jeździli do Adrionu po zioła, które przywiozła dziewczyna. Valerija bez nich traciła ducha i wolę życia. Esti, bo tak miała na imię zielarka, stała się przyjaciółką i powierniczką młodej królowej. Dużo ze sobą rozmawiały o życiu, o chorobie, o bólu, o cierpieniu, a nawet o odejściu z tego świata. Esti nie naciskała na Valeriję, po prostu słuchała i starała się udzielać rad, jeśli potrafiła. Nie zmuszała jej do zwierzeń, po prostu siedziała przy dziewczynie, czytała jej książki, przynosiła zioła i inne leki. Początkowo cały dwór był bardzo nieufny wobec Esti. Jej zioła sprawdziło kilku medyków i czarodziejów nim w ogóle uznano, że można je podać królowej. Prześwietlono całą przeszłość medyczki. Przesłuchano ją kilka razy niczym zbrodniarkę, ale ostatecznie dopuszczono ją do władczyni. Esti była bardzo samotna, ona również straciła rodziców. Kiedyś była adriońską księżniczką, ale jej rodzice zachorowali bardzo ciężko. Majątek sprzedano by ratować ich życie, by stać ich było na czarodziejów i leki. Esti została zielarką jeszcze zanim jej rodzie zachorowali. Próbowała im pomóc, ale nie potrafiła. Kiedy umarli trafiła pod skrzydła pewnej magini, która była na usługach dworu. Dzięki temu miała gdzie mieszkać i od kogo się uczyć. O chorobie melancholii dowiedziała się do swojej nauczycielki i zaczęła badać te chorobę. Zioła, które znalazła na dnie jaskini zbadała pod każdym kątem i zaczęła próbować ich na ludziach, którzy skarżyli się na zły nastrój. Ku jej zaskoczeniu, zaczęły pomagać. Esti urządziła w lochach zamku hodowlę tych roślin. Musiały mieć chłodno, ciemno i wilgotno. Kobieta nie wiedziała dlaczego mimo ciemności rośliny wyrastają, ale tak się działo, po prostu. Odkryła także, że najlepiej działają kwiaty tej rośliny, które niestety kwitły tylko raz na pół roku i to jedynie przez kilka dni. Esti starała się pomagać każdemu w potrzebie, ale kiedy dowiedziała się o żałobie królowej Irrasil postanowiła ruszyć w podróż. Dlaczego? Dlatego, że sama straciła rodziców i została sama na świecie. Postanowiła, że musi pomóc młodej królowej. Nie chciała zostawać w królestwie, chciała wrócić, ale jej podopieczna była w gorszym stanie niż się spodziewała. I tak Esti i Valerija zostały przyjaciółkami

Informacje dodatkowe: Myślę, że cytat powyżej wyjaśnia wszystko. A co do imienia, to można je zmienić, chociaż Esti bardzo mi się podoba, to może być skrót od Estera, albo Estella. No ale to można dogadać, tak myślę.
Poszukuję: Zielarki z Irrasil - przyjaciółki dla Lerki

Rasa: Człowiek, naturianka, elfka. Nie może być czarodziejką, gdyż umyśliłam sobie, że nie będzie miała jakiś dużych mocy, będzie raczej bazować na samym zielarstwie, ewentualnie na jakiś lekkich mocach.

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: Od wielu lat są przyjaciółkami. Jak się poznały można dogadać. Na pewno na jednej z szalonych wypraw w miasto naszej Lerki. Zielarka na razie nie ma imienia, więc można tutaj sobie pokombinować. Ma swój sklep zielarski w jakiejś kamienicy, sklep, czy też gabinet medyczny jest na dole, a nad nim znajduje się jej mieszkanie. W momencie zamachu na pałac Lerka była właśnie u niej. Bardzo się lubią, są jak siostry. W pewnym momencie zielarka oczywiście dowiedziała się, że ma do czynienia z księżniczką, ale nie traktowała jej ani lepiej ani gorze, po prostu nadal kochała ją jak siostrę. Czy zielarka ma jakąś rodzinę? Nie wiem, może mieć, może nie mieć, tego nie określiłam w historii. W tej postaci jest naprawdę ogrom możliwości.

Informacje dodatkowe: Nie daję linka do avatara bo nie wiadomo jaką będzie rasą, ale jak cos to mam stos avatarów na każdą okazję :)

Awatar użytkownika
Kuna
Kontakt:

Post autor: Kuna » 1 rok temu

Poszukuję: Rodziców Kuniastej
(Na ojca być może zgłosi się Lasotnicki... ale jest taki niezdecydowany! To przez tę odpowiedzialność...)

Rasa: Czarodzieje

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: Nie zna ich x'3 Więc... jest neutralna xD Choć różnie może chwilami o nich myśleć.

Informacje dodatkowe: Niedługo po urodzeniu Kuna trafiła do sierocińca w Nowej Aerii i tam się wychowała. Nie wie jakiej jest rasy i nie ma żadnych informacji o swoich rodzicach, choć w sumie mogłaby coś mieć (np. naszyjnik, inicjały na kocyku, coś mniej lub bardziej standardowego... nawet tatuaż na plecach mogę dodać xD)
Nie planuję napisać czemu została oddana, więc tu pełna dowolność. Jako, że czarodzieje to czarodzieje nie muszą być chyba nawet jakoś bardzo podobni. Warto zwrócić uwagę na różne 'tajemnicze' skazy Kuny takie jak 'ludzka aura' czy słaby jak na czarodziejkę zmysł magiczny. Można to zawsze jakoś wykorzystać i przy okazji wyjaśnić ~
,,ha Kuna! ma tata" ~ Frigg xD

Awatar użytkownika
Noa
Szukający drogi
Kontakt:

Post autor: Noa » 1 rok temu

Poszukuję: Właściciela/adoratora z przeszłości.

Rasa: Najlepiej coś długowiecznego, bo spotkać mogli się 56-36 lat temu. (Lubię wampiry ~)

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: Hmm... do obgadania x3 Z mojej strony liczę na zainteresowanie Noą (jako niewolnikiem, sługą, ozdobą, wyznacznikiem prestiżu, kochankiem, artystą - do wyboru), a sama mogę zaoferować Noę xD. Póki co wątkowo jest dhampirek zajęty, ale w przyszłości fajnie byłoby ich spotkać (może w wątku na 3 osoby? Zobaczę, czy ktoś się do półchłopca w ogóle zgłosi xD) Jako jednak, że trochę by minęło to nie wykluczam żadnych żon, kochanek czy innych niewolników po drodze - po prostu Noa kiedyś u niego był i jakby się spotkali ponownie chciałby go gość może jednak odzyskać. Noamenim miał wielu właścicieli po drodze i różnie był traktowany, a obecnie teoretycznie już niewolnikiem nie jest - więc byłoby trochę zabawy ze spotkaniem i ustaleniem kto komu co i dlaczego. Będę zadowolona jeżeli poszukiwanemu przeze mnie 'byłemu' będzie zależało tylko na umiejętnościach Noi i będę zadowolona jeżeli będzie pożądał jego samego. Grunt, by nie był obojętny na jego pojawienie się. W swoim wątku mógłby go wspominać lub nie - jak będzie mu pasować. Może nawet o nim nie pamiętać...
Nie wiem kiedy trafiłaby się okazja do pisania (bardzo zależy od tego kto się zgłosi i jakie będzie mieć chęci), więc na razie traktuję to jako zbieranie powiązań x3

Informacje dodatkowe: Zależnie od wspólnej historii Noa może żywić bardzo różne uczucia do tego osobnika, ale ogólnie to dość kapryśne stworzenie, więc mógł się zmienić pod wpływem lat (to znaczy - nie jestem w stanie przewidzieć jak to wyjdzie - nie odpowiadam za niego! rotfl )
Pisałam domyślnie o mężczyźnie, ale byłą właścicielką/wielbicielką mogła być także kobieta. Z tym, że z mężczyzną wyczuwam, że większe cyrki będą, bo kobieta łatwiej mogłaby chwycić dhampirka za serce i jeszcze by mu się u niej podobało xD
W przypadku adoratora/adoratorki Noa mógłby ich nawet nie znać - to raczej inni znali jego, a on występował lub służył. Ale wystarczyłoby wspomnieć o przeszłości i już by się nachmurzył jak należy <3
Louin - 155 cm (niech go!), morski elf, chłopak (nie Noi - chodzi o płeć).
Her i Nuko - koci (?) towarzysze (?) chłopców (?).

,,Bo chyba płeć robi jakąś różnicę, nie? No chyba, że mówimy o Noanie? Noii? Noem? Jak to się odmienia!?" (Conan <3)

,,Tak czy siak już współczuję naszym bohaterom :D Będzie ekstra!" (Hashira o wątku Yvy i Noi xD)

Awatar użytkownika
Saskia
Zbłąkana Dusza
Kontakt:

Post autor: Saskia » 8 miesiące temu

Poszukuję: Matki Saskii, starszej od niej czarodziejki, która zajęła się szkoleniem córki, gdy odkryła że ta umie kontaktować się ze światem duchów.

Rasa: Czarodziejka

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: Myślę, że ich relacja była pozytywna, przynajmniej przez większość czasu. Matka wychowywała Saskię przekazując jej swoje wartości, a gdy dziewczynka zaczęła widzieć duchy i wykazywać uzdolnienie w magii astralnej, postanowiła nauczyć ją wszystkiego co umie i znaleźć dla niej odpowiednich mentorów, by ta mogła zostać egzorcystką/szamanką. Saskia opanowała magię ducha, demonów, porządku, istnienia i energii. Matka mogła pomagać jej we wszystkich lub części z tych dziedzin i nadzorować jej naukę u innych magów.

Informacje dodatkowe
: Po zapewnieniu Saskii odpowiedniej edukacji ich drogi mogły się po prostu rozejść albo mogła nastąpić między nimi jakaś poważna kłótnia - jestem otwarta na pomysły w tym temacie :)

Edit: Poszukuję także: Magów i szamanów biegłych w magii ducha i demonów, u których Saskia mogła się szkolić :) Dziewczyna podróżowała po całej Alaranii, więc mogła trafić w najróżniejsze miejsca.

Awatar użytkownika
Emigo
Kontakt:

Post autor: Emigo » 6 miesiące temu

Poszukuję: Przyjaciela Emigo, który posiadałby sporą wiedzę magiczną i był jego starym, dobrym znajomym sprzed lat, kiedy jeszcze podróżował za młodu po krainach jako poszukiwacz przygód.

Rasa: Dowolna

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: Przyjaciele, którzy podróżują razem od czasu do czasu i często wymieniają się spostrzeżeniami w swoich dziedzinach. Np. Emigo wyjaśnia dla czego służba woskowa niesie za sobą tylko śmierć, a wiedza taktyczna przydaje mu się najczęściej do grania w szachy, a jego przyjaciel dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi właściwego używania magi itp.

Informacje dodatkowe: Przyjaciel Emigo musi znać się na magi w dość szerokim zakresie, lub chociaż mieć z nią styczność i dawać oznaki rozumienia jej sensu. Możliwe jest także, że osoba ta mogła utracić swoje zdolności magiczne i obecnie nie jest w stanie ich rzucać, co nie wykluczyło by, że wciąż pamięta ona o swojej przeszłości maga.

Awatar użytkownika
Quidditch
Kontakt:

Post autor: Quidditch » 1 miesiąc temu

Poszukuję: Osobę będącą stworzycielem Quidditch'a i która zawarła kontrakt z jego rodzicami.
Rasa: Najlepiej demony albo piekielni .
Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: Znienawidzona przez chłopca osoba, która posiada wielką moc i od której Quid domaga się "zwrotu" swoich rodziców.
Informacje dodatkowe: Istoty złe będą najlepszą opcją by Quid walczył ze swoim dziedzictwem, bowiem chłopak ma w sobie ukrytą moc (choć o tym jeszcze nie wie).

Awatar użytkownika
Kaitlynn
Zbłąkana Dusza
Kontakt:

Post autor: Kaitlynn » 1 miesiąc temu

Poszukuję: Pierwszego oficera

Rasa i płeć: Dowolna / Preferuję żeńską ale może być męska

Krótki opis relacji pomiędzy postaciami: Zaufana przyjaciółka/przyjaciel. Jedyna postać której zwierza się kapitan i ściśle ze sobą współpracują. Zarządzanie okrętem podczas nieobecności pani kapitan. Jeśli ktoś jest chętny, relacja uczeń-mistrz.

Informacje dodatkowe: Postać nie musi być tak empatyczna jak moja, nawet byłoby ciekawiej gdyby była bardziej "krwiożercza" niż kapitan, aczkolwiek hamująca się. Musi być jednak lojalna wobec kapitan i być prawdziwą przyjaciółką. Może pochodzić z każdego środowiska, aczkolwiek trzeba to wyjaśnić w historii w jaki sposób znalazła się pod skrzydłami "Meduzy". Zostawiam tu sporą dowolność. Choć tylko dla niewielu to pewnie istotne, zostawiam dowolność czy tylko pod "przyjacielskim" kątem postać patrzy na Kate, aczkolwiek tutaj dobrze by było to najpierw obgadać w razie czego. Postać może także mieć ukryte motywy i cele względem kapitan (tylko bez zabijania xD)

Moja częstotliwość odpisów: Od razu napiszę, że osobiście nie jestem nauczony pisać postów na 1-2 strony A4 (może się to tutaj zmieni). Tak więc należy się spodziewać krótszych, ale też nie totalnie krótkich. Do 3x na tydzień powinienem dać radę.

Chciałbym aby w miarę możliwości chętna osoba pomagała mi rozwijać wątek, przychodzę tu jako dawny GM sesji pisanych w czasie rzeczywistym i gracz pbf z mistrzami gry. Więc to trochę dla mnie nowość będzie :)

W razie potrzeby po więcej informacji zapraszam na PW.

PS: W razie czego zapewniam pomoc w szukaniu i modyfikowaniu awatarów :D
Statek: Aurora
Towarzysz: Amra

Awatar użytkownika
Naniria
Mieszkaniec Sennej Krainy
Kontakt:

Post autor: Naniria » 1 tydzień temu

Poszukuję: przyrodniej siostry Nani

Rasa i płeć: pełna elfka, kobitka

Krótki opis relacji między postaciami: Dziewczyny nie znałyby się, pochodziłyby od dwóch różnych ojców, z początku zapewne nie pałałyby do siebie miłością, acz z czasem obie doszłyby do wniosku, że matka je w konia zrobiła trochę i polubiłyby się (szczegóły na PW)

Informacje dodatkowe: Elfka nie musi być wcale podobna do Nani ani z wyglądu, ani z charakteru, choć po mamusi może odziedziczyć wstręt do ludzi, nie jest to wymagane ;) Byleby wytrzymała w towarzystwie rąbniętej siostry na tyle długo, by zdążyły sobie zaufać i się pokochać ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”