Zloty GranicowePrzekroczmy Granicę... Na urodziny Niary – Poznań, 14.03.2020

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Przekroczmy Granicę... Na urodziny Niary – Poznań, 14.03.2020

Post autor: Meridion »

Info w skrócie:
Okazja: Urodziny Niary :queen
Typ imprezy: Zlot granicowy
Termin: 14.03.2020
Miejscówa: Chata Meridiona <3 Niary oraz Yukki :paws Michi :paws Fikusia :paws Mushu :paws Meliski :paws
Miasto: Poznań

Hej ludzie i nieludzie :) :mag :elfa :wamp :tiger :uni

W marcu, a konkretnie 13stego marca (w piątek), tego roku Niara ma 30ste urodziny (kobiety o wiek się nie pyta, ale królowa :queen nie miała nic przeciwko temu, żebym to napisał). Pomyśleliśmy, żeby w tym terminie zorganizować Zlot Granicy w Poznaniu, u nas w domu. Jak większość osób wie, w sobotę mieliśmy zlot granicowców we Wrocławiu, na którym Niara zaproponowała, żeby zjechać się do nas w marcu właśnie. Była też mowa o tym, że nikt nie chce bojkotować marcowego zlotu w Warszawie, o którym pisała Sanaya, ale naprawdę super byłoby jakbyście wpadli do nas wcześniej ;) Niara obecnie jest w kiepskim stanie, o czym pisałem w nieobecnościach, ale nie odwołuje marcowego zaproszenia. Nie traktujcie tego jako jakąś superuroczystą imprezę :party :bal :czapka chodzi o to, żeby się spotkać, pogadać, pograć w planszówki – jak to na zlocie >:)

Od razu mówię, że możemy u nas kogoś przenocować, nie ma problemu. Z wygodnych miejsc mamy pokój gościnny z podwójną kanapą, salon z narożnikiem, mieszczą się na nim 2 osoby na luzie, ale kiedyś spały też trzy i się wyspały. Z mniej wygodnych miejsc jest rzecz jasna podłoga, mamy jedną gąbkę do spania, ale myślę, że dałoby się zorganizować jakiś materac. Miejsca podłogowego jest sporo u nas w sypialni, w gościnnym, a nawet w salonie, także jakby ktoś chciał się kimnąć na swojej karmicie/materacu/czymkolwiek, czy coś, to na spokojnie.

Jeżeli ktoś nie lubi kotów :kot albo co gorsza jest na nie uczulony :kot to muszę przestrzec, po naszej chacie lata 5 futrzaków, niektóre nieśmiałe, inne wręcz odwrotnie, więc ładują się do łóżek i na kolana :paws

Jeśli chodzi o transport z dworca do nas, to mogę po kogoś podjechać autem, albo przynajmniej wyjaśnić jak dojechać i wyjść po kogoś na przystanek (dojeżdża do nas tramwaj bezpośrednio z dworca, nie trzeba się przesiadać). No chyba, że ktoś ma ochotę przemienić się w nietopyrza/wróżkę/innego latającego stwora i wylądować u nas na balkonie to też spoko :D :gacek :wrozka :papuga :golab
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

No chyba, że ktoś ma ochotę przemienić się w nietopyrza/wróżkę/innego latającego stwora i wylądować u nas na balkonie to też spoko :D :gacek :wrozka :papuga :golab
A balkon nie jest przypadkiem osiatkowany? xP

Count me in!
Jeśli o mnie chodzi to będę i w Poznaniu i w Warszawie, a ten zlot - ze względu na okoliczności towarzyszące - ma oczywiście priorytet :queen :tort :*
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

Ja również na obu będę, bez dwóch zdań! Nie można przegapić urodzin Królowej Niary C:
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Tej imprezy nie przegapię! Nie ma takiej opcji <3 raczej kosztem Wawki, ale priorytety!
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Cóż, raczej będę, o ile życie nie zgotuje jakiejś niespodzianki :golab
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Niestety będziecie na mnie skazani XP poproszę o zarezerwowanie 2 miejsc do spania, bo przyjadę z narzeczonym (przez moją definicje "skrótów" odnosząca się do prostszej trasy nie chce mnie teraz nigdzie samej pościć, a dalej uważam że to on nas zgubił, a nie ja xd) jeśli to oczywiście nie problem :) Jeśli jednak tylko Granocowcy mogą liczyć na ten przywilej, dajcie znać a po prostu gdzieś indziej się tam ulokujemy, najwyżej ukradniemy wam na jedną noc jakiś duży karton xP
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

River, nie ma problemu niegranicowcy też są mile widziani :)
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Eluwina! Że tak się wyrażę!
Jeżeli na zjazd urodzin Niarki zebrałoby się więcej osób z Wrocka, lub okolic Wrocka, lub w ogóle, to mogę zaproponować podróż samochodową. Zrzuta na wache, max 4 osoby przyjmę, wyjazd najlepiej w piątek okolice 17-18, ale to wstępne informacje, wszystko będzie do dogadania. Deklaruję trzeźwość!
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam do kontaktu :3
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Miałem zaproponować to samo, ale widzę, że wielkie umysły myślą podobnie :golab
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Wydawało mi się tak oczywiste, że będę, że zapomniałam napisać xDD

Także ten... będę :pant
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Kochani, dziś bez emotek, choć dość długo.

Na wstępie chciałam Was bardzo, bardzo przeprosić, jest mi głupio, ale niestety muszę odwołać zaproszenie, na moje urodziny. Kiedy Mer pisał posta z zaproszeniem, byłam pewna, że dam radę. Już wtedy moja babcia była bardzo chora, ale nikt z nas nie sądził, że kilka dni później odejdzie. Myśleliśmy, że to potrwa znacznie dłużej, jednak stało się inaczej. Mimo to miałam silne postanowienie, by niczego nie odwoływać, wiedziałam, że moja babcia nie miałaby nic przeciwko. Bardzo starałam się trzymać, udawało mi się przez jakiś czas. Niestety przyszedł moment, kiedy sytuacja mnie przerosła, zabrakło mi siły i z dnia na dzień było co raz gorzej. Nie obyło się bez kontroli lekarza. Czuję się bardzo słabo, jestem zmęczona, jakby dopiero teraz zaczęło do mnie docierać co się stało. Jest mi niewypowiedzianie trudno i przykro, że Was zawodzę, wiem, że musieliście zarezerwować sobie ten termin, a ja teraz psuję wszystkie plany. Jednak są chwilę, że nawet codzienne czynności stoją poza moim zasięgiem. Trudno mi robić cokolwiek, trudno mi wstawać i funkcjonować. Boli mnie całe ciało i czuję nieustanne zmęczenie. Naprawdę bardzo przepraszam Was za kłopoty, które sprawiłam, ale ani psychicznie, ani fizycznie nie jestem w stanie zorganizować i świętować tych urodzin. Nie chodzi o to, że teraz zatonę w otchłani rozpaczy, ale dzisiaj usłyszałam coś bardzo ważnego: musisz dać sobie czas na żałobę. I zamierzam to zrobić. Muszę to zrobić. Przekonałam się, że w tej sytuacji zmuszanie się do aktywności, do pracy, sprawia, że zamiast lepiej, jest gorzej. Nie odcinam się, nie zamierzam zalec pod kołdrą deprasji na zawsze. Mam Mera, koty i z pewnością przyjdzie moment, że wszystko się rozjaśni, ale na razie muszę odpocząć. Jeszcze raz bardzo, bardzo Was przepraszam.

Niara.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Nie przepraszaj, bo nie masz za co. Ani nikt nie ma tobie tego za złe, bo myślę, iż każdy z nas jest w stanie wczuć się w twą sytuację. Dlatego tyż nie przepraszaj tak nas, bo naprawdę nikt z nas nie jest przewidzieć co się wydarzy za 1h, za dzień i tak dalej.
Jesteśmy z tobą, wracaj powoli do siebie! Gołąb się odmeldowuje, gru, gru! :golab :golab :golab
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Tak jak napisał Err, nie masz za co przepraszać, bo w sumie chyba każdy stąd wiedział w jak ciężkiej sytuacji jesteś i że ten wypad może jednak nie wypalić. Naprawdę nie masz się czym przejmować kochana, zwłaszcza odwołanym zlotem, bo jeszcze nie jeden taki się zdarzy. Zdrowie najważniejsze i dobre samopoczucie! Trzymaj się tam i pamiętaj, że oprócz kotów i Mera masz jeszcze swoją kochaną sektę Garnicowców i innych Alaranian! ;* <3
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość