Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Wrocław 2020 Edycja Jesienna

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

"Przekroczmy Granicę" Wrocław 2020 Edycja Jesienna

Post autor: Sanaya »

Dobra, moi drodzy, zróbmy to!
Kraków okazał się być naszym małym sukcesem (jak wielkim - przekonacie się wkrótce), dlatego nie ma co zwlekać i trzeba kuć żelazo póki gorące. Proponuję kolejne miejsce i kolejny czas. Tym razem...

Wrocław, 19-20 września

Wydaje mi się, że większość studentów, którzy będą mieli zajęcia stacjonarne, będą wtedy już we Wrocławiu, poza tym sporo z Was tam mieszka, a i sporo osób ma blisko... To co, widzimy się? *.*
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Jak narazie wszystko wskazuje że będziemy z Wenszem :3
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Pewnie, że się widzimy
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

Powinienem być bez problemu, ale z pewnością mogę powiedzieć dopiero bliżej tej daty
Awatar użytkownika
Xelliks
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lich
Profesje: Alchemik , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Xelliks »

Problemy techniczne nie pozwalają mi normalnie napisać, że będę
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Ja jak zazwyczaj wolę niczego nie obiecywać, ale... obiecuję, że się postaram XD
Dam znać bliżej terminu :kaktus
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Gwenfyvar
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 88
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zielarz , Bard
Kontakt:

Post autor: Gwenfyvar »

Będę!! 😁
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Z przykrością muszę jednak odwołać swoją obecność. Bardzo mi przykro, że się z Wami nie zobaczę, ale wypadło mi kilka prywatnych spraw, których nie mogę ominąć. Wypijcie toaścik dla kota, ściskam Was mocno :serce :blackpanther
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Miało nas nie być na 100%, ale jednak chyba będziemy, na jakieś 80% :D Podsumowując, jest bardzo duża szansa, że jednak się pojawimy <3 :meridion :queenniara

Damy znać pewnie, krótko przed terminem, czy będziemy na pewno :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Potwierdzam razem z Nev - na 99% będziemy! :camelia :nevaeh
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
A'mel
Szukający drogi
Posty: 44
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Górski Elf
Profesje: Mag , Wojownik , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: A'mel »

Z jednej strony mógłbym się pojawić, chociaż czy na 100% to dopiero 18 bym wiedział... Z drugiej, bez co najmniej rocznego, aktywnego stażu na forum, czułbym się przy was jak świeży podlotek. Dylematy, dylematy.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nie wymiguj się stażem :) Już po ptokach, jesteś częścią forum i koniec kropka :hug Wpadaj, wlatuj, przybywaj! Jeśli tylko będziesz mógł. Choćby po to, żeby zobaczyć, jaka banda świrów Cię otacza na Granicy :*

Nie wiem jak reszta, ale dla mnie jesteś już częścią tej rodziny i mówię zupełnie poważnie :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
A'mel
Szukający drogi
Posty: 44
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Górski Elf
Profesje: Mag , Wojownik , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: A'mel »

To miłe. Być akceptowanym, być częścią czegoś... Odrobinę się wzruszyłem. Ale tylko odrobinę! ;((
Jeżeli by udało mi się wygospodarować czas, nawet na te dwa dni, to jak wyglądają noclegi na takich zjazdach Granicowych? Mi wystarczy kawałek gołej podłogi...
Ostatnio edytowane przez Frigg 3 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Niestety nie mam miejsca noclegowego D:
Awatar użytkownika
Xelliks
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lich
Profesje: Alchemik , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Xelliks »

Teoretycznie jakby ktoś chciał to można się ze mną dogadać, mieszkam w samym rynku i kolegów studentów prawdopodobnie wtedy jeszcze nie będzie. W takim wypadku mam dwa pokoje wolne, jedno z pojedynczym, a drugie z podwójnym łóżkiem. Tylko od razu mówię, że nie będę niańczył :czacha ;P bo będzie u mnie jeszcze moja narzeczona i niestety nie za bardzo będzie oprócz spotkania czas na pogaduchy chyba, że wieczorem. Oferta w pierwszej kolejności skierowana do znajomych mi już granicowiczów ;) jakby co to dużo nie zdzieram, ostatnio za noc policzyłem sobie jedno pudełko kapsułek do prania.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

My będziemy na pewno, w sobotę :) Z tym, że my z Poznania przyjedziemy samochodem na spotkanko i wieczorem (późnym pewnie) będziemy wracać do domu. Nie mamy z kim zostawić bandy kotów :paws2 :paws :paws3 :paws4 :łap-łap , więc obrócimy w dwie strony :) <3 :kocham
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Będę :paws2
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości