Granicowy Event MiłosnyWiadomość do Arayo

Miejsce w którym publikowane są, życzenia, listy i wiersze miłosne od postaci dla postaci. To tutaj można przeczytać wszystkie miłosne życzenia od Anonimowych wielbicieli dla ukochanych.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Wiadomość do Arayo

Post autor: Niara »

Amorek przemierzał kontynent Alarański już po raz wtóry. Tym razem szukał kogoś wyjątkowego. Długo nie trwało, a zalazł tą osobę i niepostrzeżenie dostarczył do niej list:

Najdroższa Arayo,

Tego dnia, kiedy splotły się nasze drogi, nie sądziłam, że będziemy wspólnie podążać jedną ścieżką. Stało się jednak inaczej i choć nie raz stajemy przed trudnymi zakrętami, to za każdym razem udaje się nam je pokonać. Czasem jesteśmy tak daleko od siebie, a jednak każdego dnia czuje i wiem, że bliżej siebie być nie możemy. Są rzeczy w naszym wspólnym życiu, których żałuję i korzystając z tej okazji chciałabym Cię za nie przeprosić. Jednak Dni Miłości mają być radosne, dlatego chcę Ci też powiedzieć, że bardzo Cię kocham, bez względu na to jaka zawierucha panuje wokół nas.

Skrzydlata.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Granicowy Event Miłosny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości