Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Poznań 3.09-5.09 2021

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

"Przekroczmy Granicę" Poznań 3.09-5.09 2021

Post autor: Niara »

Zamknęłam temat z ankietą, bo chyba zainteresowani zagłosowali. Tak czy siak ustalam datę zlotu na wrzesień u mnie i u Mera. Jest miejsce do spania, do posiedzenia i tak dalej. Oczywiście możemy gdzieś wyjść na piwo, ale możemy też spokojnie zostać w domu i sobie zorganizować imprezę bez wychodzenia na miasto. Jak pisałam, akurat 4tego mamy rocznicę ślubu, więc będzie tort :)

Spanie: Dwie kanapy, czyli 4 miejsca do spania, plus zorganizuję materace, no i podłogi jest dużo, użyczę matę termiczną, koce, kołdry, śpiwory, poduszki - tego ci u nas w nadmiarze. Soł, dawajcie znać kto chce wpaść :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Ogana
Szukający drogi
Posty: 39
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Pokusa
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin
Kontakt:

Post autor: Ogana »

Mnie proszę wpisać oczywiście :czerwoneserce
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

Mnie też proszę! Borzu, ja już muszę się z ludźmi spotkać i wyjechać z tego lasu xD poza tym, piec kotów, to to, co Nuka lubi najbardziej B) :wydra
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Jasne, że wpadam ~
Awatar użytkownika
Xelliks
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lich
Profesje: Alchemik , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Xelliks »

Będę ^^ prosiłbym o jakieś jedno spankowe miejsce
Awatar użytkownika
Arnulf
Szukający drogi
Posty: 29
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Błogosławiony
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Arnulf »

Jesteśmy z Malfo na weselu, więc niestety nie damy rady. Bawcie się dobrze!
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Chyba jednak nie damy rady się pojawić, mam bardzo ważny egzamin poprawkowy zaraz po tym weekendzie, na początku myślałam że może dam radę akurat ale niestety nie wyszło :( A musimy jeszcze wpaść w ten weekend do Głubczyc
Awatar użytkownika
Aranrhod
Zbłąkana Dusza
Posty: 4
Rejestracja: 2 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Łowca , Wojownik , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Aranrhod »

Ja też niestety nie dam rady, wprawdzie mam w tym czasie urlop ale jestem w trakcie remontu i raczej z czasem będzie krucho. Ale bawcie się dobrze :D
Awatar użytkownika
Ásingerð
Błądzący na granicy światów
Posty: 12
Rejestracja: 3 lat temu
Rasa: Dhampir
Profesje: Rzemieślnik , Złodziej , Skrytobójca
Kontakt:

Post autor: Ásingerð »

Po namyśle (i sprawdzeniu pociągów z Krakowa) stwierdzam, że chętnie bym się wprosiła.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

No to póki co Nukę i Sani umieszczam w pracowni (pokoju gościnnym), Asi oddaję we władanie kanapę, Lisz dostaje karimatę, a Żabkę przyjmie Calli <3 Także jak coś to jeszcze miejsca do spania się znajdą :) <<33
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość