Archiwum OgłoszeńOgłoszenie z:9.05.2018

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów

Rola

Posty: 1770
Rejestracja: 10 lat temu
Inne Postacie: Villemo, Saira, Aruviel, Sauria, Jasmina, Nani, Siren, Rumianek, Sasanka, Nivalia, Anette, Azajasz, Alexander, Valerija, Katniss, Yvaine
Lokalizacja: Poznań
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Ogłoszenie z:9.05.2018

Post autor: Niara » 1 rok temu

Nowy opis rasy!

Kochani! Prace nad rozwojem forum wciąż trwają. Dziś możecie zapoznać się z kolejnym rozszerzonym opisem rasy. Tym razem, dzięki twórczości Hashiry i Kerhje, nowe oblicze otrzymały eugony. Zapraszamy do lektury!
<<KLIK>>


Wywiad na blogu!

Witajcie Alarańczycy! Tym razem nieco wcześniej i nieco inaczej! W dzisiejszym Dodatku do "Donosiciela" prezentujemy Wam zupełnie nową rzecz: jedyny w swoim rodzaju wywiad z pełnym mądrości i poczucia humoru smokiem! Chcecie się dowiedzieć o kogo chodzi? Zapraszamy do lektury!
<<KLIK>>

Donosiciel #5

Kochani, przedstawiamy Wam kolejną garść nowinek ze świata. Co się wydarzyło w ostatnim czasie w naszych wątkach? Chcecie wiedzieć? Zapraszamy do lektury.
<<KLIK>>

ZMIANY, ZMIANY!

Kochani! Już jakiś czas temu pozwoliliśmy sobie skusić was obietnicą zmian na forum i informujemy, że prace wciąż trwają, ale dziś chcielibyśmy zaprezentować wam pierwszą partię nowości.


Zapraszamy do czytania.
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość