Archiwum OgłoszeńOgłoszenie z: 7.12.2016

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów

Rola

Posty: 1770
Rejestracja: 10 lat temu
Inne Postacie: Villemo, Saira, Aruviel, Sauria, Jasmina, Nani, Siren, Rumianek, Sasanka, Nivalia, Anette, Azajasz, Alexander, Valerija, Katniss, Yvaine
Lokalizacja: Poznań
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Ogłoszenie z: 7.12.2016

Post autor: Niara » 2 lat temu

Rasy!


Dzięki wspólnej pracy Derigentirh'sza, Niary, Enadelii i Frigg, większość ras na forum ma już nowe i bardzo obszerne opisy. Naturianie zostali opisani przez Enadelię w dużej większości. Do Niebian, którymi zajmował się Derigentirh wraz z Niarą zostały dodane dwie nowe rasy: Emisariusze i Palladyni. Już niedługo pojawią się tam dwie kolejne rasy, którymi będą Patroni i Błogosławieni, jednak więcej o nich już kiedy pojawią się w opisie Niebian. W całości zostali także opisani Piekielni, Pradawni, gdzie nazwa Sanginerzy została zmieniona na Drakoni, a także Elfy. Mamy nadzieję, że nowe opisy się Wam spodobają i życzymy miłej lektury.

Administracja.
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość