Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Kraków 17-18.07.2021

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Hej! Z racji, że zlot już niedługo, pozwolę sobie zaproponować parę rzeczy, jak można fajnie zagospodarować te kilka dni :D
Osoby, które będą już w piątek, chętnie zapraszam na kolację w mojej poprzedniej pracy - The Tokio Tower - którą można zjeść w zaprzyjaźnionym barze zaraz obok - Habana. Uwierzcie mi, w gorące dni nie ma nic lepszego niż curry i zimne piwo.
W sobotę pracuję do 14:00, więc mogę do was dołączyć dopiero o 15:00. Z racji, że godziny waszego przybycia są naprawdę rozbieżne, proponuję oficjalny start zlotu o 16:00 pod pomnikiem Mickiewicza na Rynku, jakąś szamę a'la obiado-kolacja oraz wizytę w Kojocie/the legends na spędzenie czasu razem oraz może karaoke, bo oba miejsca je urządzają :D Drugą opcją jest Runa/Cybermachina, również bary, ale z grami planszowymi. Do wyboru, do koloru, atrakcji w Krakowie jest naprawdę dużo!
A tych, którzy zostają do niedzieli, zapraszam na śniadanko do cudownej kawiarni niedaleko malowniczego Kazimierza oraz plant krakowskich - magicznego Edenu, w którym również możemy pograć w planszówki! :D
Co sądzicie? Macie jakieś propozycje jeszcze? Chętnie pokażę Wam w Krakowie tyle, ile tylko zapragniecie zobaczyć!
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

To ja się wypowiem :D
Piątek: dla mnie idealnie. Ja będę w KRK 17.30, dajcie mi godzinę na zrzucenie rzeczy i możemy się zobaczyć 18.30 pod Tokio Tower.
Sobota: jak wspomniała Jane, ludzie przybywają o bardzo różnych porach i ten początek o 16.00 to moim zdaniem dobry pomysł. Jeśli chodzi o lokal, celowałabym w Cybermachinę/Runę - wydaje mi się, że będzie łatwiej tam pogadać niż w lokalu z karaoke, a wszelkie zloty sprowadzają się głównie do gadania :D
A dla tych co będą wcześniej to ze swojej strony proponuję wspólne śniadanie (miejsce do ustalenia, zależy ile nas będzie), kto będzie chciał iść ze mną na targi kosmetyczne również zapraszam - odbywają się na Kazimierzu, wstęp wolny. No i w drodze na Rynek można skoczyć na ramen do Akity :D Generalnie jak będziecie przybywać wcześniej to dzwońcie, będziemy się znajdować.
Niedziela: Eden to doskonały plan (kawusia!). Wydaje mi się, że wtedy będzie nas już niewiele osób, więc będzie można decydować spontanicznie.


Inna kwestia organizacyjna, ale WAŻNA
Od większości z Was mam jakieś numery telefonów, messengery czy inne cuda. Żeby jednak łatwiej było się skomunikować tym, którzy będą pierwszy raz czy po prostu nie mają namiarów na nikogo innego z grupy zlatującej się to walcie do mnie na PW, wymienimy się namiarami.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Yoł! My będziemy już w piątek, ale zatrzymujemy się w Katowicach na spotkanie z Enadelią :enadelia, starsi użytkownicy może pamiętają, Enadelia była kiedyś razem ze mną adminem :)
Także trudno nam powiedzieć kiedy dojedziemy do Krk. A później mamy bilety do aquaparku, więc raczej nie damy rady się spotkać w piątek. Sobotę raczej mamy wolną. Może skusimy się na targi ;) (Meru się zastanawia :P), co do niedzieli to zależy jak długo zabalujemy w sobotę <3 Cybermachina byłaby dla nas idealna, bo z hotelu moglibyśmy przyjść na piechotę - nie trzeba używać auta, więc Meru mógłby chociaż na jednym zlocie wypić drinka ^^. Mieszkamy w Words&Swords przy Plantach, także generalnie Rynek mamy pod nosem.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość