Menaos[Karczma "Pindol i Fryga"] Śpiący Królewicz

Miasto położone na skraju Szepczącego Lasu, zamieszkałe przez ludzi. Nad miastem wznosi się przepiękny pałac króla Dariana. Szerokie, jasne ulice, marmurowe chodniki i wieża zamieszkała przez czarodzieja to tylko początek tego co może spotkać Cie w Menaos.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Anat
Szukający Snów
Posty: 186
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Anat »

Wampirzyca westchnęła.W głowie jej się nie mieściło że ta wizja była mocno przesadzona. Sama nie była w stanie dostrzec żadnych zagrożeń, a Regola zapewniła ją że niewidzialne też nie czyhają na jej ukochanego Wtedy przypomniała sobie że doznała jej po wypiciu krwi tamtego mężczyzny w lesie i ze się po niej pochorowała. Co on miał w tej swojej krwi? Truciznę jakąś? Mimo wszystko uznała że zawalenie wejścia było dobrym pomysłem, nawet jeśli będzie się musiała namęczyć żeby je odgruzować za niecałe osiemset lat, gdy Aleksiej się obudzi. Na pewno dodatkowo odstraszy "dzielnych" grotołazów od jaskini. Przytaknęła więc na propozycję czarodziejki.
-Tak, zrób to... proszę - dodała na wszelki wypadek, nie wiedziała czy w tym momencie prosi o dużą czy małą przysługę z punktu widzenia czarodziejki.
Wyszły z jaskini, a Regola stanęła pod wejściem i po chwili kamienie zaczęły się walić. Nie wyglądało jakby sprawiało to jej jakiś kłopot. Ale co ja tam wiem o magii.
Następnie wróciły do traktu i wyruszyły w dalszą podróż.

Ciąg dalszy Anat, Regola
Zablokowany

Wróć do „Menaos”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości