Kryształowe Jezioro[Nad brzegiem] Co roku

Nad Kryształowym Jeziorem żyje się powoli i spokojnie. Majestatycznym pegazom i jednorożcom jezioro służy za wodopój. Magowie i elfy przychodzą tutaj odpocząć i szukać rzadkich ziół. Driady i Nimfy odnajdują tutaj schronienie. Dla wszystkich istot przyjaznych jezioro jest niezwykłym schronieniem. Położone w rozległym lesie, otoczone drzewami i krzewami tworzy osobną krainę ciszy.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

July przez chwile osłupiała , zaraz potem dostała rumieńców
-Morth ..ja ... też cię kocham -szepnęła i pocałowała go w policzek
-Cieszę się , że cię spotkałam. Mam nadzieję ,że jeszcze długo będziemy żyli -odparła wciąż cała czerwona
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

Morth poczerwieniał, ale czuł się szczęśliwy jak nigdy. W końcu poczuł przemożną senność. Ale nadal leżał.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

-Jestem ... trochę zmęczona ...-July ziewnęła, wtuliła się do Morth'a i zasnęła z uśmiechem
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

Morth zaczekał aż July uśnie, wstał złowił sporo ryb, częścią z nich nakarmił gryfa. Około godziny 4, kiedy skończył strzelać do celu i walczyć z manekinem przygotował śniadanie. July właśnie się obudziła.
- Śniadanie - powiedział z miną dziecka, które nauczyło się jeździć na rowerze.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

-Ile spałam?-spytała July wycierając oczy
-mmmmm. Co tak ładnie pachnie?-spytała wstając i podchodząc do Morth'a . Gryf leżał na trawie i wszystkiemu się przyglądał. Wyglądał jakby miały wydarzyć się coś ciekawego
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

- Ryby i mięsko. - odpowiedział.
Miał dziwne wrażenie że ktoś ich obserwuje, ale nie mówił o tym July, nie chcąc jej denerwować.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

July z apetytem usiadła i zaczęła jeść. Zauważyła niespokojną minę Morth'a
-Coś się stało?-spytała i spojrzała się w las
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

I w tym momencie podbiegło ok. 6 osób. Jedna z nich powaliła Mortha, dwóch podeszło do July, reszta pilnowała Mortha.
- Cześć ślicznotko - powiedział zionąc swym cuchnącym swądem - bierzcie co mają - zwrócił się do towarzyszy.
- Zostaw ją gnoju! - krzyknął Morth.
Przywódca spojrzał groźnie na niego.
- Uwolnić go i dać mu miecz.
Po wymianie setek cięć i pchnięć odsunął się od niego i wystrzelił do niego z łuku.
July zabiła dwóch, a Morth rozciął pozostałych. Podbiegł do niej szybko i przytulił do siebie, by nie widziała krwi.
- Już po wszystkim - wyszeptał.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

-Tak.... Ale zaraz gdzie Niko?- July rozglądała się dookoła szukając swojego przyjaciela.
-Musze go znaleźć ... poczekaj może odfrunął gdy nas zaatakowali?-spytała spoglądając w niebo
-Niko!-July krzyczała z całych sił i po kilku minutach gryf przyfrunął z martwymi królikami w dziobie
-Heh ... poszedł coś upolować.-odparła July i podbiegła do gryfa ten położył zdobycze i pchnął ją głową. Patrzył się na nią jakby pytając,, Coś mnie omineło?"
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

Morth usiadł zmęczony i zabrał się za śniadanie.
- Zjecie coś? - zapytał towarzyszy.
Ocierając się o swój bok poczuł pieczenie. Spojrzał pod swoje żebra. Widniało na nich obszerne rozcięcie.
- July, krwawie - wymamrotał, czując że słabnie.
Ostatnio edytowane przez Tilia 8 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przypominam: "Długość posta powinna wynosić przynajmniej 5 linijek (po wklejeniu)" - nie naciągamy tego punktu pisząc każde zdanie w osobnej linijce.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

-Morth!-July krzyknęła i podbiegła do niego
-Spokojnie pomogę ci-odparła i zerwała kawałek swojej koszuli i nacisnęła na rozcięcie
-Niko przynieś coś do przywiązania-odparła i zajęła się opatrywaniem
-Przykro mi -odparła i po kilku minutach zatrzymała krwawienie
-Mistrzem nie jestem ale powinno wytrzymać, w starym domku moich rodziców może coś zostało-odparła i szybko schowała do tyłu ręce całe we krwi
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

- D-dziękuje - wyszeptał całując ją. - nie wiem co bym bez ciebie zrobił. Wiedziałem że oni mi tego nie podarują.
Spojrzał najpierw na July, a potem nerwowo zerknął na las. Nie dostrzegł nic niebezpiecznego. Kiedy zmierzch Oka Prasmoka był coraz bliżej, wyrzucił ciała zbirów wgłąb lasu. Zraniło go że każdy z nich był elfem. Miał nadzieję że July nie spyta o ich pochodzenie. Czuł, że mógł być szczery z nią, może wtedy nie zranił by go jeden z tamtych. Podszedł do rzeki, w celu nabrania wody do pokrowca, z którego ograbił jednego z elfów.
Ostatnio edytowane przez Morth 8 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

-Morth mam dwa pytania-spytała July kiedy Morth wrócił z lasu
-Czemu te elfy nas zaatakowały? I idziesz jutro ze mną do mojego byłego domu? Jeśli nie chcesz to pójdę sama-spytała wpatrując się w jego oczy szukając odpowiedzi
-Wiesz, może lepiej ty zostań i popilnuj Niko a ja jutro z samego rana pójdę i wrócę. Tak było by najszybciej, znam ten las bardzo dobrze więc się nie zgubię -odparła patrząc się w niebo
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

- Wiedziałem że o to zapytasz, no cóż to byli płatni zabójcy z mojej wioski, wysłani zapewne przez ojca chłopaka, którego omyłkowo zabiłem. Wcześniej też nie był do mnie przekonany, ale gdy wróciłem do wioski z ciałem Linka znienawidził mnie z całego serca, to on chciał postawić mnie przed sądem, udało mu się. Chciał udowodnić że jestem winny, udało mu się, ale to nic. Chciał dla mnie natychmiastowej kary śmierci, ale musiał poprzestać na wygnaniu. Ale widać że to on chce dokonać egzekucji - przez chwilę patrzył w przerażone oczy July, po czym rzekł - a tak wogóle to nie ma mowy żebyś poszła tam sama. Znam cię ledwo od około czterech dni i nie chcę cie stracić. Pójdziemy tam w trzech.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

July przez chwile stała osłupiona tym co usłyszała
-D-dobrze pójdziesz ze mną ale pod jednym warunkiem ..-urwała i położyła się , zamknęła oczy
-Jeśli poczujesz się źle od razu pójdziesz w stronę najbliższego miasta z Niko. Inaczej zostaniesz tutaj i tutaj się nasze drogi rozwiodą-odparła po krótkim namyśle po czym skuliła się do snu
-Obiecaj-wyszeptała po czym zasneła
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

- Obiecuję - wyszeptał, po czym odszedł, by przygotować się do drogi. Pomyślał że warto wspierać July w tak ciężkich dla niej chwilach. Spakował to co najpotrzebniejsze i poszedł na brzeg z zamiarem złowienia śniadania. W końcu zmęczony zasnął.
- Śpi, to będzie prostsze niż myślałem, po prostu poderżnij mu gardło.
- Zwariowałeś?! Szef chce go żywego. Poza tym zostaje elfka. Narobi wrzasku i co?
Morth wyjął nóż i wbił go na oślep. Trafił napastnika w kolano. Na szczęście było ich tylko dwóch i po krótkim pojedynku zabił drugiego napastnika. Przeraziło go, że July nie oddycha. Sprawdził tętno, żyje, nie mógł nadziwić się jak mogła tak twardo spać. Pozbył się ciał, by July nie denerwowała się.
Zablokowany

Wróć do „Kryształowe Jezioro”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości