Granicowy Event MiłosnyWiadomość do Cornoctisa

Miejsce w którym publikowane są, życzenia, listy i wiersze miłosne od postaci dla postaci. To tutaj można przeczytać wszystkie miłosne życzenia od Anonimowych wielbicieli dla ukochanych.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Arayo
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 550
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Wojownik , Łowca , Artysta
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Wiadomość do Cornoctisa

Post autor: Arayo »

Amorek przefrunął nad lasami, nad górami i dotarł do Ekradonu, gdzie w karczmie zatrzymał się Cornoctis. Tam odszukał po kryjomu jego pokoju i na komodzie zostawił wiadomość od pewnej osoby. Upewniwszy się, że wszystko jest jak należy, radośnie wyleciał przez okno i ruszył dalej, by roznosić miłosną pocztę. A w pozostawionym liście, Cornoctis mógł przeczytać:

Dzięki Tobie moje postrzeganie odmienności stało się nieco inne.
Zrozumiałam, że nie można wiecznie żyć samotnie, a druga osoba może wiele zmienić.
Ciesze się, że trafiłam właśnie na Ciebie.
Smoki zawsze były fascynujące, a ja mogłam poznać najmilszego z nich.
Nie będę bała się już tego, kim tak naprawdę jestem.
I to wszystko dzięki Tobie.

Uszata.
Zablokowany

Wróć do „Granicowy Event Miłosny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości