Jakiej orientacji są Wasze postaci?


Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.

Postprzez Mereve » Pt mar 15, 2019 11:52 pm

Mereve, moja kochana wiedźma, jest zdecydowanie homoseksualna. W dodatku  od śmierci swojej ukochanej nie umie ponownie się zakochać, biedulka...

Naniriq zaś jest typową kobietą hetero.
Avatar użytkownika
Mereve
Zbłąkana Dusza
 
Inne Postacie: Naniria,
Rasa: Przemieniona
Aura: Nieznana.
Wygląd: Kobieta ociekająca elegancją oraz szykiem. Zwraca uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół swojej aparycji, jakże przyjemnej dla oka. Lubi eksperymentować z garderobą, lubi szukać nowych inspiracji z różnych źródeł, stąd jej zamiłowanie do niecodziennych rozwiązań modowych, którymi podkreśla swój specyficzny charakter. Ma słabość do kołnierzy - tych koronkowych i tych bez ... (Więcej)

Postprzez River » N mar 17, 2019 10:45 am

River - ciężko mu oderwać wzrok od urodziwej kobiety, jednakże obecnie mało go interesują wszystkie inne kiedy ma swoją najukochańszą w świecie księżniczkę - Isambre.
Yve - osobiście woli mężczyzn, ale w jej zawodzie różne przypadki bywają.
Aldaren - on jest bi, a przynajmniej był. W młodości pociągały go jedynie kobiety i miał narzeczoną, niestety po przemianie i... Faustowych "naukach" jak zacząć funkcjonować w świecie jako wampir, po części wbrew woli Ala, zaczęli go również pociągać mężczyźni co jeszcze bardziej się przechyliło w stronę homoseksualizmu po spotkaniu Gregeviusa i tak mu już zostało.
Valerian - przed przemianą i wyczyszczeniem pamięci był jak każdy typowy facet - chciał znaleźć kobietę, która urodziłaby mu syna i zajmowała się domem. Po swoim zdziczeniu nie ma żadnych preferencji, coś takiego jak miłość jest poza jego zasięgiem, a przynajmniej póki co, bo zawsze może się coś zmienić. Obecnie ponad wszystko się ochrona, opieka i uszczęśliwianie małej Nevan.
Kiraie - stanowczo mężczyźni i to jak się okazało ci typu bad boys co Barbarossa może potwierdzić ;)
Dantalian - laseczki ponad wszystko! Najlepiej cały harem do jego usług, choć są jedynie jego sposobem na rozładowanie frustracji i odcięcie się od stresującego dnia. Kocha samego siebie i nikogo poza tym.
Dragosani - jak to prosta dziewuszka marzy o księciu z bajki, nawet nie wie, że właśnie takiego spotkała ;P
Veryvin - jest pracoholikiem i ciężko by mu było znaleźć miejsce na miłość, niemniej była i jest w jego życiu pewna łuskowata kobieta, z którą spędził naprawdę wspaniałe chwile nim wbiła mu nóż w plecy.
Selim - go interesowały za życia kobiety, nie wiedział nawet, że nieświadomie obdarzył uczuciem niedobrą pokusicę. Teraz wszystko jest wolą Najwyższego.
Mana - to skomplikowane, może nie obciążajmy jeszcze jej ptasiego rozumku tak trudnymi tematami xd
ZuZu - to jeszcze dzieciak, który ma się za lepszego od wszystkich. Obecnie kocha wyłącznie samego siebie.
Faer - jako prawdziwa, silna i niezależna kobieta, a nawet trzy, bardziej interesują ją mężczyźni z prostego, pierwotnego powodu - by przedłużyć gatunek.
"Homo homini lupus est"
et
"Cornix cornici oculum non effodit"

Chibi
Avatar użytkownika
River
Senna Zjawa
 
Inne Postacie: Yve, Aldaren, Valerian, Kiraie, Dantalian, Dragosani, Veryvin, Selim, Mana, ZuZu, Faer,
Rasa: Smok
Aura: Ta niepozorna emanacja o średniej mocy skrywa się za ciemną, lecz silnie promieniującą bursztynową poświatą. Próba identyfikacji jej zapachu spełznie na niczym, gdyż mieszają w niej różne wonie, ciężkie i męczące dla zmysłów każdego kto nie jest smokiem. Wraz z żółtawym poblaskiem roztacza się uczucie gorąca i trzask płomieni, po którym następuje stały, głęboki ton i towarzyszący mu rumor spadających głazów. Jęki torturowanych i przytłaczający smród wywołują ciarki na skórze i silne poczucie zagrożenia. W smaku jest na początku zwodniczo słodka i lepka, by po chwili zaatakować pikanterią i słonym posmakiem, pozostawiającym suchość w ustach. Pokrywające jej powierzchnię niezwykle twarde łuski mienią się barwami żelaza, złota i srebra. Idealnie gładkie w dotyku, ranią jednak dłonie ostrymi krawędziami i szorstkim spodem, gdy dłoń podąża w niewłaściwym kierunku.
Wygląd: River w ludzkiej postaci ma czarne, rozczochrane włosy zasłaniające mu kark. Nie ma lewego oka, które zasłania czarna skórzana przepaska, a drugie przywodzi na myśl trawiące wszystko płomienie. Nie posiada białka, ani źrenicy i emanuje delikatnym światłem, co jest najbardziej widoczne nocą. Dodatkowo najbliższa okolica tego ślepia otoczona jest skromnym szeregiem czarnych łusek. ... (Więcej)
Uwagi: Przez ludzi częstokroć nazywany Jednookim. Jego prawdziwe imię to Allanir. Nazwał się River po obudzeniu się w "nowym" świecie.

Postprzez Barbarossa » N mar 17, 2019 5:41 pm

A w sumie, czemu nie...


Aki - Heteroseksualny, obecnie starający się rozgryźć w jakim stopniu on lubi czarodziejkę Nyllef, a w jakim stopniu ona lubi jego.


Lav - Co prawda w trakcie przebudowy, ale chyba nie będę nim tak wydziwiać. Jeleniołak będzie Hetero i kto wie, może z czasem mu kogoś znajdę.


Arios - Hetero. Leśnik, choć żyje na uboczu wszelkiej cywilizacji miewał kontakty z elfkami, którym pomagał.


Barbarossa - Hetero, obecnie w "związku" z porwaną córką swojego największego wroga - Kiraie.


Azra - Hetero. Szlachcic swoje narozrabiał, ale nikogo na stałe nie ma.


Hanti - Jak wszyscy wyżej, również Hetero. Swego czasu miała romans z Upadłym Aniołem, który zaopiekował się nią zaraz po upadku.
Avatar użytkownika
Barbarossa
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
 
Inne Postacie: Aki, Lav, Arios, Barbarossa, Azra, Hanti, Arno,
Rasa: Wampir czystej krwi
Aura: Aura nie posiada zjawiskowej siły magicznej jednakże wyróżnia się czym innym. Na jej powłoce widnieje iluzja falującego morza w kolorze żelaza, a na nim z determinacją płynie do przodu niewielki względem otoczenia kobaltowy statek. W tle widać turmalinowe światło wiecznie zachodzącego słońca. Można nawet wyczuć charakterystyczną nadmorską woń, która po chwili słabnie, pokornie ustępując zapachowi świeżej krwi. Jeśli znajdzie się śmiałek chcący zanurzyć dłoń w żelaznej toni, to niestety by się rozczarował, ponieważ fale okazują się niebywale giętki i uciekają przed dotykiem. Statek natomiast w całości twardy jak głaz i niemożliwy do zatopienia w tym magicznym oceanie. Sprawne oko może wypatrzeć na jego pokładzie drobne, miedziane sylwetki trzymające ostre jak brzytwa szable, których blask najbardziej przyciąga wzrok. U góry powłoki emanacji kłębią się aksamitne chmurki. Wrażenia smakowe zaś ciężko określić inaczej niż lepkimi.
Wygląd:
Ogólne:

Jeśli patrząc na Barbarossę spodziewałeś się ujrzeć bladego jak kreda wampira o czerwonych oczach i długich kłach to powiem ci, że powinieneś odstawić książki i wyjść na świeże powietrze, gdyż nie wszystko, co przeczytałeś pokrywa się z rzeczywistością. Kapitanowi daleko bowiem do żądnego krwi mordercy, który wychodzi na żer po zachodzie ...
(Więcej)

Poprzednia strona

Powrót do Góra Przeznaczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron