Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Poznań 31.10.2020 Halloween

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

"Przekroczmy Granicę" Poznań 31.10.2020 Halloween

Post autor: Niara »

Jak powiedział Xellix -"Idźmy za ciosem". Jeden zlot się kończy, na drugi można zbierać już chętnych.

Proponuje Halloween'owy :wiedzma zlot w Poznaniu 31.10 - 1.11 i zapraszam razem z Merem do siebie :) Oczywiście jeśli będziecie chcieli możemy pójść do jakiejś knajpy, a jeżeli nie, to śmiało możemy zostać u nas w mieszkaniu, planszówek ci u nas pod dostatkiem. Liski Ojojanie :lis , Odlotowe Jednorożce :unicorn Kowale Losu, Carrascone, Robinson Crusoe, 7 cudów świata, Władca Pierścieni i Spadkobiercy Numenoru, Kawerna, Smallword, Le Havre, Go i pewnie ponad 10 innych tytułów, no i nie zapominajmy o Munchkin'ie z milionem dodatków oraz i Dixit'cie z kolejnym mnóstwem dodatków! :)

Jest się gdzie przekimać :dobranoc . Dwie kanapy (czyli w sumie 2 podwójne miejsca) są wolne, jedna nawet w osobnym pokoju. Na pewno mogę pożyczyć też 1 pojedynczy, 1 podwójny materac (choć wydaje mi się, że mój brat ma chyba jeszcze jeden pojedynczy i na pewno z chęcią pożyczy). Znajdzie się też miejsce w naszej sypialni, jakby ktoś potrzebował kawałka podłogi :padam ;)

Jeśli macie jakieś śmieszne gadżety, w stylu plastikowa kosa (Xelliks), kapelusz, peleryna, okulary, kitel, maska, opaska na włosy, korona :crown - to bierzcie :D Oczywiście bez spiny, nie robimy jakiegoś wielkiego balu przebierańców. Dla odważnych (Wenszu), mam motyle :motyl i pszczele skrzydełka ;) Dla mniej odważnych, gdzieś po chacie wala mi się plastikowy hełm wikinga :oswald i inne drobiazgi po cosplayach :figlarnawrozka

Liczę, że się zobaczymy :kocham <3

:meridion :queenniara :paws2 :paws :paws3 :paws4 :łap-łap
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Jak na razie wszystko wskazuje że będziemy z Wenszem :D

I już się rozglądam za czarnymi skrzydłkami x3 :motyl
Awatar użytkownika
Xelliks
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lich
Profesje: Alchemik , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Xelliks »

Ja oczywiście będę. Zapowiada się nawet, że moja narzeczona też się pojawi ^^ Spróbujmy jej tylko nie wystraszyć rozmnażaniem się różnych ras bo to nie do końca jej klimaty :p
Awatar użytkownika
A'mel
Szukający drogi
Posty: 44
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Górski Elf
Profesje: Mag , Wojownik , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: A'mel »

Interesujące, jeśli jest opcja spania, tym bardziej byłbym chętny.
Ale dokładniej będę wiedział na początku miesiąca, bo wtedy będę miał nowy grafik. Zawszę też mogę spróbować wyłudzić wolne na konkretne dni, ale to się zobaczy.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

A'mel - na luzie, jeden pojedyńczy materac na pewno będzie, bo już kiedyś pytałam mamy, czy pożyczy, więc spokojnie :)

W ramach dyskusji odnośnie strojów, jeżeli ktoś chce mieć full option, a nie ma, to ja mam w domu wszystkie stroje, które szyłam na cosplaye. Wrzucanie tutaj zdjęć nie ma sensu, bo jest ich za dużo ;) Dlatego daje Wam linki, gdzie można zobaczyć co mi po szafach leży.

Możecie zajrzeć tutaj: DA
Albo na moją stronę na fb: Niara-Cosplay
Jeszcze na moim prywatnym profilu są zdjęcia ze ślubu, te stroje też mam, bo je szyłam, tylko suknia ślubna i strój Mera są święte: Niara

Nie mam chyba tylko rogów Maleficent.

A ten strój, jest już zarezerwowany: Rezerwacja

Z tego, czego nie widać mam: prawdziwą, metalową kolczugę (waga około 16 kg), drewniane łuki, strzały, 5x miecz - nie plastikowy, normalny, metalowy miecz - 1xgladius, 2x średniowieczne miecze turniejowe, 2x miecze fantasy z kolekcji Kit Rae. Skórzane kaletki, karwasze. Czarne, męskie peleryny z flauszu, z logiem granicy na plecach, z kapturami i złotą podszewką 2x, z dwie czarne męskie tuniki z weluru, czerwone, męskie tuniki z czarnym wykończeniem - takie jak Mer miał na ślubie - sztuk 2, z tym, że jedna jest duuża. Motyle skrzydełka 2, albo 3x - czerwone i różowe, pszczele skrzydełka i całe mnóstwo ozdób na włosy, opaski złote, srebrne, perły, wianki, diademy i takie tam ;)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Będę, będę teraz na pewno! :serce

W razie czego można mnie za ogon przytargać, bo spotkanie w moim fyrtlu :blackpanther

Ale super :D
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Aaaaa, no jakby ktoś, coś chciał, z tego co mam to dawajcie znać, no nie ;)
Tak samo ze spaniem, jak będziecie wiedzieć to piszcie, bo jedno miejsce już jest zarezerwowane dla A'mela <3
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Będę robić wszystko, by się pojawić. Uwielbiam akcje z kostiumami! *-*
Na razie nie mogę nic konkretniej powiedzieć, bo to zależy od mojego grafiku i trochę od Janey. Ale nad strojem na pewno pomyślę i jeśli mnie grafik puści, to nocleg też bym przytuliła ^^
Ale to dam znać bliżej terminu.
:nevaeh <<3
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nocleg:
A'mel - zajmuje jeden, pojedynczy materac.
River - dwuosobowa kanapa zaklepana dla niej i jej męża.
Nev - pytanie: możecie zająć z Jane drugą kanapę? W sensie czy możecie spać razem.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Królowo, my z Janeyką mamy długi staż spania razem, więc nie będzie najmniejszego problemu ^^
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nev - oki, to wstępnie rezerwuję Wam drugą kanapę :)

Aktualizuję listę noclegową:
A'mel - zajmuje jeden, pojedynczy materac.
River - dwuosobowa kanapa zaklepana dla niej i jej męża.
Nev i Jane - wstępna rezerwacja na drugą kanapę ;)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Xelliks
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lich
Profesje: Alchemik , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Xelliks »

Ja mogę zająć materac, który przywiozę :)
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Aktualizuję listę noclegową:
A'mel - zajmuje jeden, pojedynczy materac.
River - dwuosobowa kanapa zaklepana dla niej i jej męża.
Nev i Jane - wstępna rezerwacja na drugą kanapę ;)
Xellix ze swą towarzyszką - samowystarczalność, własny materac, zaklepuję dla Was miejsce w sypialni :P
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Eris
Szukający drogi
Posty: 33
Rejestracja: 3 lat temu
Rasa: Fellarian
Profesje: Włóczęga , Bard
Kontakt:

Post autor: Eris »

Jakby co cały dzień mam wtedy wolny więc mogę przyjąć zaginionych wędrowców pod swoje skrzydła ^^
Awatar użytkownika
A'mel
Szukający drogi
Posty: 44
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Górski Elf
Profesje: Mag , Wojownik , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: A'mel »

A jak ktoś będzie niegrzeczny, to Niara zamknie go na balkonie.
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości