Góra PrzeznaczeniaPani Losu - Regulamin - Prośby

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pani Losu
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 579
Rejestracja: 9 lat temu
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Pani Losu - Regulamin - Prośby

Post autor: Pani Losu » 2 tygodnie temu

Drogi użytkowniku,

Skoro już tutaj zajrzałeś to zapewne chcesz zgłosić prośbę do Pani Losu (PL). Nim jednak napiszesz przeczytaj poniższy regulamin, który być może ułatwi Ci działania w wątku:

1. Kontem Pani Losu zajmuje się Kana oraz Isambre. To do nich kierowane są wszelkie prośby względem Pani Losu.

2. W razie konieczności prawo do tego konta mogą przejąć również inni moderatorzy i oczywiście administracja. Są to sytuacje wyjątkowe, przekazane odgórnie przez administrację (np. w przypadku nieobecności Kany oraz Isambre)

3. Opis obowiązków PL możesz znaleźć w hierarchi.

4 .Zgłaszając prośbę do PL zwróć uwagę na:

a) Możliwość samodzielnego opuszczenia wątku – oznacza to, że jeżeli piszecie w dwie osoby i ostatni post należy do Ciebie możesz go edytować, dzięki czemu jesteś w stanie samodzielnie opuścić wątek. Należy jednak zachować zasadę nie kierowania postacią drugiego użytkownika, zwyczajnie możecie go zignorować.

PRZYKŁAD:

Francine i Segen znajdują się w karczmie, toczy się zwykła pogadanka. Ostatni post należał do Francine, Segen nagle znika i nie pojawia się na forum od czterech miesięcy. Postanawiam opuścić karczmę Francine. Wówczas samodzielnie mogę edytować post z konta Francine klikając „zmień” (w prawym dolnym rogu) przy swoim ostatnim odpisie dodając przykładową treść „Jakiś mężczyzna dotknął ramienia Francine. Dziewczyna obróciła się i zdenerwowała widząc, że nieprzyjemny gość cmoka do niej, jak do pierwszej lepszej paniusiu! Chciała poskarżyć się swojej rozmówczyni, ale gdy tylko wróciła wzrokiem do Segen jej już nie było. Zdziwiona rozejrzała się po karczmie, ale jej nie odnalazła. Postanowiła wypić kieliszek wina do końca i położyć się spać.”.

b) Możliwość zignorowania jednego z graczy w wątku - jeżeli w wątku występują trzy osoby: Francine, Segen oraz Villemo i pojawia się sytuacja, w której Segen znika na cztery miesiące. Francine oraz Villemo postanawiają toczyć wątek razem bez udziału Segen. Wówczas prosimy aby do Segen została wysłana prywatna wiadomość (PW) z informująca o podjętej decyzji. W samym wątku, Francine oraz Villemo również mogą zignorować Segen.

PRZYKŁAD:

Francine, Segen i Villemo znajdują się w lesie. Razem wędrują przez Szepczący Las. Niedawno zostały napadnięte przez bandytów. Dopiero udało im się wykaraskać z kłopotów. Wówczas jest możliwość zignorowania Segen postem Francine lub Villemo przykładową treścią „Francine miała już dość wrażeń na dzisiejszy wieczór. Zaproponowała rozbicie obozu. Musiały opatrzyć rany i odpocząć, jednak kolejny niepokojący dźwięk rozniósł się po okolicy. Francine rozpaliła ognisko i szybko ułożyła się do snu, a gdy razem z Villemo obudziły się o poranku, Segen już nie było.”


5. Należy pamiętać, że pisząc posty nie możecie kierować postacią drugiego gracza czy też podejmować za niego decyzji.

6. Możecie zgłosić prośbę o sprawdzenie Waszego ostatniego posta do Pani Losu, która zadecyduje czy jest on zgodny z zasadami forum.

7. Zgłaszając prośbę do PL prosimy o udzielenie informacji czy chcesz aby Twój wątek został przeczytany w całości i postać została wyjęta na podstawie całej treści, czy też zależy Ci aby po prostu jak najszybciej usunąć Twoją (lub czyjąś) postać z wątku.

8. Pani Losu ma prawo do uzyskania informacji na temat treści wątku. Oznacza to, że osoba przejmująca pieczę nad daną sprawą może poprosić o streszczenie wątku lub poprosić o inne informacje tego dotyczące.

9. Uwagi względem wyżej wymienionych postów może wyrazić także Łowca Baboli, który sprawdza wątek pod względem stylistycznym i merytorycznym.

10. Zgłoszenie prośby do PL jest równoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu Pani Losu.

11. Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

Awatar użytkownika
Eleanael
Błądzący na granicy światów
Posty: 12
Rejestracja: 7 miesiące temu
Inne Postacie: Marvel, Night, Peter, Norion
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Post autor: Eleanael » 1 tydzień temu

Zwracam się z prośbą o usunięcie w miarę zgrabny sposób Eleanaela z tego wątku: viewtopic.php?t=3617

Eleanael jest aktualnie w więzieniu i sam nie może się stamtąd wydostać. Potrzebuje do tego drobnej pomocy. Sprawa jest na tyle skomplikowana, że musi opuścić lochy po uprzednim pogodzeniu stron konfliktu: klanu centaurów i ludzi, którzy uczynili wiele krzywd jego ludowi.
Ostatnio edytowane przez Kana 2 dni temu, edytowano łącznie 2 razy.
Powód: ZROBIONE

Awatar użytkownika
Jorge
Szukający Snów
Posty: 178
Rejestracja: 4 lat temu
Inne Postacie: Sanaya, Dżari, Skowronek, Yastre, Tioyoa, Kinalali, Widugast, Ijumara, Nikolaus, Kaikomi, Rael, Mniszek, Mitra, Rianell, Sadik, Maximilaan, Rammi
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Post autor: Jorge » 1 tydzień temu

Droga Pani Losu!
Nie mamy szczęścia. Ledwo chwilę temu interweniowałaś u nas w sprawie smoka Khaldunusa, a my po raz kolejny potrzebujemy Twojej pomocy. Zniknął nasz towarzysz Will, czy możemy prosić cię, byś rozplotła jego i nasze losy, słowem wyciągnęła go z TEGO wątku? Niewiele się wydarzyło od Twojej ostatniej interwencji, gdyż postaci wymieniły między sobą ledwie dwa słowa, liczę więc, że nie będzie to dla Ciebie kłopotliwe.
Ostatnio edytowane przez Kana 1 dzień temu, edytowano łącznie 2 razy.
Powód: ZROBIONE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość