Granicowy Event MiłosnyWiadomość do Aruviel

Miejsce w którym publikowane są, życzenia, listy i wiersze miłosne od postaci dla postaci. To tutaj można przeczytać wszystkie miłosne życzenia od Anonimowych wielbicieli dla ukochanych.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Arayo
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 550
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Wojownik , Łowca , Artysta
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Wiadomość do Aruviel

Post autor: Arayo »

Skrzydlata Istotka frunęła wesoło przed siebie, ciesząc się, że może sprawić radość tylu istotom. W łapkach trzymała kolejny list, bardzo wyjątkowy, a adresatką tej wiadomości była Aruviel. Amorek odłożył po kryjomu list, by kobieta nie miała problemu z odszukaniem tej
niespodzianki. Pamiętajmy, miłość różne ma oblicza, a w liście znalazły się te oto słowa:

Droga Aruviel,
nasze drogi rozeszły się już dawno temu, ale pamiętaj, że zawsze jesteś w moim sercu.
Nigdy nie spotkałam tak cudownej przyjaciółki jak Ty i zawsze będę o Tobie pamiętać.
Mam nadzieje, że niedługo zobaczymy się znowu i będziemy mogły nadrobić ten czas rozłąki.
Ciesze się, że poznałam kogoś takiego jak Ty, dziękuję Ci za to.
Oby Pan zawsze darzył Cię swoją miłością!

Twoja Elfka.
Zablokowany

Wróć do „Granicowy Event Miłosny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości